Auto Pilař

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Pezzli
Starting member

Auto Pilař

Příspěvek od Pezzli » úte kvě 16, 2006 17:58

Hojky všem, koupil jsem od nich auto a chtěl bych vědět, jak jsou na tom, máte někdo nějaké zvěsti??

orion
Starting member

Příspěvek od orion » ned lis 26, 2006 17:44

Já koupil auto z předváděčky,ale první dojem zatim nic moc.Sice se prodejce tvářil ochotně,ale!! Ale při předání vozu teprve zjistili,že nejde navigace (dobrá objednali novou,ale je to týden a nemám žádné informace zda už přišla).Kola jsem musel dofukovat doma,klepe tapecírung střechy (budu reklamovat),zpětné zrcátko na čelnim skle drží asi silou vůle,popelnik od popela,vzadní kapse dveří špína od čokolády ,a to jsem čekal až bude auto umytý k předvedení.No jsou to detaily,ale i ty dělají vizitku.
Snad další návštěva bude lepší??? :idea:
Mégane grandtour Authentique Pack 1,5 dCi
[img]http://images.spritmonitor.de/160111_5.png[/img]

MichaelaSmrtova
Starting member

Re: Auto Pilař

Příspěvek od MichaelaSmrtova » úte dub 10, 2018 20:07

Tak jsem měla tu čest vybrat si auto u auto Pilař v Říčanech. Auto jsem si rezervovala začátkem února, ihned poslána záloha a předávací termín měl být 16.března. Zbytek financí jsem posilala začátkem března. Týden před předáním jsem do servisu zavolala, ujišťuji se, že příští týden platí. Ano platí, auto je připravené, čeká na vás bla bla bla. 15.března mi volají, že auto nebude možné předat, protože na něj byla svolávací akce a musí se vyměnit čidlo ABS. Podotýkám, že se jedná o skladový vůz, stálo v salónu, rok výroby 2016. Sleva 120000…pro mě skvěle vybaveno. Ale to je jedno, spíš schválně píšu o roku výroby a to, že se až po roce a čtvrt zjistilo, že auto mělo projít tou svolávačkou. Tak nic, auto nakonec předáno 22.března, s tím že velký TP přijde další týden. Nepřišel, přespříští týden také nešel, tak volám a ptám se. Prý zapomněli, že má vlastně auto převozní značku a budou se snažit co nejrychleji poslat. Dnes 10.4. stále nedorazil TP, přišla mi jen další převozní značka a že prý v Renaultu se to zdrželo. Volala jsem přímo do Renaultu a tam mi řekli, že jakmile obdrží platbu od dealera, posílají dokumenty od vozu. Takže... :-) jsem zvědavá, jak dlouho ještě budu čekat a také na to jak se k tomu Renault Pilař postaví. Protože, když jsem psala email jednatelce společnosti paní Pilařové, tak se ani neobtěžovala odepsat.
Renault megane IV 1.5 dci 81 kW

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“