Auta se značkou xAx xxxx

Co se nám přihodilo.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
vinetou
Člen RCČR
Příspěvky: 235
Registrován: stř srp 30, 2006 23:09
Bydliště: nevim naši popojeli

Příspěvek od vinetou » stř zář 03, 2008 11:53

když někdo jede přillepenej na kufru člověka před tebou ???? :D :D to musí mít sakra dobrý lepidlo :D :D to byl pokus o vtip samo chápu jak si to myslel ale nechápu jak si psal
O tomhle by se dalo polemizovat, není to tak dávno co jsem jel po pražském okruhu, je tam krásnej novej asfalt, povolenejch 130. V pravým pruhu jedno auto na kilometr a v levém si to "šinou" dvě auta 110, z toho ještě jeden z nich nosič kol na střeše a na něm 4 kola, opravdu jsem neměl chuť jét za ním, vyhodil jsem levej blinkr v levém pruhu jako že chci předjét, bohužel buď se nepodíval do zrcátka nebo si zapoměl vyndat před jízdou mozek z vytrýnky. Ono to není o vynucování ale o tom jak jedou ty auta předemnou.
to tě rozčiluje a jinejm defakto za to samý by si bral papíry???? no a další věc chtěl bych tě vidět jak brzdíš kdyby tě dojela plně naložená cisterna a vono vůbec i kdyby to byl trabant uvědomuješ si že třeba mužeš někoho zabít??? ty papíry by mněli vzít asi tobě nic ve zlim ale todle udělat někdo mně tak skončí v nemocnici at tak anebo tak

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Příspěvek od krt.ecek » stř zář 03, 2008 11:55

Ano, to že jel uprostřed vozovky jsem tam četl, souhlasím že to taky není dobře, ale jde to řešit i jinak než bejt na něm nalepenej a co se týče toho že nejsi pořád, tak si zkus představit že by mu před auto vběhlo zvíře zrovna v okamžuiku kdy jsi nalepenej, on by to ubrdzil (možná) ale ty ne a jemu by jsi zníčil auto (tvoje neřeším ty sji si to zvolil sám).
Myslím že z textu co jsem napsal teď i před chvílí je vidět že mi jde o to nalepení na vozidlo předemnou a že jsem na to fakt alergickej.

PS: Mimochodem napadlo tě někdy že ti můžou selhat brzdy, super zážitek doporučuju

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Příspěvek od krt.ecek » stř zář 03, 2008 11:57

vinetou píše:no a další věc chtěl bych tě vidět jak brzdíš kdyby tě dojela plně naložená cisterna a vono vůbec i kdyby to byl trabant uvědomuješ si že třeba mužeš někoho zabít??? ty papíry by mněli vzít asi tobě nic ve zlim ale todle udělat někdo mně tak skončí v nemocnici at tak anebo tak
Nikdy jsem nenapsal že jsem se na ně přilepil.

Samozřejmě to chce použít mozek a samozřejmě nikdy nedupnu na brzdu natvrdo, většinou jen sundám nohu z plynu.

Výhružky hezká věc, většinou to používají malé děti. Zkus se zamyslet nad tím co píšeš

EDIT: a končím tuto diskuzi, zůstanu u svého tvrzení že každý by měl používat mozek podle svého uvážení, ale hlavně ho používat

Uživatelský avatar
Butcher
Člen RCČR
Příspěvky: 794
Registrován: čtv zář 29, 2005 11:00
Bydliště: Prypiat
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Butcher » stř zář 03, 2008 23:08

krt.ecek píše: Mimochodem když s emi někdo lepí na kufr, prvni varování rozsvítím mlhovky pokud to nevzdá brzdím :twisted:
:boxe:
Dead man

Uživatelský avatar
Santy
Junior member
Příspěvky: 136
Registrován: stř pro 29, 2004 05:20
Bydliště: Tišnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Santy » čtv zář 04, 2008 09:43

Butcher píše:
krt.ecek píše: Mimochodem když s emi někdo lepí na kufr, prvni varování rozsvítím mlhovky pokud to nevzdá brzdím :twisted:
:boxe:
já to řeším tak, že šlápnu na plyn a ujedu mu :-) (tedy když to není v obci)
Santy
Laguna 2.0 RXE 1994, klima, vše v elektrice a taky bohužel xenony.

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Příspěvek od krt.ecek » čtv zář 04, 2008 09:50

Nerad porušuji předpisy, zbytečně přidávat plyn taky nebudu to stojí peníze, jako pokud se mi někdo nalepí ve 130 na kufr když vidí že není kam uhnout tak je to podle mě tupec (když to řeknu slušně).

Jinak jsem se špatně vyjídřil, nešlápnu na brzdu a nezačnu brousit gumy, ale začnu zpomalovat

Dávid Wilimský
Člen RCČR
Příspěvky: 503
Registrován: čtv úno 15, 2007 07:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od Dávid Wilimský » čtv zář 04, 2008 10:20

krt.ecek píše:......Jinak jsem se špatně vyjádřil, nešlápnu na brzdu a nezačnu brousit gumy, ale začnu zpomalovat
Jo, sundat nohu z plynu a zpomalit je podle mě ten nejlepší způsob. Ten za mnou, když nic jiného, tak aspoň zpozorní, mezitím se přede mnou vytvoří větší mezera a on jí velmi ochotně a hbitě vyplní a pokračuje ve svém stylu. Problikání lepivšího se paka mlhovkama se mi neosvedčovalo.
ex: Laguna Grandtour, 1.6 16V, Concorde, 5. 11. 1998; 01:36 CET; pohodlná, prostorná, stále krásná...., byla prostě výborná.
nyní: Laguna Grandtour II, 2.0T GT, 2006; taková tichá, přemotorovaná raketa:-)

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Příspěvek od krt.ecek » čtv zář 04, 2008 10:48

Dávid Wilimský píše: Problikání lepivšího se paka mlhovkama se mi neosvedčovalo.
mě jo, já neproblikávám ale rozsvítím a to je jim nepříjemný do oči pokud do toho člověk pak sundá tu nohu z plynu tak většinou dupnou na brzdu a už se nepřilepí

vinetou
Člen RCČR
Příspěvky: 235
Registrován: stř srp 30, 2006 23:09
Bydliště: nevim naši popojeli

Příspěvek od vinetou » čtv zář 04, 2008 11:01

1 já taky nikde nenapsal že ses na někoho přilepil 2 ten mozek by se používat mněl s tím naprosto souhlasím 3 nikomu sem nevyhrožoval a ani vyhrožovat nehodlám 3 no zamyslet by si se mněl ty nejdřív píšeš že brzdíš těd píšeš že jenom sundáš nohu z plynu no a k těm brzdám vobčas mně to napadne ale kdybych se mněl bát že mi selžou brzdy tak nikdy nikam nepojedu jinak plyn radši nepřidávej to stojí peníze :D :D :D :D :D

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Příspěvek od krt.ecek » čtv zář 04, 2008 11:17

vinetou píše:jinak plyn radši nepřidávej to stojí peníze :D :D :D :D :D
Zbytečný přidání kvůli človíčkovi za mnou opravdu dělat nebudu, to jsou vyhozený peníze (zvlášť u slabšího motoru, kterýmu bych musel dupat na krk a to se mi nechce)

S tím bržděním sjem napsal že jsem se špatně vyjádřil

A já taky dřív nepřemýšlel nad tím že by mohli brzdy přestat plnit svou funkci, ale když se blížíš ke křižovatce po vedlejší a hlavní je plná náklaďáků v pohybu a selžou ti ty brzdy tka je to moc fajn, doporučuju vyzkoušet (vlastní zkušenost ještě z favoritem, nejhorší na tom je že ty brzdy předtím vůbec nezlobili nic)

Víťa Malina
Experienced member
Příspěvky: 629
Registrován: úte bře 02, 2004 16:20
Bydliště: Pohořelice (BV)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Víťa Malina » čtv zář 04, 2008 12:15

známý měl udělané tlačítko na zpátečkové světla akdyž se na něj někdo lepil, tak bliknul...prý to většinu těchdle bláznů přinutilo zpomalit
Grand Scénic Expression; 7m; 1,5 Dci; béžová poivre

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Příspěvek od krt.ecek » čtv zář 04, 2008 12:26

To dělám těma mlhovkama, nechce se mi zasahovat do okruhu brzdových světel, ale msuím přiznat že už jsem nad tím přemýšlel taky

Uživatelský avatar
Jean ViC
Člen RCČR
Příspěvky: 2075
Registrován: úte úno 22, 2005 19:09

Příspěvek od Jean ViC » čtv zář 04, 2008 13:03

to mam taky dobrou hystorku :)
nedavno jel nalepenej na mym kufru nejakej borec s nejakou malou pikslou od jogurtu, jel sem na 50 v obci tak zhruba 60 tacho, tak co udelam, dostanu potrebu jet 50 tacho ... kdyz se na me lepil a pak jeste i rukama maval jak poblaznenej :)
stim ze hnedka za ceduli konec obce, mu dam chvilku prostor na predjeti nebo na to slapnu a necham ho vzadu zasebou,
nepredjizdel, tak sem na to slapl ... a prakticky hnedka skoro ho nebylo, tak nevim o co mu v te obci slo, asi jet 65 tacho jako i mimo obec...
CLIO IV GT 120 EDC Grandtour 2016 Obrázek
Prodano: CLIO III 1.2 TCe 74kW 20th Anniversary 3dv. Glacier White 2010 Obrázek
Prodano: CLIO II 1.2 16V 55kW Authentique 2001 5dv. Obrázek
Prodano: CLIO II 1.2 8V 43kW VAN 2000 Obrázek

vinetou
Člen RCČR
Příspěvky: 235
Registrován: stř srp 30, 2006 23:09
Bydliště: nevim naši popojeli

Příspěvek od vinetou » čtv zář 04, 2008 13:38

krt.ecek píše:To dělám těma mlhovkama, nechce se mi zasahovat do okruhu brzdových světel, ale msuím přiznat že už jsem nad tím přemýšlel taky
no hm nechápu jak světlo na zpátečku souvisí s brzdovejma světlama asi si se zase přepsal že?? jinak když brzdíš třeba kuli chodcům to taky stojí peníze sjíždejí se destičky a pak musíš taky šlápnout na plyn :D :D

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Příspěvek od krt.ecek » čtv zář 04, 2008 13:51

Ano ale to už musím brzdit, ne že budu zbytečně šlapat na pedály, pokud to nechápeš tak to asi nikdy nepochpiíš a jezdíš stlyem brzda plyn (což by tomu co píšeš odpovídalo) Mlhovky a brzdová světla jak je ti jistě známo mají žárovky a velmi podobném výkonu, tudíž pokud rozsvítíš mlhovky tak ten za tebeou na první pohled nezjistí že se jedná o mlhovky (zvlášť pokud je nalepenný na kufru tak rozsvícení červených světel způsobí že se vzdálí).

Použij mozek, dál na tvé reakce psát odmítám :!:

vinetou
Člen RCČR
Příspěvky: 235
Registrován: stř srp 30, 2006 23:09
Bydliště: nevim naši popojeli

Příspěvek od vinetou » čtv zář 04, 2008 14:06

no nevím jesli to má cenu ti něco vysvětlovat PŘEČTI SI CO PÍŠEŠ :!: :!: :!: A CO PÍŠOU OSTATNÍ viz Víťa Malina a tvoje reakce jesli to nejsi schopen pochopit tak si někomu řekni třeba ti to vysvětlí

Uživatelský avatar
Jan Kalina
Grafoman
Příspěvky: 7144
Registrován: čtv bře 04, 2004 17:14
Bydliště: královéhradecko - rychnovsko

Příspěvek od Jan Kalina » čtv zář 04, 2008 17:31

Přestaňte se pošťuchovat, ano? Děkuji 8)
R20 TS 2.0 1982/www.R20 Turbo-D.zde 2.1 1983/www.R25 V6Turbo.zde 2.5-V6 1985/R25 V6Turbo 2.5-V6 1986/www.R25 Turbo-DX.zde 2.1 1985/R25 V6 Injection 2.7-V6 1985/R25 V6 Injection 2.9-V6 1987, 1988, 1989/Express 1.4 198?/R1363 GTX Automatic 2.0 1983/R136C GTA V6 1985/2017+?/Espace V6 1993/Espace V6 1994/Espace V6 LPG 1996/XR25 1990/Express 1.9dT RT-E3 1997/Laguna 2.0 1995/Kangoo dCi 2008
*** Hledá se odcizená R25 V6 šedá, více info -->>ZDE<<-- ***
*** Hledá se odcizená R25 Baccara vínová, více info -->>ZDE<<-- ***

Uživatelský avatar
Dehumanizer
Člen RCČR
Příspěvky: 1684
Registrován: sob úno 16, 2008 10:58
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba - Račkova dolina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dehumanizer » čtv zář 04, 2008 20:21

vinetou píše:sory ale musim to napsat krt.ecek ten mozek by sis z tý poličky mněl vyndat ty přečti si než začneš moralizovat co píšeš a jinak není náhodou na pražském okruhu max rychlost 100 km/h ???? vobčas když jpo něm jedu z bráníka na hostivař sou tam značky max100 km/h
ano, stovka je tam s dodatkovou tabulkou tusim od 23:00 do 5:00
inac 80
Laguna III Grandtour GT 4control Energy 2.0 dCi (M9R 858) 127kW, r.v.2014

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Příspěvek od krt.ecek » čtv zář 04, 2008 21:32

To co píšeš je na spojce, já mluvím konkrétně na úseku jak je když vyjedeš nahodu na barandov a jedeš dál tak tam pak najedeš na dálnici a skoro až k ruzyni je tam 130, jel sjem tam několikrát poprvé mi to říkala navigace tý sjem envěřil a jel 100, ale podruhý jsem koukal na značky a je konec prahy a hend cedule dálnice. (Já tomu říkám okruh, dle mého to je kus otho vnějšího, ale jestli se tomu říká jinak, tak se omlouvám)

Uživatelský avatar
Dehumanizer
Člen RCČR
Příspěvky: 1684
Registrován: sob úno 16, 2008 10:58
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba - Račkova dolina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dehumanizer » čtv zář 04, 2008 22:12

krt.ecek píše:To co píšeš je na spojce, já mluvím konkrétně na úseku jak je když vyjedeš nahodu na barandov a jedeš dál tak tam pak najedeš na dálnici a skoro až k ruzyni je tam 130, jel sjem tam několikrát poprvé mi to říkala navigace tý sjem envěřil a jel 100, ale podruhý jsem koukal na značky a je konec prahy a hend cedule dálnice. (Já tomu říkám okruh, dle mého to je kus otho vnějšího, ale jestli se tomu říká jinak, tak se omlouvám)
jasne, ja som nejako nesledoval celu tu diskusiu a vinetou pisal ze smerom na hostivar od branika tak som na to zareagoval
Laguna III Grandtour GT 4control Energy 2.0 dCi (M9R 858) 127kW, r.v.2014

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Příspěvek od krt.ecek » čtv zář 04, 2008 22:18

V pohodě :wink: ono je to upřesnění i pro všechny ostatní

Uživatelský avatar
R11
Člen RCČR
Příspěvky: 623
Registrován: pon úno 18, 2008 16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R11 » čtv zář 04, 2008 22:25

Pro uplnost - ten "okruh" se jmenuje "Prazsky okruh" a je na nem skutecne od cedule ukoncujici Prahu az po napojeni na puvodni Chomutovskou povolena 130

A osobne si myslim, ze nejlepsi a NEJBEZPECNEJSI co muze clovek udelat, kdyz se mu nekdo lepi na zadek a jeste blika - protoze pan hrozne specha - je, proste ho nechat byt a nevsimat si ho. Samozrejme pokud jedu tak jak mam (to znamena, ze predjizdim a ne ze jsem v levym pruhu jen na vylete) a pokud mozno na hranici povolene rychlosti. Protoze si uvedomte, ze nektere veci, ktere tady zminujete (napr. blikani mlhovkou, uprava auta aby svitily couvacky na spinac :tululum: , dokonce brzdeni nebo naschval zpomalovani) jsou proti vyhlasce a hlavne proste zbytecne NEBEZPECNY. Stejne tak i to lepit se nekomu na zadek. Nerikam, ze kdyz nekde nekdo lehce prekazi, tak se na nej neda bliknout, ale tlacit ho pred sebou, nebo nejlip ho rovnou smest ze silnice je uplne zbytecny. A az to jednou nevyjde, tak pokud to nebude stat zivoty, tak cas vsech, kdo potrebuji spechat to bude stat urcite.
Obecny problem nasich silnic je ten, ze se nekteri ridici chovaji bezohledne, jezdi agresivne, delaji si co chteji (predjizdeni, vodorovne cary, cervene, parkovani atd.) na ukor druhych. Az konecne pochopime, ze se takhle jezdit neda, tak snad mozna ubyde nehod. Zamysleme se nad tim, proc napr. v Nemecku, kde jezdi daleko vic aut a je tam provoz hustsi a rychlejsi maji podstatne mene nehod...
A vubec to nesouvisi stim, kdo ma co na zadku napsaneho na SPZ. I kdyz priznavam, ze hodne tech se znackou XXX 4444 jezdi prave takovymto bezohlednym zpusobem. Ale uz jsem jich videl celkem dost, co jich jelo naprosto v pohode, takze z toho nedelejme dogma a snazme se jezdit ohleduplne, klidne a bezpecne.
:mrgreen: Jirka :mrgreen:

<> Renault 11 GTL, phase I, 1397 ccm, 49 kW, 5 dv., r. v. 1986 :arrow: foto ZDE
<> Renault Clio III Grandtour, phase II, 1149 ccm, 16V, 55 kW, 5 dv., r. v. 2010

JA2NKO
Starting member
Příspěvky: 37
Registrován: pon zář 29, 2008 23:33
Bydliště: Senica

Příspěvek od JA2NKO » úte říj 07, 2008 15:38

citát:"I když jsem z Vysočiny, necítím se jako zakomlexovaný mimopražan a jsem přesvedčen o tom, že všechno výše citované lze říci o všech pražských "měšťácích", kteří přijedou do libovolného města (třeba na Vysočině) a najednou musí jezdit podle značek. Viděl jsem i takové (mezi nimi i xAx, Axx), kteří objížděli kruhový objezd doleva... Jen jsem neslyšel, že by na ně někdo troubil a ukazoval si na čelo..."

tak pekný kúsok...
pridám sa trochu k debate z druhej strany:
s vodičmi značiek BA a ZA to tu má veľa spoločného....
Naposledy upravil(a) JA2NKO dne úte říj 07, 2008 17:16, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » úte říj 07, 2008 16:04

JA2NKO píše:I když jsem z Vysočiny, necítím se jako zakomlexovaný mimopražan a jsem přesvedčen o tom, že všechno výše citované lze říci o všech pražských "měšťácích", kteří přijedou do libovolného města (třeba na Vysočině) a najednou musí jezdit podle značek. Viděl jsem i takové (mezi nimi i xAx, Axx), kteří objížděli kruhový objezd doleva... Jen jsem neslyšel, že by na ně někdo troubil a ukazoval si na čelo...

....
Njn, to bude tim, ze je na Vysocine ukrutna dopravni infrastruktura...
Jen pockej, co se stane, az do Prahy taky nainstaluji znacky...

:tululum:
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Roman72
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: čtv kvě 28, 2009 19:11
Bydliště: Jince
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman72 » čtv kvě 28, 2009 20:15

A co z jiný strany - už jste někdo zažil, aby Vám objeli auto klíčema (či podobnou věcičkou) jenom kvůli jiné značce.V Práglu jsem o tom neslyšel,ale co jinde s xAx xx-xx :lol:
MeganeII c. 1.9 Dci ´06
Thalia 1.5 dci ´02

Odpovědět

Zpět na „Příhody ze silnic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti