Kde je radio

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
volfik
Člen RCČR
Příspěvky: 313
Registrován: čtv lis 15, 2007 19:44
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde je radio

Příspěvek od volfik » úte úno 19, 2013 20:41

Mě ho ukradli a tak mi taky nepřeskakuje. :-(
Renault Espace III,2,0i /8v r.v.97,7 míst,R19 Chamade 1,7 RXE r.v.92,ex-Clio 1,4i r.v.96

Damillo
Starting member
Příspěvky: 24
Registrován: pát úno 15, 2013 11:10
Bydliště: Navan, IRL

Re: Kde je radio

Příspěvek od Damillo » stř úno 20, 2013 10:48

V mým byla lopata cementu, takže na rozebrání šel a naštěstí to na něm nezanechalo následky. Marně se ale snažím najít nějaký řešení, jak napojit na stávající rádio MP3. Řešení by bylo FM Transmitter, ale to mi přijde dost krkolomný, kor když je zásuvka zapalovače mezi sedačkama. Jasně že není problém si ji vytáhnout na/pod palubku, ale i tak... Kdyby někdo o něčem věděl, budu vděčný za tip :wink:

Uživatelský avatar
Márty
Moderátor
Příspěvky: 2819
Registrován: pon led 05, 2004 21:04
Bydliště: Plzeňsko a "Pražsko"...tam kde dávají lišky dobrou noc
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde je radio

Příspěvek od Márty » stř úno 20, 2013 15:51

Já měl v Espacu FM transmitter "anténový" napojený přímo u rádia a tam i uložený a napájený. Byla to krabička do které šla anténa a z ní pak do rádia. Z ní vedl kabel s jackem.
Výhodou bylo minimální rušení, oproti klasickým fm transmitterům do autozapalovače, nikde se to neválelo, jen mi vedl drát z podsedačky a měl jsem ho protažený až do megaboxu.
značku Renault mám prostě v krvi... od šroubku až po originál Renault diagnostiku
______servis vozů nejen Renault______tel: popřípadě přes SZ nebo Email Obrázek
new Twingo II phase II / Laguna II 2,0 16V / R5 1.1TL cabrio EBS Vive l´Élégance / R25 Baccara V6...
ex...R21 / R25 2,1TD / R19 1,8 16V / R5 GTTurbo / ťapka / R5 ´75TL / SAFRANE 2.5dT / R25 V6 injection / R11 1.4 GTX / Megane II 1,4 16V / R5 GTE / Espace III 3.0 V6 24v

Damillo
Starting member
Příspěvky: 24
Registrován: pát úno 15, 2013 11:10
Bydliště: Navan, IRL

Re: Kde je radio

Příspěvek od Damillo » stř úno 20, 2013 16:06

tak to by mě zajímalo, jak to vypadá, popřípadě jak se to přesně jmenuje a jestli se to dá někde sehnat. Na americkým eBay jsem našel krabici, která by se měla dát napojit místo CD Changeru. Jen mám obavy, že to bude pro rádia s update list, i když o tom tam není zmínka. Jen vím, že to má modrou koncovku

Míča_2.2DT
Senior member
Příspěvky: 1554
Registrován: úte pro 23, 2008 18:53
Bydliště: Milevsko

Re: Kde je radio

Příspěvek od Míča_2.2DT » stř úno 20, 2013 21:16

Osobně pokud by tam měnič nebyl bych ho ani nepotřeboval.Např do mojí dodávky jsem koupil nové rádio má pouze rádio a vstup na flasku nic jiného zádnej mechnismus stálo 850kč a hraje jako ďas mám tu prťavou flasku co je cca centák velká 16 GB a pohoda.

Damillo
Starting member
Příspěvky: 24
Registrován: pát úno 15, 2013 11:10
Bydliště: Navan, IRL

Re: Kde je radio

Příspěvek od Damillo » stř úno 20, 2013 22:14

No to je sice fajn, taky mam v Aensisu radio za 30€ a taky hraje, ale muj Espace nema bednu na radio v kasliku, ale je pod sedackou. Takze ja osobne radeji koukam po ty redukci, nez po novym radiu

Míča_2.2DT
Senior member
Příspěvky: 1554
Registrován: úte pro 23, 2008 18:53
Bydliště: Milevsko

Re: Kde je radio

Příspěvek od Míča_2.2DT » čtv úno 21, 2013 15:42

Damillo píše:No to je sice fajn, taky mam v Aensisu radio za 30€ a taky hraje, ale muj Espace nema bednu na radio v kasliku, ale je pod sedackou. Takze ja osobne radeji koukam po ty redukci, nez po novym radiu
Někde v Bazar prodám jsem četl že je na prodej nějaká redukce zakončená 3,5 jackem.

Damillo
Starting member
Příspěvky: 24
Registrován: pát úno 15, 2013 11:10
Bydliště: Navan, IRL

Re: Kde je radio

Příspěvek od Damillo » čtv úno 21, 2013 15:59

Míča_2.2DT píše:
Damillo píše:No to je sice fajn, taky mam v Aensisu radio za 30€ a taky hraje, ale muj Espace nema bednu na radio v kasliku, ale je pod sedackou. Takze ja osobne radeji koukam po ty redukci, nez po novym radiu
Někde v Bazar prodám jsem četl že je na prodej nějaká redukce zakončená 3,5 jackem.
Mico diky, ale ja jsem z Irska :wink: a do cech se hned tak nedostanu. Ale diky za snahu. Spis jsem mel na mysli eBay, DX a spol.

RofliXuS
Starting member
Příspěvky: 28
Registrován: pon pro 27, 2010 18:41

Re: Kde je radio

Příspěvek od RofliXuS » pon bře 04, 2013 12:58

Pol roma som patral po radiu ... potom som zistil ze je interface na iso konektoroch pod sedadlom spolujazdca s prepojeny na cd menic v kastliku... tak som to jednoducho vykuchal a prestrkal kable cez listy do kastliku a napojil som si tam radio... dokonca mam aj subwoofer rieseny v kufri so zosilnovacom :) pretoze priznajme si... v tych plastovych dverach stoja tie basy za miluuu premiluuu :)
Renault Espace III r.v. 2001 95kW 2,2 dCi
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů