Auto Pokorný s.r.o. Brno

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

vlastikd
Junior member

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od vlastikd » úte čer 26, 2018 12:11

Servis jsem navštívil z důvodu vrzající zadní nápravy na mém vozidle, podotýkám že v tomto servisu jsem koupil již 3-tí auto a 8-mé v rodině, přijímací technik nechal pravděpodobně mistra z dílny se semnou projet, bylo naznáno, že se bude jednat o záruční opravu. Přijímací tachnik mi sdělil, že oprava bude trvat 3 dny a že mám nárok na náhradní auto pokud jej potřebuji. domluvili jsme se, že toho využiji, jelikož auto používám k práci. Bylo mi sděleno, že mi rezervuje Renault Talisman a domluvili jsme se na termínu. Potud jsem byl spokojený. Při následné návštěně byl u stolu jiný technik, ten mi řekl, že neví, jestli to skutečně bude záruční oprava a že nárok na náhradní auto nemám. Po mé intervenci, že již auto viděl někdo ze servisu řekl, že možná to tedy bude záruční oprava, ale na náhradní vozidlo nárok nemám. Po mé další intervenci, že mi ale jeho kolega tvrdil něco jiného a dokonce mi rezervoval Renault Talisman, dlouho něco hledal v počítači. Nakonec že tedy mi auto zdarma zapůjčí, ale že pouze po dobu opravy, tedy pokud nevrátím vozidlo ten den, kdy dokončí opravu, budu si jej platit. Trochu rozčarován ale OK souhlasim. Tečka nakonec byla ta že mi zapůjčil Renault Cilo. Jelikož jsem již chvátal a neměl čas řešit další nejasnosti nechal jsem to již takto, však můžu být rád že jsem vůbec nějaké auto dostal zapůjčené že?.
Po této zkušenosti jsou mé pocity z Renault Pokorný velmi smýšené.

Auto bylo do 3 dnů hotové, avšak čekal jsem, že mi jej vrátí umyté jak je zvykem u konkurence. Bohužel asi když mi půjčili auto, museli učetřit na myčce....
Renault megane IV Grandtour 2017 1,5dci 81 kW
Reanult grand espace IV phII 2010 2.0 dci 110 kW
bylo
Ford S-Max 2008 2,0 TDCI 103 kW
Renault scenic 2001 1,9 dci
renault megane II Grand 2006 1,5 dci
VW polo 2002 1.2 HTP
Fiat Palio 2001 1,9 TD
Citroen AX 1,4D

niky79
Senior member

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od niky79 » úte čer 26, 2018 13:52

No ja bych asi nikomu nepodekoval, kdyby auto, ktere se myje zasadne bezkontaktne, nekdo projel treba kartacem :D
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“