R-link 2 aplikace

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
cing-ti
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: ned zář 24, 2017 20:22
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

R-link 2 aplikace

Příspěvek od cing-ti » čtv zář 28, 2017 11:35

Ahoj, jelikoz mam současný vůz poměrně krátkou dobu tak to samozrejme nedokážu objektivně posoudit, ale chtel bych se zeptat zda dochází k nějakému vývoji novych aplikaci pro R-link store? Čekal jsem jich tam popravdě trosku vice :)
Nevíte nekdo zda je treba nabídka aplikaci pro jine trhy odlišná / bohatší ? Pred koupi jsem byl na to hodne zvědavý a chtel se na nabídku aplikaci podivat coz bez registrace konkrétního VIN nebylo samozrejme možné. Nakonec jsem skončil pouze u apky na počasí a e-mail :) prijde mi to skoda, protoze si myslim ze to ma docela potenciál.
Renault Mégane Grandtour IV Limited
1.5 dci 81kw
červená Flamme
(Octavia 1 Tour, Fabia 1 combi, 2x Felicia, Forman a Favorit)

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od niky79 » pát zář 29, 2017 08:24

Tezko rici, zdali to ma potencial. Ja bych videl, ze radove jiny potencial je v podpore Google Auto / Apple Car.
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
cing-ti
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: ned zář 24, 2017 20:22
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od cing-ti » pát zář 29, 2017 21:04

To je fakt, ale jakožto jeden z posledních přeživších uživatelů windows 10 sazim spise na R-link :) neb s podporou me platformy se již nikde nepočítá ;-)
Renault Mégane Grandtour IV Limited
1.5 dci 81kw
červená Flamme
(Octavia 1 Tour, Fabia 1 combi, 2x Felicia, Forman a Favorit)

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od niky79 » pát zář 29, 2017 21:54

Ten telefon za rok, dva vymenis... W10 bude pryc, auto porad bude u tebe :D
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

alexkv
Starting member
Příspěvky: 18
Registrován: ned led 28, 2018 16:38

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od alexkv » pon úno 12, 2018 19:36

Zdar. Da se nějak nastavit úvodní obrazovka nebo svůj obrázek tam mít ?
Renault Mégane Grandtour 1.6SCe LIMITED 2018 Flamme red

Uživatelský avatar
Kissman
Experienced member
Příspěvky: 507
Registrován: stř led 24, 2018 01:22

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od Kissman » pon úno 12, 2018 21:09

Mimoch. zrovna jsem dostal info, ze CarPlay bude v iOS 13 od zakladu predelany... ze by konecne Waze nebo Sygic k dispozici a podpora velkych displeju? To zjistime nejdrive cca. za rok a pul :D To jedine me na Applu stve :(
GS TCe 160 EDC | Chytrý napadne názor, hloupý jeho autora...

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od niky79 » pon úno 12, 2018 21:15

Tak si kup za pár šupů Android (něco jako Redmi Note 4 za 4500 Kč) a Waze tam máš už ted (a podpora ruzne orientovanych displeju s ruznymi poměry stran má byt letos.) Kromě toho, vyhodou Androidu je, že Google pro hlasové ovládání podporuje češtinu a například pro navigaci je to naprosto funkční řešení prakticky se stoprocentní úspěšností.
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
Kissman
Experienced member
Příspěvky: 507
Registrován: stř led 24, 2018 01:22

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od Kissman » pon úno 12, 2018 21:19

Androida mam taky ;) nekolik (Lenovo p70, Redmi 4 atp...). Jen ne jako hlavni telefon :) a vozit v aute telefon navic me prijde ujete :D

/edit: navic pry ta navi co je v Meganu neni uplne k zahozeni ;) iGo znam a nebyvalo spatne...
GS TCe 160 EDC | Chytrý napadne názor, hloupý jeho autora...

alexkv
Starting member
Příspěvky: 18
Registrován: ned led 28, 2018 16:38

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od alexkv » pon úno 12, 2018 22:03

Díky teda :D nevíte někdo ?
Renault Mégane Grandtour 1.6SCe LIMITED 2018 Flamme red

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od niky79 » pon úno 12, 2018 22:26

Ta, co je v Megane, urcite neni IGO, ale skutecne TomTom, alespon podle vzhledu. A naviguje vazne otresne – alespon se zapnutymi dopravnimi situacemi. Casto vas vede naprosto nesmyslnymi objizdkami jen proto, ze si mysli, ze v nejakem useku trasy je problem (a na tohle jsem narazil snad pri druhem vyzkoušení navigace). Ano, mozna byl... pred nekolika hodinami. Musel jsem vypnout, aby dopravni situace neovlivnovaly vypocet tras, pak uz se to da pouzivat... ale na Google Mapy to nema ani nahodou. Ono i hledani ruzných miste v navigaci – u Google map zadate Chodovska tvrz, a proste navigace vi, o co jde. TomTom nevi a musite slozite pres POI. Nebo dotaz "Albert Měcholupy", Google zcela bez problémů, u TomToma je prakticky nemožné to místo najít. OC Chodov, Google okamžitě, TomTom obrovský problém (musel jsem pustit Google Mapy a podivat na, jaká ulice je u OC chodov, abych to mohl zadat do navigace -> LOL). Nemluvě o výpočtu doby dojezdu, TomTom tam sype naprosto nesmyslné hodnoty. Praha -> Jindrichův Hradec, v neděli. Google mapy, hodina a dvacet tři minut (reálně to byla hodina a 21 minut, jel jsem o něco rychleji :D ), TomTom: hodina a padesat minut, az jsem se musel podivat, kudy mě chce vlastně navigovat, že je tam takový nesmylsný dojezd...

TomTom je bohužel starý typ navigace. Když chcete nějak jet, musíte jít na to "tupě" – vybrat stát, pak město, pak ulici, pak číslo. V Google prostě napíšete Václ a už vam to nabizi Vaclavske namesti... Google má prostě úplně jiný přístup k tomu a skutečně je to komfortem o několik řádů jinde.
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
Kissman
Experienced member
Příspěvky: 507
Registrován: stř led 24, 2018 01:22

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od Kissman » úte úno 13, 2018 09:45

Je to iGo ;) s mapovymy podklady od TomTomu... bylo to videt na foto co se tu nedavno objevilo na foru - viewtopic.php?f=117&t=96161&start=25#p1426282

Mimoch. Google Mapy zase nemaji ani nahodou na Sygic ;) takze asi tak :D koukam ze Sygic na Andoidu uz take podporuje Android Auto... skoda ze nemuzu zmenit platformu :D

Jinak k tazatelove otazce... je to vsude stejne, porovnaval jsem ceniky aplikaci. Jsou to drobne rozdily, ve Francii treba jso unejake navic... ale jsou to stejne jen nejake FR sluzby ktere u nas nefunguji protoze je tu nikdo nepodporuje...
GS TCe 160 EDC | Chytrý napadne názor, hloupý jeho autora...

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od Banana » úte úno 13, 2018 09:57

niky79 píše:
pon úno 12, 2018 22:26
Ta, co je v Megane, urcite neni IGO, ale skutecne TomTom, alespon podle vzhledu. A naviguje vazne otresne – alespon se zapnutymi dopravnimi situacemi. Casto vas vede naprosto nesmyslnymi objizdkami jen proto, ze si mysli, ze v nejakem useku trasy je problem (a na tohle jsem narazil snad pri druhem vyzkoušení navigace).
Musi se tam vypnout aby to ignorovalo urcite situuace na trase, treba prace na silnici apod.., pak to funguje vyborne, ale chce to nastavit. Trvalo mi to asi mesic, nez jsem tu navigaci nastavil tak, aby fungovala dobre.. Jedine, co je spatne, jsou ty cile, a ze to nema treba aktivni hledani jako treba Waze, kdyz je pripojeni k internetu. Ale jinak to funguje relativne dobre. Jenom nekdy to vypocita nesmyslne dlouhou dobu dojezdu a pak to postupne prepocitala za jizdy, nevim proc, i kdyz to nehlasi na ceste zadne zacpy.
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od niky79 » úte úno 13, 2018 09:59

Ja jsem to viděl, ale prostě IGO primo vypada úplně jinak. Ale samozřejmě se bavíme o uprave pro auta.

