Tlak v pneu

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Odpovědět
robotmz
Senior member
Příspěvky: 1027
Registrován: úte pro 13, 2011 10:20

Re: Tlak v pneu

Příspěvek od robotmz » úte bře 12, 2019 19:04

Ahoj, diky za prispevok. Tie predpony bio, eko, green, je to presne tak, ako si pisal.
Tieto continental stoja na inych weboch daleko viac.
Konkretne tieto su ostitkovane B/B - valivy odpor/mokry povrch. Lepsie hodnotenie v tomto rozmere neexistuje.
Velmi zaujimave je, ze v B-cku a C-cku mi heureka tie premiumkontakt nenasla. Bud budu mat horsie vlastnosti, alebo ta rada prestala existovat, zajtra na PC kuknem.
V 2018 som dojazdil origose z vyroby. Viem, ze to boli 3-ky ale uz neviem ci eko, alebo premium. Prilnavost mozem potvrdit. Skor by si to dal v zakrute cez strechu ako do smyku a to aj v 150 km/h. Aj na maxime 176 podla GPS som skusal prudky pohyb volantom. Pekne to islo na tlmice bez straty adhezie...
V lete ABS nezaznamenam, iba v Ziline na jednej krizovatke, srandovne naklonenej...
Maj sa a este raz diky.
edit: tak som ich nasiel za 39 eciek http://www.pneuhome.sk/pneumatiky/5636- ... act-5.html
Valivy odpor C ale za mokra A. Tie fakt musia drzat ako pribite. Je logicke, ze ak je Acko prilnavost za mokra, nemoze byt aj velmi maly valivy odpor.
Zase na druhej strane tie 6-ky maju asi novsiu zmes, tak by som povedal, ze to bude zhruba narovnako. Este zvazim.
Edit: objednane, zaplatene. 171 eur vrátane dopravy.
Renault Thalia 1.2 16V 55kW Authentique, 3/2012

robotmz
Senior member
Příspěvky: 1027
Registrován: úte pro 13, 2011 10:20

Re: Tlak v pneu

Příspěvek od robotmz » pát bře 15, 2019 09:00

Pneumatiky sú doma. Je problém, keď boli vyrobené v 5. týždni 2019 a v 13.-14. už pôjdu nahodiť na auto?
Kedysi sa písalo, že pneumatiky musia zrieť aspoň 6 mesiacov v skladoch, platí to ešte aj dnes? Nájazd mám malý, cca 1000 km/mesačne, tak ich moc nezodriem.
Renault Thalia 1.2 16V 55kW Authentique, 3/2012

Jirikan
Junior member
Příspěvky: 180
Registrován: pát dub 06, 2012 16:51

Re: Tlak v pneu

Příspěvek od Jirikan » ned bře 17, 2019 09:57

Nikdy jsem nic takového neslyšel :?:

Odpovědět

Zpět na „Renault Thalia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti