vypínání radia

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
jar.cieplik
Starting member
Příspěvky: 41
Registrován: pát led 02, 2015 00:56
Bydliště: albrechtice (okr.karviná)

vypínání radia

Příspěvek od jar.cieplik » úte bře 13, 2018 16:23

ahoj. za jízdy se mi vypíná radio, cca po 2 min. na dvě sekundy., vypne se i bluetooth -přeruší signál s telefónem. zhasne i osvětlení radia. ale vše se za řekněme sekundu, dvě opět zapne a zase 2-3 minutky jede. tak jakoby někde se odpojil kontakt. navigace jede nad radiem jede pořád bez problému. a nevšiml jsem si ani, že by to dělalo při nějaké nerovnosti na cestě. začlo to teď v těch nejsilnějších mrazech, no a přetrvává to i dál. není to při každé jézdě. ale řekl bych tak půl na půl. jednou to dělá jednou ne. co vy na to přátelé :-)
laguna III, rv 2010, dci 2.0, 96kw

Janira
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: stř led 24, 2018 17:27

Re: vypínání radia

Příspěvek od Janira » pon črc 02, 2018 18:08

jar.cieplik píše:
úte bře 13, 2018 16:23
ahoj. za jízdy se mi vypíná radio, cca po 2 min. na dvě sekundy., vypne se i bluetooth -přeruší signál s telefónem. zhasne i osvětlení radia. ale vše se za řekněme sekundu, dvě opět zapne a zase 2-3 minutky jede. tak jakoby někde se odpojil kontakt. navigace jede nad radiem jede pořád bez problému. a nevšiml jsem si ani, že by to dělalo při nějaké nerovnosti na cestě. začlo to teď v těch nejsilnějších mrazech, no a přetrvává to i dál. není to při každé jézdě. ale řekl bych tak půl na půl. jednou to dělá jednou ne. co vy na to přátelé :-)
zdravím, přišel jste na závadu? měla jsem stejný problém, bohužel doteď nevyřešen a to ve stadiu, kdy rádio nelze spustit už ani na chvíli a tím i navigace a handsfree. Měla jsem v servisu, zatím nikdo neví, jak pomoci. Rádio je v pořádku, kabely taky, diagnostika nehlásí chybu. Nevím co s tím.

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů