Master r.v.2010 2,3dci Nelze vypnout stěrače

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
Multitalent
Starting member

Master r.v.2010 2,3dci Nelze vypnout stěrače

Příspěvek od Multitalent » ned lis 03, 2019 20:13

Zdravím všechny, předem se omlouvám za založení nového vlákna na Otázku, která tu už je na Mastera, ale je to z důvodu, že uživatel po vyřešení problému již nedoplnil řešení. Renault Master r.v.2010, vypnu motor, vyndám klíček, a stěrače stále stírají. Tak jsem vytahal všechny relé v motorovém prostoru, a i v kabině nad pedály. Výsledek=na ponku mi leží klíček od auta, hromádka relátek, a stěrače stále stírají. Kolega přivezl na otočku pojistkovku z jiného mástra (tím myslím krabičku) v plastovém boxu v motorovém prostoru. Přecvakl, zkusil, a stěrače stále stírají. Vypnout je lze pouze odpojením baterie nebo vyndáním pojistky. Motůrek stěrače rozebraný, pročištěný, suchý, stejně tak i pojistková krabička, a i páčka (páčky) pod volantem nikde není vidět nic spáleného vyhořelého vlastně vše vypadá jako nové. Vše je suché nikde ani kapka vody. Má vůbec renault maaster 2010 relátko na stěrače ? Pokud ano kde přesně ? Doběhový kontakt v motůrku je ten kolem dokola na ozubeném kole o který jsou opřené kontakty z destičky, která se odšroubovává při rozebrání ????????????????????????????? Děkuji předem za každou radu.

Šamša
Moderátor

Re: Master r.v.2010 2,3dci Nelze vypnout stěrače

Příspěvek od Šamša » stř lis 06, 2019 21:56

Koukni na ten doběhový kontakt.
Laguna II. 2001 1.9dCi Carminat 79kW, čip bmwpower.cz cca 110kW(boost 2bary),
pružiny Eibach (sníženo -5cm), podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 401000km

Obrázek
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 213000km
Obrázek

BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 354000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Renault Master / Trafic“