Jinak ten Sygic, to je z meho pohledu totalni dno navigaci. Pokud mam hodnotit sve zkusenosti, pak Sygic uplne nejhorsi, pak TomTom/IGO, a pak Waze/Google. Na Google mapach je proste neprekonatelne:

- rychlost zadávání adres, firem a všelijakých dalších míst (tomu se žádná offline navigace rovnat nemůže).
- hlasové zadávání (funguje se 100% rozpoznatelností, i ve 150 km/hod v autě).
- schopnost vyhybat se kolonam (u TomTomu se mi Xkrat stalo, ze mel proste spatne udaje o zacpach/kolonach, takže mě zbytečně vedl tragickými oklikami, kudy bych nikdy nejel, mám i někde screenshoty, než jsem to dopravní info vypnul. U Google minimalne. Pokud někde oznamoval / indikoval, že tam je problém, tak tam i prakticky vždy byl.)
- aktuálnost map.
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od niky79 » úte úno 13, 2018 10:04

Banana: jak jsem psal, já vypnul všechno. Pak to celkem jde. Jenže zase nevím, kde mě co čeká. U Google map to vím a tam s tím jaksi není vůbec problém. V praze bydlím několik let a nikdy se mi nestalo, že by mě Google chtěl vést úzkou ulicí souběžně s vedoucí s tou, po které auta běžně jezdí. TomTom hned druhý den, co jsem ho pustil. Indikoval tam nějaký problém (kupodivu, žádný tam nebyl).
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
Kissman
Experienced member
Příspěvky: 507
Registrován: stř led 24, 2018 01:22

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od Kissman » úte úno 13, 2018 10:36

Sygic neni "jen" offline a vse tebou uvedene zvlada bez problemu taky :) a mapy jsou aktualnejsi nez ty od Googlu, minimalne v nasem meste :D
GS TCe 160 EDC | Chytrý napadne názor, hloupý jeho autora...

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od niky79 » úte úno 13, 2018 10:42

Ja vím, jak to myslíš, ale prostě pokud má offline mapy, tak to řadím do offline navigace. Ostatně, sama to píše na uvitací obrazovce, "Vítejte. Užijte si offline navigaci ve vaší kapse" :-) Ted jsem teda po dvou letech zase stahnul, abych te presvedcil, ze to je spatna navigace a chtel to demontrovat na složitosti zadavani adresy... no, koukam, ze to funguje jako u Google, zadam co chci a najde mi to :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Asi to prozkoumám blíže :shock: :D
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
Kissman
Experienced member
Příspěvky: 507
Registrován: stř led 24, 2018 01:22

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od Kissman » úte úno 13, 2018 11:11

:D treba budes prekvapen... kazdopadne ja volim navigaci podle potreby... na neco jineho Google, na neco jineho Sygic, na neco jineho zase Mapy.cz ci Waze :) dle situace.
GS TCe 160 EDC | Chytrý napadne názor, hloupý jeho autora...

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od niky79 » úte úno 13, 2018 11:14

Tak ne, uz vim, v cem byl problem. Sygic jako takovy je ok, ale Sygic Car navigation, ktery je urcen do auta pro Android Auto, tak to je něco špatného, jakoby ses vrátil 5 let do minulosti. Normalni Sygic v autě použít nejde...

EDIT: tak ani ten Sygic Car nefunguje. V Android Aute se objevi Google Mapy, Waze, ale Sygic nic. Takze obe odinstalovany. Další navigaci do mobilu nepotrebuji, na tom mám Google mapy a druha Sygic car nefunguje.
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od Banana » úte úno 13, 2018 12:33

niky79 píše:
úte úno 13, 2018 10:04
Banana: jak jsem psal, já vypnul všechno. Pak to celkem jde. Jenže zase nevím, kde mě co čeká.
Az se k tomu dostanu, poslu jak to mam nastavene a co mam vypnute a co ne, ale jezdim take v Praze a spokojenost, rozhodne me to necpe nejakym ulickama, pokud neni tedy na hlavni velka zacpa. Potom je vec jina, ale je tam moznost nastaveni pri jake uspore casu se ma prepocitat nova trasa. Samozrejme, ze ta navigae ve srovnani s Waze je horsi, ale to jsou vsechnny autonavigace, nadruhou stranu je to integrovane do auta a to mi maximalne vyhovuje a to horsi hledani cilu, pokud to je nejaky sloztejsi cil, tak si to najdu v google na mobilu a pak dam do navigace presnou adresu.
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od niky79 » úte úno 13, 2018 12:36

Jenže to je ono... proc to hledat na mobilu a pak zadavat do navigace, když to rovnou muzes zadat do Android Auto? Ja mam mobil na magnetickém drzaku a automaticky k nemu pricvaknu magneticky konektor, takze Android Auto mám hned k dispozici. Zmačknu jen tlačítko na volantu, reknu NAVIGAGOVAT a pak kam...
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

softouch
Advanced member
Příspěvky: 426
Registrován: čtv črc 23, 2009 20:54

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od softouch » úte úno 13, 2018 22:09

Ja jazdim najma v Bratislave a okoli a potom chodievam do Kosic. Vyuzivam navigaciu v aute prave preto, aby mi ukazala, kde su ake zapchy, takze si ju casto nastavujem aj po meste (po 15 rokoch jazdenia autpm v Bratislave ju poznam dobre, ale zapchy sa menia) a kazde rano na cestu z Perneka kde byvam do skoly v Bratislave. Aby som vedel, ci stihame na 8:00 ;-)
Skúsenosti mam take, ze nemam potrebu prechadzat na inu navigaciu. Android auto vyuzivam teda len ako hračku.
Uznavam, ze niekedy ked je Bratislava zapchata, tak naviguje velmi kreativne cestami, ktore nepoznám a teda rano neriskujem. Aj keď zvažujem, ze ich musim niekedy cez den vyskusat, ze co su to za ulice. ;-)
Nevravim, ze je dokonala. Len vravim, ze mne vyhovuje natolko, ze jej nedostatky ma nemotivuju zakaždým pripajat mobil, zapinat android auto, nemat zobrazenu sucasne navi a radio...
A oni, nedostatky ma kazda navigacia.
Renault Megane IV GrandCoupe Intens 1.5dCi110 EDC r.v. 08/2017
ObrázekDetail spotreby tu.
Renault New Fluence Limited 1.5dCi95 r.v. 05/2015
Obrázek Detail spotreby tu.
ex: Renault New Thalia Privilége r.v. 07/2009 1,2 16V po 189.500km pri spotrebe 5,71l/100km Detail spotreby tu.

Sheky14
Junior member
Příspěvky: 131
Registrován: ned srp 13, 2017 10:10

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od Sheky14 » stř úno 14, 2018 13:33

Ahojte,
1.je možné pridať foto resp. Znak ku konkrétnemu rádiu? Alebo to musí byť čierne??? V Škode to ide bez problémov.
2. Na aute sa mi ukázala správa že o 30 dní sa mi skončí Discovery pack čo to je???

Dik
Renault Megane Grandtour IV, 1,2 Tce 130k Intens. Modrá COSMOS

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od niky79 » stř úno 14, 2018 14:14

softouch: no, jak jsem rikal. Ja mobil davam do drzaku (magnetickeho) vzdy, takze je to jenom o tom k nemu priblizil konektor a za chvilku mluvit na navigaci, kam chci. Navic je to i rychlejsi, nez to zadavat v autonavigaci (kliknout na tlacitko dole, nahoře vybrat navigovat, pak Cil, pak vytukavat mesto, ulici, cislo (a existuji cisla popisna a orientacni a navigace zna jenom jedno z nich). Ale jak jsem psal. Občas ji používám taky, jen mam vypnuto, aby jakakoliv dopravni situace ovlivnovala vyber trasy, protoze pak se z toho stane nepouzitelna navigace. Nejde ani tak o cesty, kterymi te to vede, jako spise o to, ze te to chce vest tamtudy ve chvili, kdy tam proste zadny problem neni.
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od niky79 » pon úno 19, 2018 19:06

Tak přátelé, dneska jsem zapnul navigaci od Kunovic do Brna a povolil online dopravní informace a jejich vliv na plánování trasy. Užitečnost mohu hodnotit jediným slovem: NAPROSTO OTŘESNÉ.

- v Bučovicích, kde byla celkem normální a neobtěžující kolona na červenou, se mě navigace snažila naprosto nesmyslně vést bočními ulicemi (cca 4-5x delší trasa než ta, které jsem se měl vyhnout), viz například https://photos.app.goo.gl/Y9xmJvpF5uUe84aC3 (modrá trasa do prava je nesmyslná odbočka). Za 16 let, co tady Bučovicemi několikrát do měsíce projíždím, jsem tímto navrhovaným usekem NIKDY neměl potřebu jet.

- přes Slavkovem u Brna prý kolona jak prase (https://photos.app.goo.gl/PyKalxiGWLU9rwIF3). Nedbal jsem, protože jsem viděl, že předemnou je naprosto prázdná cesta (https://photos.app.goo.gl/8LQoiQgTHQ9ADLWy1)

- Hodně mě pobavilo, když jsem najel na dálnici na Brno. Směřoval jsem centra Brna a navigace mě naprosto nesmyslně chtěla navigovat po dálnici až někam k Tescu / Olympii, kde jsem měl sjet. Pokynu jsem nedbal a odbočil na prvním výjezdu z dálnice do Brna, jako vždy (mám pocit, že 203. kilometr). Dojezdová doba do cíle okamžitě zkrátila o 12 minut (!)

Google navigace označovala start-konec problémových useky velmi přesně (s přesnosti na 20-30 metru) a neměla potřebu mě vést jinudy.

A vrchol přišel odpoledne, když jsem potřeboval jet z Brna do Prahy. V 16:05 jsem zadal trasu, dojezd prý v 19:15 (!). Google mapy hlasily celkem normální dobu, 18:05, logicky, vyjedu z Brna a pak 200 km po dálnici. Navigace v autě ukazovala předpokládány dojezd 19:13 i v 17:15, kdy do cile zbyvalo pouhých 80 km (vazne si navigace myslela, ze tech poslednch 80 km pojedu dvě hodiny po dálnici), viz https://photos.app.goo.gl/BAKlDRwSwbbcwqps2. Až nějak 70 km od cíle se začala dojezdová doba přepočítávat a postupně ubývala. Jak to takhle někdo mohl naprogramovat, to vážně nikdy nepochopim.

Ja jsem z navigace v autě vyléčený. Nesmyslné odbočky jde sice vyřešit tím, že ty online služby o kolonách a zácpach, prostě vypnete, nicméně pak najedete do skutečné kolony, protože o ní nedozvíte. Ale naprosto nesmyslné informace o dojezdu do cíle vyřešit nijak nejde. Takže ja za sebe hodnotím vestavenou navigaci v autě za NAPROSTO OTRESNOU a lituji, že jsem za ni dal 16 tisic (pravda, byla v kombinaci s větším displejem, který jsem chtěl). Jakmile vyprší online služby, ani omylem je nebudu za peníze prodlužovat.
Naposledy upravil(a) niky79 dne pon úno 19, 2018 20:11, celkem upraveno 2 x.
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

exBURN
Advanced member
Příspěvky: 329
Registrován: pon led 01, 2018 21:43

Re: R-link 2 aplikace

Příspěvek od exBURN » pon úno 19, 2018 19:46

Já jí vůbec neobjednal ikdyž prodejce na mě čučel jak na blázna. Risknu hold carplay nebo android auto

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů