Auto Pilař

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Pezzli
Starting member
Příspěvky: 33
Registrován: úte kvě 16, 2006 17:34
Bydliště: Praha

Auto Pilař

Příspěvek od Pezzli » úte kvě 16, 2006 17:58

Hojky všem, koupil jsem od nich auto a chtěl bych vědět, jak jsou na tom, máte někdo nějaké zvěsti??

orion
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: čtv lis 23, 2006 20:46
Bydliště: SLANÝ

Příspěvek od orion » ned lis 26, 2006 17:44

Já koupil auto z předváděčky,ale první dojem zatim nic moc.Sice se prodejce tvářil ochotně,ale!! Ale při předání vozu teprve zjistili,že nejde navigace (dobrá objednali novou,ale je to týden a nemám žádné informace zda už přišla).Kola jsem musel dofukovat doma,klepe tapecírung střechy (budu reklamovat),zpětné zrcátko na čelnim skle drží asi silou vůle,popelnik od popela,vzadní kapse dveří špína od čokolády ,a to jsem čekal až bude auto umytý k předvedení.No jsou to detaily,ale i ty dělají vizitku.
Snad další návštěva bude lepší??? :idea:
Mégane grandtour Authentique Pack 1,5 dCi
[img]http://images.spritmonitor.de/160111_5.png[/img]

MichaelaSmrtova
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: úte dub 10, 2018 19:21
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Auto Pilař

Příspěvek od MichaelaSmrtova » úte dub 10, 2018 20:07

Tak jsem měla tu čest vybrat si auto u auto Pilař v Říčanech. Auto jsem si rezervovala začátkem února, ihned poslána záloha a předávací termín měl být 16.března. Zbytek financí jsem posilala začátkem března. Týden před předáním jsem do servisu zavolala, ujišťuji se, že příští týden platí. Ano platí, auto je připravené, čeká na vás bla bla bla. 15.března mi volají, že auto nebude možné předat, protože na něj byla svolávací akce a musí se vyměnit čidlo ABS. Podotýkám, že se jedná o skladový vůz, stálo v salónu, rok výroby 2016. Sleva 120000…pro mě skvěle vybaveno. Ale to je jedno, spíš schválně píšu o roku výroby a to, že se až po roce a čtvrt zjistilo, že auto mělo projít tou svolávačkou. Tak nic, auto nakonec předáno 22.března, s tím že velký TP přijde další týden. Nepřišel, přespříští týden také nešel, tak volám a ptám se. Prý zapomněli, že má vlastně auto převozní značku a budou se snažit co nejrychleji poslat. Dnes 10.4. stále nedorazil TP, přišla mi jen další převozní značka a že prý v Renaultu se to zdrželo. Volala jsem přímo do Renaultu a tam mi řekli, že jakmile obdrží platbu od dealera, posílají dokumenty od vozu. Takže... :-) jsem zvědavá, jak dlouho ještě budu čekat a také na to jak se k tomu Renault Pilař postaví. Protože, když jsem psala email jednatelce společnosti paní Pilařové, tak se ani neobtěžovala odepsat.
Renault megane IV 1.5 dci 81 kW

tondis123
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 31, 2015 22:22

Re: Auto Pilař

Příspěvek od tondis123 » čtv zář 06, 2018 19:40

Zdravím, jak Vám to dopadlo ? Mám s nimi také zkušenost, tak mě zajímá jestli jste to nějak vyřešila.
Laguna II GT 2002 1.9 dci 74 kw
Megane IV GT 1.5 dci 81 kw

jaggerl
Experienced member
Příspěvky: 698
Registrován: stř bře 26, 2014 16:56

Re: Auto Pilař

Příspěvek od jaggerl » pon zář 10, 2018 20:23

Podejte trestní oznámení na původní jednatele + na firmu. Tato je napsána na cizince, z kterého nic nedostanete. Firma za vozy neplatila Renault ČR a pouze brala zálohy, tedy kolosální podvod, kdo bude déle čekat, nic nedostane. Mimochodem, pokud nemáte TP, tak je vozidlo stále majetkem importéra a ne vaše, nebylo dosud uhrazeno jako v řadě dalších případů Auto Pilař.

tondis123
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 31, 2015 22:22

Re: Auto Pilař

Příspěvek od tondis123 » stř zář 12, 2018 20:53

jaggerl píše:
pon zář 10, 2018 20:23
Podejte trestní oznámení na původní jednatele + na firmu. Tato je napsána na cizince, z kterého nic nedostanete. Firma za vozy neplatila Renault ČR a pouze brala zálohy, tedy kolosální podvod, kdo bude déle čekat, nic nedostane. Mimochodem, pokud nemáte TP, tak je vozidlo stále majetkem importéra a ne vaše, nebylo dosud uhrazeno jako v řadě dalších případů Auto Pilař.
No způsobů podvodu vymysleli opravdu dost. My máme auto, máme i TP, ale auto měli na úvěr a tudíž ho nesměli prodat a prodali. Původní leasingovka ho teď po nás chce vydat...... bude to ještě boj....
Laguna II GT 2002 1.9 dci 74 kw
Megane IV GT 1.5 dci 81 kw

jaggerl
Experienced member
Příspěvky: 698
Registrován: stř bře 26, 2014 16:56

Re: Auto Pilař

Příspěvek od jaggerl » čtv zář 13, 2018 21:06

jaj, tak to je fakt problém. Kamarád zde koupil předváděcího Megana a do dnešního dne nemá po více jak 6 měs. velký TP, Renault ČR nedostal zaplaceno, tedy je v podobné situaci. Dle právníka o auto asi přijde, z firmy nikdo nic neřeší a nereagují. Případů je prý mnoho, tedy nechci malovat čerta za zeď, ale české zákony jsou opravdu děravé....

MichaelaSmrtova
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: úte dub 10, 2018 19:21
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Auto Pilař

Příspěvek od MichaelaSmrtova » pát říj 12, 2018 20:30

Dobrý večer, já jsem kontaktovala Policii, Pilaře, pana Procházku ze Zličína a Unicreditleasing. Nakonec jsem zjistila, že tp je u Unicreditleasing a s nima jsem pak už vše řešila. Poslala ofocene faktury o zaplacení, smlouvy o koupi vozu, o rezervaci vozu a písemně také souhlas s tím, že jsem nebyla informována o tom, že to auto je věcí Unicreditleasing. Pak jsem si jela osobně převzít TP na pobočku a hned druhý den jsem konečně mohla auto přihlásit. Auto koupené v březnu a tp jsem si vyzvedla půlce června. Vím o problémech mnoha lidí s nima a divím se, že Pilař může v klidu spát. A jeho zaměstnanec jako Soudský taky. Ten lže a asi tomu i sám věří.
Renault megane IV 1.5 dci 81 kW

jaggerl
Experienced member
Příspěvky: 698
Registrován: stř bře 26, 2014 16:56

Re: Auto Pilař

Příspěvek od jaggerl » sob říj 13, 2018 19:03

Ve finále dopadl také dobře, Renault TP poslal a bude řešit prý dále, nechtějí komplikovat život zákazníkům. Tedy fakt super přístup. Snad si pan Pilař a spol. již neškrtnou, i když v našich končinách je vše možné. Podnikám již řadu let a často se stydím co si firmy a živnostníci občas dovolují...

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti