Odpojení imobilizéru

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Odpovědět
romanidis
Starting member

Odpojení imobilizéru

Příspěvek od romanidis » stř pro 03, 2008 12:05

Letos jsem koupil manželce malé Clio, r.v. 96. Bylo pouze s jedním klíčem a imobilizérem. Že má imobilizér jsem poznal až poté, co jsem si nachal udělat druhý klíč a ten samozřejmně nefunguje. Dnes se jí klíč podařilo při procházce se psem po lese ztratit. Poraďte, jak odpojit imobilizér, aby mohla používat alespoň ten druhý, obyčejný klíč. Imobilizér nevidím jako nutnost.
romanidis

capino1
Starting member

Příspěvek od capino1 » úte srp 04, 2009 17:46

Aj ja by som potreboval radu ako odpojit imobilizer.....mam podobny problem prestal mi fungovat klucik a mam len jeden...vedel by niekto povedat?

okura
Advanced member
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od okura » úte srp 04, 2009 20:25

odpojit se dá, ale v domácich podmíkách to neudláš.
je tam nutný zásah do RJ motoru, bud to dovez k někomu kdo to dělá.
Nebo když tak SZ.
ještě napiš co to máš za rok a obsah

presscott
Senior member
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od presscott » úte srp 04, 2009 21:56

Nebo sehnat druhy prijimac a druhy klicek z jineho Clia, spinacku muzes nechat puvodni, akorat budes muset s sebou nosit 2 klice. Jednim odemykat/zamykat (kvuli imobilizeru) a druhym startovat.
Renault Clio II 1,6 16V
Renault Clio III Sport 2.0 16V

capino1
Starting member

Příspěvek od capino1 » úte srp 04, 2009 22:41

tak mam rv 97 a 1.2 RN

Tomlu
Junior member

Příspěvek od Tomlu » stř srp 05, 2009 16:23

presscott píše:Nebo sehnat druhy prijimac a druhy klicek z jineho Clia, spinacku muzes nechat puvodni, akorat budes muset s sebou nosit 2 klice. Jednim odemykat/zamykat (kvuli imobilizeru) a druhym startovat.
Klíče se daj měnit libovolně s jakýmkoliv dálkovým ovládáním - vyšroubuješ šroubek, vysuneš klíč, zasuneš jinej, zašroubuješ šroubek a je to.
Dokud můžeš nechat všechny klíče jednotný (tzn. neměníš spínačku nebo třeba zámek u nádrže, atp.) tak v případě výměny jednotky imobilizéru (přes dálku) stačí měnit jen infra ovladač.
Renault CLIO Grandtour 1.2 TCe 87kW Intens/BOSE - rv. 02/2018, červená flamme, Pure LED Vision, R-link Evolution
Renault CLIO Grandtour 1.2 16V 55kW Intens - rv. 03/2015 - R.I.P.
Renault CLIO Grandtour 1.2 16V 55kW Expresion - rv. 10/2008 - R.I.P.

presscott
Senior member
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od presscott » stř srp 05, 2009 23:03

Tomlu píše:
presscott píše:...
Klíče se daj měnit libovolně s jakýmkoliv dálkovým ovládáním - vyšroubuješ šroubek, vysuneš klíč, zasuneš jinej, zašroubuješ šroubek a je to.
Dokud můžeš nechat všechny klíče jednotný (tzn. neměníš spínačku nebo třeba zámek u nádrže, atp.) tak v případě výměny jednotky imobilizéru (přes dálku) stačí měnit jen infra ovladač.
Jo jo, je to tak. Uplne jsem na to zapomnel, ze kovova cast klice neni zatavena v plastu. Takze je to nejlepsi reseni.
Renault Clio II 1,6 16V
Renault Clio III Sport 2.0 16V

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio I“