Divný zvuk Scénic 4

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Bakterius
Starting member
Příspěvky: 80
Registrován: pon lis 06, 2017 17:39
Bydliště: Brno

Divný zvuk Scénic 4

Příspěvek od Bakterius » úte led 09, 2018 21:50

Zdravím,
mám Scenica 4 generace TCe130, najeto cca 8200km. Kupoval jsem auto jako nové.
Cca dva měsíce mě trápí divný zvuk, který se ozývá z přední strany u spolujezdce. Je to něco jako vrzání tlumiče, který je na suchu, ale nebudu to ono. Nedělá to vždycky a nedělá to pokaždé, když na jedu na nerovnost. Byl jsem s tím v Renaultu a po projetí s technikem, který slabý zvuk slyšel, mi řekli ať počkám do jara než se případná závada líp projeví, že by takhle museli asi rozdělat celý předek než by něco vypatrali. Celkem to chápu, ale asi víc bych to chápal u staršího auta. Prosím vás nemáte někdo stejný problém a jak nejlépe řešit problém, jsem laik.
Jinák s autem už jsem byl na reklamaci převodovky, kde mi závadu odstranili tak, že měnili všechna ložiska, řazení se mi teď zda trochu tužší, hlavně řazení a podřazování na dvojku. Je možné že neopotřebovaný materiál se rozhejbe?

Moc děkuji za názory a rady,

kotasekh
Grafoman
Příspěvky: 5789
Registrován: sob říj 24, 2009 09:09

Re: Divný zvuk Scénic 4

Příspěvek od kotasekh » stř led 10, 2018 07:34

Zde patri jen zkusenosti s auty, ne dotazy. Dotazy patri do technicke sekce dle typu vozidla.
ex Renault Thalia Authentique 1,2 16V LPG
Najeto 317 000km, totálka při nehodě :(.
Nyní Renault Thalia 2012, Dacia Duster Prestige TCe100 LPG 2022

Bakterius
Starting member
Příspěvky: 80
Registrován: pon lis 06, 2017 17:39
Bydliště: Brno

Re: Divný zvuk Scénic 4

Příspěvek od Bakterius » stř led 10, 2018 11:05

Omlouvám se

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů