Dodatocna montaz parkovacej kamery

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
Plesatec
Starting member

Dodatocna montaz parkovacej kamery

Příspěvek od Plesatec » pát kvě 17, 2019 08:43

Ahojte.
Mám otázku či už niekto riešil tuto vec. Mám objednaný Kadjar edition. Sú tam parkovacie senzory vpredu aj vzadu. Bohužiaľ parkovaciu kameru v tejto výbave nie je možné ani doobjednať. Je možné kúpiť kameru a napojiť ju na multimediálny systém r-link? Máte s tým už niekto skúsenosti? Napríklad na scenicu je táto možnosť v rámci nejakého packu za cca. 200€.

kadliiik
Junior member

Re: Dodatocna montaz parkovacej kamery

Příspěvek od kadliiik » pát kvě 17, 2019 10:59

Kameru je možné domontovat, a to i neoriginální za pár korun a je možné ji napojit na R-link. Některé Kadjary dokonce mají nachystanou i celou kabeláž, pak už je to fakt jen o tom zapojit a připevnit kameru a přes Clip nebo DDT4ALL ji v R-linku povolit. V opačném případě se musí tahat i kabel. Více info je o tom na Kadjar foru, např v otmto vlákně:
https://www.renaultkadjarforum.com/foru ... amera.html
mám pocit, že je tam někde i vlákno na ty neorigo kamery za cca 25 EUR co by měli fungovat s R-linkem
Kadjar 1.2 TCe LIMITED, 6/2018, Modrá Cosmos

Plesatec
Starting member

Příspěvek od Plesatec » pát kvě 17, 2019 11:44

O.k.dik za info.

kadliiik
Junior member

Příspěvek od kadliiik » pát kvě 17, 2019 13:02

Já se plánuju kouknout, jestli mám vyvedený kabely, až budu mít chvíli čas. Pak bych do té kamery asi taky šel. Origo kamera stojí cca 2500 Kč, což je v pohodě. Díra do toho plastového dílu kam se umisťuje by šla snad udělat zadarmo, protože samotný ten plast taky stojí myslím kolem 2000 Kč.
Kadjar 1.2 TCe LIMITED, 6/2018, Modrá Cosmos

Plesatec
Starting member

Příspěvek od Plesatec » pát kvě 17, 2019 21:26

O.k. daj potom vedieť čo si poriešil.

Odpovědět

Zpět na „Renault Kadjar“