stahovačka řidič

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
standus
Advanced member

stahovačka řidič

Příspěvek od standus » čtv čer 13, 2024 18:27

Zdravvim všechny.
Již jsem to kdysi řešil,jenže nikdy v podstatě za ty leta co auto mam nevyřešil-asi jsem si na to zvykl. Nic méně dnes jsem opět rozebral dveře asi po šesté co auto mam. Okno řidiče mi jde dolu v pohodě,ale při zdvyhání je již na moturku slyšet námaha a přibrždění zhruba v polovině kde se většinou zastaví - jako by detekoval překážku. Nezbývá většinou,nežli s oknem doskákat. V horším případě to končí po pár měsících prasklou stahovačkou. Měnil jsem jak stahovačku několikrát,tak i motor. Po rozebrání žádnou překážku nevidim,rukou okno chodí lehce. Dnes jsem viděl,že u konce bowdenů - kde jsou zeseklé v lůžku u navyjáku motorku,při zavírání ten bowden z lůžka asi o 2cmm vypochoduje a otevírání opět skočí dovnitř - jako by byla vůle na lanku,což by asi neměla být-v porovnání s novou. Proč se tak stalo,co je za problém který se ustavičně opakuje zkrátka nevim a upřímně řečeno jsem už na mrtvici.Jako by nějakou záhadou okno v polovině šponovalo. Pokud někdo něco podobného zažil,nebo poradí díky. Jinak asi koupim celý dveře,vyměnim a bude to :-) S.
Laguna II,rv 2004, 1,8 benzin

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna II“