Cokoliv

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Butcher
Člen RCČR
Příspěvky: 794
Registrován: čtv zář 29, 2005 11:00
Bydliště: Prypiat
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Butcher » pon čer 15, 2009 23:24

Miluju svoje nový auto :smajl9: ....a neni to Renault :cv17:
Dead man

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » pon čer 15, 2009 23:55

Vaše Eminence, vy řídíte jako ďábel.
Naposledy upravil(a) DDT dne úte čer 16, 2009 00:07, celkem upraveno 1 x.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Dan Black
Člen RCČR
Příspěvky: 1830
Registrován: pát zář 14, 2007 14:40
Bydliště: Bílina

Příspěvek od Dan Black » pon čer 15, 2009 23:59

Butcher píše:Miluju svoje nový auto :smajl9: ....a neni to Renault :cv17:
Nějakej motorovej werk z bavorska? Neboj, na Rencka se taky vzmůžeš... :allesgut:
Kia Rio 2017
Scenic 2001 1.6/16v
Vzpomínáme...Škoda 105 (s něčím se začít musí)...Twingo Helios (prosklená střecha, zdroj potěšení i vzteku)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Butcher
Člen RCČR
Příspěvky: 794
Registrován: čtv zář 29, 2005 11:00
Bydliště: Prypiat
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Butcher » úte čer 16, 2009 12:01

Ne Renaulta mam porad...jen za posledni rok a pul, neujel ani metr.Není schopen :) A prognóza taky nic moc :?
Dead man

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » úte čer 23, 2009 23:59

Butcher píše:Ne Renaulta mam porad...jen za posledni rok a pul, neujel ani metr.Není schopen :) A prognóza taky nic moc :?
Jarek?
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » stř čer 24, 2009 16:58

Nejlepsi budicek je, kdyz vam kratce po sedme zvoni telefon, vy ho zvednete a zjistite, ze vam vola clovek, ktery se pta, kde ma v aute pojistky...
To mate tolik adrenalinu v krvi, ze po ranu ani nepotrebujete kafe...
Nejskvelejsi na tom bylo, ze jsem sel spat v pul pate... :tululum:
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

ITexpert
Člen RCČR
Příspěvky: 2456
Registrován: ned led 11, 2009 17:18
Bydliště: Stochov

Příspěvek od ITexpert » stř čer 24, 2009 17:08

DDT píše:Nejlepsi budicek je, kdyz vam kratce po sedme zvoni telefon, vy ho zvednete a zjistite, ze vam vola clovek, ktery se pta, kde ma v aute pojistky...
To mate tolik adrenalinu v krvi, ze po ranu ani nepotrebujete kafe...
Nejskvelejsi na tom bylo, ze jsem sel spat v pul pate... :tululum:
to bych ho zabil ...
Renault R11 1,4 Turbo 105k - r.v. 1984

Dodge Intrepid 3,5V6 - denni vozitko - r.v. 1993

ITexpert

Uživatelský avatar
Dan Black
Člen RCČR
Příspěvky: 1830
Registrován: pát zář 14, 2007 14:40
Bydliště: Bílina

Příspěvek od Dan Black » stř čer 24, 2009 17:12

DDT píše:Nejlepsi budicek je, kdyz vam kratce po sedme zvoni telefon, vy ho zvednete a zjistite, ze vam vola clovek, ktery se pta, kde ma v aute pojistky...
To mate tolik adrenalinu v krvi, ze po ranu ani nepotrebujete kafe...
Nejskvelejsi na tom bylo, ze jsem sel spat v pul pate... :tululum:
Mno, jinak vypadá ten problém doma v garáži :zen13: ...a jinak uprostřed křižovatky. :boxe:
Kia Rio 2017
Scenic 2001 1.6/16v
Vzpomínáme...Škoda 105 (s něčím se začít musí)...Twingo Helios (prosklená střecha, zdroj potěšení i vzteku)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » stř čer 24, 2009 17:52

Dan Black píše:
DDT píše:Nejlepsi budicek je, kdyz vam kratce po sedme zvoni telefon, vy ho zvednete a zjistite, ze vam vola clovek, ktery se pta, kde ma v aute pojistky...
To mate tolik adrenalinu v krvi, ze po ranu ani nepotrebujete kafe...
Nejskvelejsi na tom bylo, ze jsem sel spat v pul pate... :tululum:
Mno, jinak vypadá ten problém doma v garáži :zen13: ...a jinak uprostřed křižovatky. :boxe:
V poledne mi volal zas, že je stejně nenašel....
To by blokoval dopravu dost dlouho...
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

ITexpert
Člen RCČR
Příspěvky: 2456
Registrován: ned led 11, 2009 17:18
Bydliště: Stochov

Příspěvek od ITexpert » stř čer 24, 2009 17:55

DDT píše:
Dan Black píše:
DDT píše:Nejlepsi budicek je, kdyz vam kratce po sedme zvoni telefon, vy ho zvednete a zjistite, ze vam vola clovek, ktery se pta, kde ma v aute pojistky...
To mate tolik adrenalinu v krvi, ze po ranu ani nepotrebujete kafe...
Nejskvelejsi na tom bylo, ze jsem sel spat v pul pate... :tululum:
Mno, jinak vypadá ten problém doma v garáži :zen13: ...a jinak uprostřed křižovatky. :boxe:
V poledne mi volal zas, že je stejně nenašel....
To by blokoval dopravu dost dlouho...
no tak to je pecka....

Jo sakra Viktore myslis na me? :twisted:
Renault R11 1,4 Turbo 105k - r.v. 1984

Dodge Intrepid 3,5V6 - denni vozitko - r.v. 1993

ITexpert

lama2005
Junior member
Příspěvky: 181
Registrován: čtv úno 05, 2009 18:37

Příspěvek od lama2005 » stř čer 24, 2009 20:43

Já ode dneška budu zřejmě buzen mobilem nejspíš taky, protože jsem dneska chtěl vyrazit do práce a zjistil jsem, že nemám mobil. Podezření hned padlo na 13měsíčního syna a teď hledejte ve 4 plus 1 mobil s vypnutým vyzváněním. Naštěstí byly aspo%n vibrace, tak mě manželka prozváněla a já jak trubka lozil po bytě a poslouchal, kde bude vrčet. Nakonec nalezenej v kluchyňský lince v plastový míse :-)

Uživatelský avatar
Butcher
Člen RCČR
Příspěvky: 794
Registrován: čtv zář 29, 2005 11:00
Bydliště: Prypiat
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Butcher » stř čer 24, 2009 20:54

DDT píše:
Butcher píše:Ne Renaulta mam porad...jen za posledni rok a pul, neujel ani metr.Není schopen :) A prognóza taky nic moc :?
Jarek?
Taky :roll:
Dead man

Milan Havlát
Člen RCČR
Příspěvky: 479
Registrován: úte dub 07, 2009 18:49

Diskuse

Příspěvek od Milan Havlát » stř čer 24, 2009 20:59

lama2005 píše:Já ode dneška budu zřejmě buzen mobilem nejspíš taky, protože jsem dneska chtěl vyrazit do práce a zjistil jsem, že nemám mobil. Podezření hned padlo na 13měsíčního syna a teď hledejte ve 4 plus 1 mobil s vypnutým vyzváněním. Naštěstí byly aspo%n vibrace, tak mě manželka prozváněla a já jak trubka lozil po bytě a poslouchal, kde bude vrčet. Nakonec nalezenej v kluchyňský lince v plastový míse :-)
. Ahoj prosím Tě jak se tam asi tak dostal. Hlavně to nesváděj na synka. :-P Milan

lama2005
Junior member
Příspěvky: 181
Registrován: čtv úno 05, 2009 18:37

Re: Diskuse

Příspěvek od lama2005 » stř čer 24, 2009 21:16

Milan Havlát píše:
lama2005 píše:Já ode dneška budu zřejmě buzen mobilem nejspíš taky, protože jsem dneska chtěl vyrazit do práce a zjistil jsem, že nemám mobil. Podezření hned padlo na 13měsíčního syna a teď hledejte ve 4 plus 1 mobil s vypnutým vyzváněním. Naštěstí byly aspo%n vibrace, tak mě manželka prozváněla a já jak trubka lozil po bytě a poslouchal, kde bude vrčet. Nakonec nalezenej v kluchyňský lince v plastový míse :-)
. Ahoj prosím Tě jak se tam asi tak dostal. Hlavně to nesváděj na synka. :-P Milan
Manželka ta ho tam určitě nedala :-) Je to pěknej pacholek. Když ho ráno manželka vyndá z postýlky, tak první co dělá, tak jde do ložnice k posteli a plácá do mě, abych vstával taky. Tak jsem s ním chtěl vyčůrat a předevčírem jsem se odkulil, aby na mě nedostal. Když zjistil, že na mě nedostane, tak odběhl a já si říkal, že mám vyhráno. Jenže za chvíli se přiřítil a začal mě budit plácačkou na mouchy. :-)

Lax
Starting member
Příspěvky: 35
Registrován: úte lis 18, 2008 17:47
Bydliště: okr Kladno

Re: Diskuse

Příspěvek od Lax » stř čer 24, 2009 22:05

lama2005 píše: Manželka ta ho tam určitě nedala :-) Je to pěknej pacholek. Když ho ráno manželka vyndá z postýlky, tak první co dělá, tak jde do ložnice k posteli a plácá do mě, abych vstával taky. Tak jsem s ním chtěl vyčůrat a předevčírem jsem se odkulil, aby na mě nedostal. Když zjistil, že na mě nedostane, tak odběhl a já si říkal, že mám vyhráno. Jenže za chvíli se přiřítil a začal mě budit plácačkou na mouchy. :-)
Chytrej kluk, něco jako synovec :lol: :lol: :lol:
Lax
-------------------
Laguna Grandtour II 1,8 16v 2002

Uživatelský avatar
Dan Black
Člen RCČR
Příspěvky: 1830
Registrován: pát zář 14, 2007 14:40
Bydliště: Bílina

Příspěvek od Dan Black » pát čer 26, 2009 10:34

Řikám to furt-za všechno můžou klokani! :lol:
Kia Rio 2017
Scenic 2001 1.6/16v
Vzpomínáme...Škoda 105 (s něčím se začít musí)...Twingo Helios (prosklená střecha, zdroj potěšení i vzteku)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » pát čer 26, 2009 18:18

Být pánem svého volného času znamená vypnout na noc mobil nebo přepnout zvonění na vibrační. :wink: Kolikrát jsem se ráno s úsměvem podíval na ty kretény co mi zvonili a psali o 2.00 - 4.00 hod ráno jestli nejedu někam chlastat.
Zavedl jsem to od doby co mě jedna pipipíp vzbudila ve 3 ráno (jel jsem spat kolem půlnoci) že jí nejede počítač a že má na druhý den vážnou práci, dělá účetnictví a jestli ho neudělá včas tak hrozí firmě pokuta blá blá blá tak jsem dorazil zkouším, PC nejede, zkouším zásuvku ta taky nejede :evil: akorát jsem vlezl do rozvodní skříně, utáhl za.ranej hliníkovej kabel a odešel tak napruzenej že kdyby mě cestou potkali cajti nebo něco co mi nedá přednost tak dnes brázdím dálnice v pekle.
Ve jménu vlastního zdraví, nervů a pohody nikdy nezapomenu na noc dát vibrační zvonění a nechat telefon ve vedlejší místnosti na koberci. :wink:
Ošnečkovaný Cacabus Quintus GT-Blue Storm 5-Ultimate Sensational Orgasm s kovaným srdcom F3+N a šnečkom GT2876RS Real Raider
První R5 GTT na světe kde bylo nainstalované nezávislé topení, analogové švýcarské hodiny Kienzle a pod ... :)
Bacha na parazit Kooperativu :evil:

Uživatelský avatar
Dehumanizer
Člen RCČR
Příspěvky: 1684
Registrován: sob úno 16, 2008 10:58
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba - Račkova dolina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dehumanizer » pát čer 26, 2009 18:25

To ja telefon vypinam ked idem spat odjakziva, niet nad kvalitny spanok. Ked ma niekto zobudi a este k tomu kvoli dakej blbosti tak som akurat na****y. Nikdy som nepochopil ludi co si telefon v noci nevypnu a potom dobre ze cloveku nevynadaju ked im zavola a zobudi ich. Neratam ludi co telefon musia mat zapnuty lebo maju nejaku pohotovost alebo take nieco, ale podla vsetkeho tu pohotovost ma asi 99% vsetkych ludi :-)) A ked uz niekto tak nutne musi mat telefon zapnuty aj v noci tak nech sa nerozculuje ked mu niekto zavola.
Laguna III Grandtour GT 4control Energy 2.0 dCi (M9R 858) 127kW, r.v.2014

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » pát čer 26, 2009 19:00

Ono pohotovosť je jedna vec a zdravý rozum druhá :) Keď mám pohotovosť tak dôležité čísla mám v telefónnom zozname. Ak mám rozum tak si na noc zapnem režim aby mi to príjmalo len čísla z telefónneho zoznamu. Dokonca sa dá urobiť viacero telefónnych zoznamov a nastaviť tak aby príjmal hovory len z jedného z nich. :wink:
Ošnečkovaný Cacabus Quintus GT-Blue Storm 5-Ultimate Sensational Orgasm s kovaným srdcom F3+N a šnečkom GT2876RS Real Raider
První R5 GTT na světe kde bylo nainstalované nezávislé topení, analogové švýcarské hodiny Kienzle a pod ... :)
Bacha na parazit Kooperativu :evil:

Uživatelský avatar
Dehumanizer
Člen RCČR
Příspěvky: 1684
Registrován: sob úno 16, 2008 10:58
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba - Račkova dolina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dehumanizer » pát čer 26, 2009 19:10

Anarki píše:Ono pohotovosť je jedna vec a zdravý rozum druhá :) Keď mám pohotovosť tak dôležité čísla mám v telefónnom zozname. Ak mám rozum tak si na noc zapnem režim aby mi to príjmalo len čísla z telefónneho zoznamu. Dokonca sa dá urobiť viacero telefónnych zoznamov a nastaviť tak aby príjmal hovory len z jedného z nich. :wink:
no prave, okrem toho ako vravim, nepoznam nikoho kto by tu pohotovost nemaval a telefon si na noc vypinal :-)
Laguna III Grandtour GT 4control Energy 2.0 dCi (M9R 858) 127kW, r.v.2014

Uživatelský avatar
mayko
Senior member
Příspěvky: 1009
Registrován: stř lis 21, 2007 20:26
Bydliště: Podolinec

Příspěvek od mayko » sob čer 27, 2009 09:12

No ja telefon na noc nevypinam a na štastie nemam problem aby ma niekto v nocy budil. Treba len porozmyšlať komu svoje čislo davate :idea: Ved pred spanim by ma čakalo ešte vypnutie sukromneho tel, firemneho tel. a ešte k tomu aj pevna linka.

Uživatelský avatar
100KUC
Moderátor
Příspěvky: 3779
Registrován: stř led 07, 2004 15:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 100KUC » sob čer 27, 2009 12:10

Koukám hezkej problém tu řešíte, tak se také připojím.

Já telefon na noc nevypínám, mám dva a oba položené hned vedle polštáře, často mě ráno neprobudí ani budík na nich nastavený. Zkrátka jsem zvyklý dělat věci pořádně, takže když spím, tak prostě spím a nějaký zvonící telefon mě nevyvede z míry :lol: Jen ráno zkontroluju zmeškané telefony, jestli někdo nevolal (většinou vstávám okolo deváté, takže kolegové co pracují třeba od osmi to někdy zkouší - marně 8) )
<> Renault Mégane R.S. 265 Cup 2015
ex. Clio 1.4e RT '91; Mégane Break 1.4 16V RXE '99; Renault 8 '64, 40k; Clio 1.4 16V '03; Renault 5 GT. '88 (project F16), 136k; Renault Laguna 2.0T Dynamique '05, 170k; Renault Mégane GrandTour 1,6 16V Privilége '05, 110k "Gauč"

Uživatelský avatar
Dehumanizer
Člen RCČR
Příspěvky: 1684
Registrován: sob úno 16, 2008 10:58
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba - Račkova dolina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dehumanizer » sob čer 27, 2009 12:39

mayko píše:No ja telefon na noc nevypinam a na štastie nemam problem aby ma niekto v nocy budil. Treba len porozmyšlať komu svoje čislo davate :idea: Ved pred spanim by ma čakalo ešte vypnutie sukromneho tel, firemneho tel. a ešte k tomu aj pevna linka.
A nad cim treba rozmyslat? To by som to cislo nemohol davat vobec nikomu... V noci ma nezaujimaju telefonaty ani od ludi ktori mi cez den nevadia, lebo proste spim.
A ano, samozrejme, sukromny aj firemny telefon na noc vypinam. Resp. kym bol zamestnany tak som vypinal, teraz pracujem sam a telefon mam len jeden. Pevnu linku mam voip a tu nevypinam, lebo na nu nema cislo vobec nikto okrem frajerky, brata a mamy a ti mi nevolaju nikdy, keby volali tak by to bolo nieco dolezite.
Laguna III Grandtour GT 4control Energy 2.0 dCi (M9R 858) 127kW, r.v.2014

Uživatelský avatar
Dehumanizer
Člen RCČR
Příspěvky: 1684
Registrován: sob úno 16, 2008 10:58
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba - Račkova dolina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dehumanizer » sob čer 27, 2009 12:39

100KUC píše:Koukám hezkej problém tu řešíte, tak se také připojím.

Já telefon na noc nevypínám, mám dva a oba položené hned vedle polštáře, často mě ráno neprobudí ani budík na nich nastavený. Zkrátka jsem zvyklý dělat věci pořádně, takže když spím, tak prostě spím a nějaký zvonící telefon mě nevyvede z míry :lol: Jen ráno zkontroluju zmeškané telefony, jestli někdo nevolal (většinou vstávám okolo deváté, takže kolegové co pracují třeba od osmi to někdy zkouší - marně 8) )
hehe no tak v tvojom pripade asi naozaj nema zmysel telefony vypinat :-)
Laguna III Grandtour GT 4control Energy 2.0 dCi (M9R 858) 127kW, r.v.2014

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » sob čer 27, 2009 13:33

Honza :t18:
Tak tvoju robotu by som chcel mať :lol: predpokladám že si v nej bohom :wink: všetci vedia že tam pracuješ ale ešte ťa tam načas nikto nikdy nevidel :smajl12:
Ošnečkovaný Cacabus Quintus GT-Blue Storm 5-Ultimate Sensational Orgasm s kovaným srdcom F3+N a šnečkom GT2876RS Real Raider
První R5 GTT na světe kde bylo nainstalované nezávislé topení, analogové švýcarské hodiny Kienzle a pod ... :)
Bacha na parazit Kooperativu :evil:

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů