Vymena starteru-nejde stava do neho

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Mlsounek
Starting member
Příspěvky: 37
Registrován: pát lis 16, 2018 09:10
Bydliště: Luby u Chebu

Re: Vymena starteru-nejde stava do neho

Příspěvek od Mlsounek » čtv úno 07, 2019 09:58

Nnn mam 5.kvalt

Mlsounek
Starting member
Příspěvky: 37
Registrován: pát lis 16, 2018 09:10
Bydliště: Luby u Chebu

Re: Vymena starteru-nejde stava do neho

Příspěvek od Mlsounek » čtv úno 07, 2019 09:59

Nnn,mam 5.kvalt

vasekpetr1
Advanced member
Příspěvky: 272
Registrován: stř kvě 22, 2013 20:11

Re: Vymena starteru-nejde stava do neho

Příspěvek od vasekpetr1 » čtv úno 07, 2019 10:43

Tak to by měl jít ze spínací skříňky (kontakt 6 v konektoru pod volantem) bílý drát do svorkovnice R34 pod pojistkovou skříní v motoru (pin 1), odtud béžový rovnou na spouštěč.

Mlsounek
Starting member
Příspěvky: 37
Registrován: pát lis 16, 2018 09:10
Bydliště: Luby u Chebu

Re: Vymena starteru-nejde stava do neho

Příspěvek od Mlsounek » čtv úno 07, 2019 10:51

Dekuji,jdu se obleknout a mrknout na to

Mlsounek
Starting member
Příspěvky: 37
Registrován: pát lis 16, 2018 09:10
Bydliště: Luby u Chebu

Re: Vymena starteru-nejde stava do neho

Příspěvek od Mlsounek » čtv úno 07, 2019 12:10

Tak jsem tu.Koulal jsem na ten velky bily konektor pod pojistkami v motoru a po prave strane jako prvni vede ze shora bily silnejsi kabel a pokracuje na tom samem miste spodem.v hornim kabelu jsem proud mel a ve spodnim ne.procistil jsem kontakt a uz proud prochazi i do druheho.presto jsem nenastartoval.mozna to bude ale asi uz jen pricina ze baterka je tim startovanim slaba a pri startovani se motor sotva protaci.dam ale kontrolky neblaznej jako predtim.dam nab.baterku a uvidim.jen pro jistotu::uz by tam nemelo byt nic jineho v cem by mohl byt problem.dekuji a dam vedet asi zitra jak jsem dopadl

vasekpetr1
Advanced member
Příspěvky: 272
Registrován: stř kvě 22, 2013 20:11

Re: Vymena starteru-nejde stava do neho

Příspěvek od vasekpetr1 » čtv úno 07, 2019 12:35

Tak tak, nech baterku řádně dobít a hlavně si zkontroluj, jestli jsi něco nezapomněl vypnout a cucá ti to baterku. A můžeš být na sebe pyšný, že jsi to takto sám našel :wink: .

Mlsounek
Starting member
Příspěvky: 37
Registrován: pát lis 16, 2018 09:10
Bydliště: Luby u Chebu

Re: Vymena starteru-nejde stava do neho

Příspěvek od Mlsounek » pát úno 08, 2019 16:37

To ne,to diky tobe jsem vse nasel.bez tvych rad bych byl stele za hlupaka.starter jiz toci ale stejne to nechytne.uz na to nemam nervy a tak se jdu zeptat v pondeli do servisu jestli mi to odtahnou.zjistil jsem ze mi jeden vstrikovac podukuje ale to asi nebude tim kdyz dalsi tri jdou.navic to auto jiz potrebuji nebot otvirame restauraci a potrebuji jezdit :-(

vasekpetr1
Advanced member
Příspěvky: 272
Registrován: stř kvě 22, 2013 20:11

Re: Vymena starteru-nejde stava do neho

Příspěvek od vasekpetr1 » pát úno 08, 2019 18:31

No jestli na naftě podfukuje jeden vstřik tak, že to slyšíš i u startování, tak to může dělat problém i u startu, protože kdoví, co ještě v tom motoru povolilo.

Mlsounek
Starting member
Příspěvky: 37
Registrován: pát lis 16, 2018 09:10
Bydliště: Luby u Chebu

Re: Vymena starteru-nejde stava do neho

Příspěvek od Mlsounek » pát úno 15, 2019 07:20

Hotovo,auto jede.problem byl v tom ze jsem ten slaby drat na starteru dal blbe.konec toho konektoru se mi opiral o telo starteru a zkratovalo to.proto mi i ty kontrolky blikaly jak o zivot a radio si nepamatovalo kod atd.chtel jsem se na to podivat uz predtim ale nechtel jsem ho po treti vyndavat a mordovat se s nim kdyz je tam takovy pristup a na veskerou opravu mam jen kladivo,klic c.13 a 8 ,sroubovaky,kleste a francouzak.tot vse.k memu prekvapeni sel ted starter krasne ven i zpet.moc dekuji za rady a kdybys mel Vasekpetr1 cestu kolem Chebu tak pisni a mas u nas v restauraci veceri zdarma :-) jeste jednou dekuji

vasekpetr1
Advanced member
Příspěvky: 272
Registrován: stř kvě 22, 2013 20:11

Re: Vymena starteru-nejde stava do neho

Příspěvek od vasekpetr1 » pát úno 15, 2019 07:53

No z Červené Hospody u Třebíče je to do Chebu trochu z ruky, ale člověk nikdy neví, tak díky za pozvání :D a ať rencek jezdí :) .

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic I + RX4“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti