APPLE CAR PLAY

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

chard
Starting member
Příspěvky: 34
Registrován: stř črc 31, 2013 20:38

APPLE CAR PLAY

Příspěvek od chard » stř črc 19, 2017 15:17

Hezký den kolegové,
když jsem objednával svůj Megane Grandcoupé 12/2016 bylo na stránkách Renault.cz prezentována funkce APPLE CAR PLAY pro telefony Iphone.
Při přebírání auta 04/2017 tam tato funkce není podporována (pouze Android Auto) Na dotaz při přebírání auta bylo odpovězeno, že tato funkce bude dostupná pro auta dodávaná po 1.7.2017. Bohužel nikdo nebyl schopen říct zda půjde jen o přehrání SW Rlink nebo to nebude možné vůbec u dříve dodaných aut.
Nemáte někdo tuto funkci R-linku již funkční - nebo neřešil jste to někdo?
V pondělí dávám auto na záruční opravu s vrzající zadní nápravou tak bych to využil i pro případné přehrání SW pokud to tedy vůbec půjde.
Kadjar 1,3 TCE117 Kw Intens
Led světla, aut park.asistent, vyhřívané sedačky + přední okno, 17” kola+ Extended grip, hlídání mrtvého úhlu.

skyver
Junior member
Příspěvky: 199
Registrován: pát črc 21, 2017 22:25

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od skyver » pát črc 21, 2017 22:28

Máš prvek výbavy "Zrcadlení Smartphone"? Pokud ano, tak je se zkus zeptat v servisu zda to tam jde dohrát.
Renault Megane Grandtour IV 1.5 dci EDC

chard
Starting member
Příspěvky: 34
Registrován: stř črc 31, 2013 20:38

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od chard » pon srp 14, 2017 19:24

Tak info z Renaultu - máte smůlu že jste naletěl na nepravdivou informaci na webu.
Přesto že je auto vyrobeno 2017 podle mého VIN tam tato funkce není dostupná a neví se jestli někdy bude možnost doinstalace. Tak jsem jim hezky poděkoval a při koupi příštího auta si ověřím zda jsou v dodaném autě dostupné všechny funkce když se s tím tak vytahují na svých stránkách.
Na tuhle věc jsem se dost těšil.
Kadjar 1,3 TCE117 Kw Intens
Led světla, aut park.asistent, vyhřívané sedačky + přední okno, 17” kola+ Extended grip, hlídání mrtvého úhlu.

skyver
Junior member
Příspěvky: 199
Registrován: pát črc 21, 2017 22:25

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od skyver » úte srp 15, 2017 12:25

Kdyz vezmu kolik je aplikaci na Storu, tak imho nikdy zadna doinstalace nebude. Mam 2016, takze jsem na tom podobne :)
Renault Megane Grandtour IV 1.5 dci EDC

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od Banana » úte srp 15, 2017 13:52

To co vam napisou z Renaultu, to neberte zase uplne stoprocetne vazne, tam je banda neschopných kancelárských zamestnancu (slusne receno) , kreri jsou mimo realitu a nevedi zhola nic. Když nahodou odepíšou na dotaz, coz je tak 50 procentni uspesnost , tak to jsou obecne informace.
Zalezi, jaky mate R-link ,jestli verzi 2.x nebo 3.x. Nejlepsi je nejaky servis, co se vyzna, a tech také není mnoho. V souicasnosti ale Apple Car nefunguje, respektive nevim, ze by to slo. Mam verzi 3.3xx a stejne to nejde. Takze doporucuji cekat, co se casem objevi.... Myslim totiz, ze to Renault uvolnil pouze pro zapadni zeme.
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

Uživatelský avatar
Burghud
Starting member
Příspěvky: 50
Registrován: ned srp 20, 2017 19:15

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od Burghud » úte srp 22, 2017 00:32

Takže zrkadlenie obrazovky nefunguje? Dobre tomu rozumiem?

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od niky79 » stř srp 23, 2017 19:26

A funguje tam alespon to Android Auto?
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
DarkTower
Starting member
Příspěvky: 71
Registrován: pon čer 14, 2010 12:50
Bydliště: Brezno
Kontaktovat uživatele:

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od DarkTower » sob zář 09, 2017 22:04

Mne Apple CarPlay funguje bezvadne (R-Link v 3.3.16.946, iPhone 5S, iOS10.3.3). Dolezite je pripojit iPhone ORIGO kablom (mal som tam najprv bezny kabel z obchodu za 20 € ale ten nefungoval) a tiez musi byt zapichnuty priamo do USB konektora (nie cez 12V zapalovacovu redukciu) a povoleny v iPhone spolu so Siri. V pripade potreby po povoleni CarPlay a Siri restart telefonu. Potom hra vsetko ako ma. Akurat ze, kym je telefon v rezime CarPlay, nefunguje citanie medii z inych USB a tiez pokial ma niekto na domovskych obrazovkach R-Linku vytiahnute nejake oblubene kontakty, nezavolas si cez ne.

Skor ma stve, ze nemozem mat R-Link konto ani pristup k R-Link Store, pretoze som si nedal R-Link navigaciu. To je akoze blbost prvotriedna. Ale dobre...

Obrázek

Obrázek

Obrázek
...
NEW Renault Megane IV. Intens 1.6 SCe 115 (r.v. 2017) Obrázek
EX Renault Clio III. Ice 1.2 16V Grand Tour (r.v. 2010)
EX Renault Clio II. Dynamique 1.2 16V (r.v. 2004)
EX Renault Thalia (r.v. 1998)
...

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od Banana » ned zář 10, 2017 22:14

Jestli nejde cist z USB tak to je skoro nepouzitelne, a kontakty na Rlink obrazovce take hodne pouzivam, je to jediny zpusob, jak realivne bezpecne zavolat z auta.
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

Uživatelský avatar
DarkTower
Starting member
Příspěvky: 71
Registrován: pon čer 14, 2010 12:50
Bydliště: Brezno
Kontaktovat uživatele:

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od DarkTower » pon zář 11, 2017 09:26

No pokial mas CarPlay aktivny cez USB, tak z ineho USB data neprecitas. Ale vpodstate media pustis z iPhonu, tak ti pojdu vpohode aj s infom na obrazovke. Rovnako aj Applovska navigacia - Mapy. Nedas tm Sygic ani Waze, co je trosku skoda. Hlasove ovladanie cez Siri ide fajn, citanie doslych SMS ktore niesu v anglictine je trochu sranda, ale v principe to za jazdy asi moc nepouzijes. Samozrejme prehladne su aj kontakty cez CarPlay, mas tam vsetky skupiny, kontakty ako v telefone.

Alternativou je pridat si na R-Link obrazovku jednu-dve stranky s oblubenymi kontaktami. Tie najmensie widgety su stvrtinkove, takze osem najoblubenejsich kontaktov tam das. Opat - funguju len ked je telefon pripojeny cez Bluetooth, akonahle mas aktivny CarPlay cez USB, nezavolas si. Ku konaktom na widgetoch sa da pridat aj fotka, doporucujem upravit si orez na stvorec a standardny JPEG, tie zoberie bez problemov. Skoda len, ze ked takyto kontakt vytacam, tak uz na obrazovke zase svieti len ikonka s prazdnou siluetou. Asi by to chcelo trosku dopracovat...
...
NEW Renault Megane IV. Intens 1.6 SCe 115 (r.v. 2017) Obrázek
EX Renault Clio III. Ice 1.2 16V Grand Tour (r.v. 2010)
EX Renault Clio II. Dynamique 1.2 16V (r.v. 2004)
EX Renault Thalia (r.v. 1998)
...

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od Banana » pon zář 11, 2017 10:39

Takze navigace Waze nejde?, Jenom ta blba Applacka, to je taky další rana. Tak to ani nebudu zprovoznovat, to nevidim zadnou vyhodu mit CarPlay, videl jsem totiž hlavni prinos v tom, pustit si Waze v aute. Pisnicky mam na USB a volani delam přes ty oblibene kontakty na strance R-linku na obrazovce, kde je mam vytazene.
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od niky79 » pon zář 11, 2017 11:30

Tak to je problém hlavně Apple – nechce do CarPlay pustit navigace třetích stran (nemá smysl řesit proč, je to prostě Apple, "think different"). Jinak Waze má podporu pro Android Auto, takže možností je koupit levný telefon s Androidem (treba Redmi 4X ci Redmi Note 4 v cene kolem 4 tisic) a máte vystarano (pokud R-link podporuje Android Auto).
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
DarkTower
Starting member
Příspěvky: 71
Registrován: pon čer 14, 2010 12:50
Bydliště: Brezno
Kontaktovat uživatele:

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od DarkTower » pon zář 11, 2017 12:53

Ano presne tak, Waze si cez CarPlay nepustis. Ja osobne CarPlay pouzivam menej, slo mi o to, hlavne vyskusat co vsetko to vie. Uvidime, co prinesie za par dni novy iOS11. Ak by naaaahodou pridali slovensku/cesku podporu pre Siri, zacalo by to byt sakra zaujimave, pretoze hlasove ovladanie je v aute fakt pecka.

Momentalne zvyknem mat iPhone pripojeny v USB nabijacke (12V adapter), sparovany s R-Link cez Bluetooth a prichyteny na palubke hned vedla displeja na magnetickom Spigen Kuel® A200 Magnetic Air Vent Car Mount - je to malicky decentny kusok, ktory celkom dobre ladi s okruhlymi ovladacmi na stredovom paneli Megane a drzi spolahlivo.

Obrázek

Na telefone mam pusteny Waze (hlavne kvoli dopravnej situacii a panom v uniformach). Je to dobre viditelne, nijako to nebrani vo vyhlade. Pokial viem, tak podpora R-Link pre Android Auto je, urcite to v najblizsich dnoch aspon pre informaciu vyskusam.
...
NEW Renault Megane IV. Intens 1.6 SCe 115 (r.v. 2017) Obrázek
EX Renault Clio III. Ice 1.2 16V Grand Tour (r.v. 2010)
EX Renault Clio II. Dynamique 1.2 16V (r.v. 2004)
EX Renault Thalia (r.v. 1998)
...

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od Banana » pon zář 11, 2017 13:06

iOS je problém ve vice ohledech, to je fakt, třeba mi to nenačte prichozi SMS, když je sparovany pres Bluetooth. Android v pohode. Asi tedy bude lepsi vymenit telefon, mit dva telefony, to je blby ,protože to pak je nutna druha SIM+data tarif. To se prodrazi. Třeba to casem Apple zmeni ta sva bezpecnostni a jina pravidla.
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

skyver
Junior member
Příspěvky: 199
Registrován: pát črc 21, 2017 22:25

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od skyver » pon zář 11, 2017 14:31

Banana píše:
pon zář 11, 2017 13:06
iOS je problém ve vice ohledech, to je fakt, třeba mi to nenačte prichozi SMS, když je sparovany pres Bluetooth. Android v pohode. Asi tedy bude lepsi vymenit telefon, mit dva telefony, to je blby ,protože to pak je nutna druha SIM+data tarif. To se prodrazi. Třeba to casem Apple zmeni ta sva bezpecnostni a jina pravidla.
Me SMS funguji bez problemu. Jen jsem musel v Iphonu upravit nastaveni: Blutetooth / R-Link (jmeno zarizeni) povolit "zobrazit oznameni".
Renault Megane Grandtour IV 1.5 dci EDC

Uživatelský avatar
DarkTower
Starting member
Příspěvky: 71
Registrován: pon čer 14, 2010 12:50
Bydliště: Brezno
Kontaktovat uživatele:

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od DarkTower » pon zář 11, 2017 19:01

Banana píše:
pon zář 11, 2017 13:06
iOS je problém ve vice ohledech, to je fakt, třeba mi to nenačte prichozi SMS, když je sparovany pres Bluetooth. Android v pohode. Asi tedy bude lepsi vymenit telefon, mit dva telefony, to je blby ,protože to pak je nutna druha SIM+data tarif. To se prodrazi. Třeba to casem Apple zmeni ta sva bezpecnostni a jina pravidla.
Tak to neviem, u Androidu je zas ten problem, ze kazdy vyrobca do toho saha a uz som viackrat mal skusenost, ze rozne zariadenia sli/nesli sparovat cez bluetooth. Ked som skusil iny telefon ineho vyrobcu inu verziu Androidu, tak to slo. Tam ide zas o kombinatoriku. Kazdy model je perla sama o sebe, na ktorej veci idu a zas nejdu. U Applu ma clovek istotu, ze co ide na jednom, obvykle pojde aj na druhom. Ja s iOS nemam jediny problem, povodne som bol zartyty Androidak, ale cim dalej tym viac som rad, ze mi bol nanuteny sluzobny iPhone.
...
NEW Renault Megane IV. Intens 1.6 SCe 115 (r.v. 2017) Obrázek
EX Renault Clio III. Ice 1.2 16V Grand Tour (r.v. 2010)
EX Renault Clio II. Dynamique 1.2 16V (r.v. 2004)
EX Renault Thalia (r.v. 1998)
...

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od Banana » pon zář 11, 2017 23:23

Diky Skyver! Uz to jde, po tom povoleni oznameni. Asi se uz blejska na lepsi casy s Applem, jeste povolit Waze a bud pet ody.
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od niky79 » úte zář 12, 2017 08:23

Ja jsem od IOS utekl už dávno a jsem rád. Aktuálně jsou to pro mě telefony s neakceptovatelnou cenu a výdrží se spoustou praktických problémů. Nemožnost využít Waze atd. v CarPlay je prostě jedna z nich. Nepodpora SIRI pro češtinu věc druhá. Mám tu například nějaky iPAD. Než instalovat iTunes do počítače a zkoumat, jak do tabletu dostanu PDF manual k Renaultu (protože tam neexistuje "souborový systém" v pravém slova smyslu), to si ho raději přečtu na méně komfortním PC. To je prostě Apple, spousta věcí funguje lépe než na Androidu, ale spousta věcí naopak ne a člověk si pak ťuká na hlavu, který blboun to tak vymyslel.
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
DarkTower
Starting member
Příspěvky: 71
Registrován: pon čer 14, 2010 12:50
Bydliště: Brezno
Kontaktovat uživatele:

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od DarkTower » stř zář 13, 2017 17:32

niky79 píše:
úte zář 12, 2017 08:23
Ja jsem od IOS utekl už dávno a jsem rád. Aktuálně jsou to pro mě telefony s neakceptovatelnou cenu a výdrží se spoustou praktických problémů. Nemožnost využít Waze atd. v CarPlay je prostě jedna z nich. Nepodpora SIRI pro češtinu věc druhá. Mám tu například nějaky iPAD. Než instalovat iTunes do počítače a zkoumat, jak do tabletu dostanu PDF manual k Renaultu (protože tam neexistuje "souborový systém" v pravém slova smyslu), to si ho raději přečtu na méně komfortním PC. To je prostě Apple, spousta věcí funguje lépe než na Androidu, ale spousta věcí naopak ne a člověk si pak ťuká na hlavu, který blboun to tak vymyslel.
:) Takze ja som opacny priklad. Po prusere s Windows 8 a pokracovani s Win 10 som to zabalil a vytesujem sa s kazdou chvilou stravenou s MacOS. A iTunes neznasam ani ja, ale to nie je prekazka, aby som bez problemov do telefonu ci iPadu dostal akykolvek potrebny subor. Dolezite je len dokazat sa vzda zazitych (a vacsinou pekne zastaralych) zvykov z Winov, ci Androidov. A mozno novy FileSystem v iOS 11 poriesi aj tento predsudok :)
...
NEW Renault Megane IV. Intens 1.6 SCe 115 (r.v. 2017) Obrázek
EX Renault Clio III. Ice 1.2 16V Grand Tour (r.v. 2010)
EX Renault Clio II. Dynamique 1.2 16V (r.v. 2004)
EX Renault Thalia (r.v. 1998)
...

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od niky79 » stř zář 13, 2017 17:47

Ano, abys dostal do telefonu tabletu libovolny soubor, musis si nainstalovat nenazranou aplikaci typu Itunes, pockat par minut, nez se to sesynchronizuje, pak vybrat aplikaci, do ktere chces ten soubor nahrat (pokud na to aplikaci nemas, musis ji prvne stahnout, jinak to vlastne nemas kam nahrat) a pak ho tam teprve mas. Sorry, ale ja radeji vyuziju "zastarale zvyky" z Windows/Android a nahraju to tam pres mass storage za par sekund :-) bez toho, abych musel cokoliv instalovat :-)

Ale to uz jsme dost off-topics :-)
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
DarkTower
Starting member
Příspěvky: 71
Registrován: pon čer 14, 2010 12:50
Bydliště: Brezno
Kontaktovat uživatele:

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od DarkTower » stř zář 13, 2017 19:22

niky79 píše:
stř zář 13, 2017 17:47
Ano, abys dostal do telefonu tabletu libovolny soubor, musis si nainstalovat nenazranou aplikaci typu Itunes, pockat par minut, nez se to sesynchronizuje, pak vybrat aplikaci, do ktere chces ten soubor nahrat (pokud na to aplikaci nemas, musis ji prvne stahnout, jinak to vlastne nemas kam nahrat) a pak ho tam teprve mas. Sorry, ale ja radeji vyuziju "zastarale zvyky" z Windows/Android a nahraju to tam pres mass storage za par sekund :-) bez toho, abych musel cokoliv instalovat :-)
No ja mam vsetko dolezite cez cloud, takze mam prenos suborov na par klikov. Bez nenazranej aplikacie typu iTunes :) A na hudbu mam appku, ktora robi z iPhonu disk accessible cez wifi, takze tam sypem subory priamo z notebooku (Win/Mac). Navyse su v appke chranene dodatocnym heslom/Touch ID a prehravanie medii z telefonu do R-Linku uplne bez problemov, so vsetkym co k tomu patri :)

Tak a trochu som to vratil do topicu tym R-Linkom :)
...
NEW Renault Megane IV. Intens 1.6 SCe 115 (r.v. 2017) Obrázek
EX Renault Clio III. Ice 1.2 16V Grand Tour (r.v. 2010)
EX Renault Clio II. Dynamique 1.2 16V (r.v. 2004)
EX Renault Thalia (r.v. 1998)
...

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od niky79 » stř zář 13, 2017 22:35

To je sice hezké, ale na nahraní několika GB filmu prostě ten Itunes potřebujes. A ta appka, co ti dela z Iphonu accessible cez wifi, to je přesně to, proč Apple už nechci. Vymýšlí se nova komplikovana reseni, která mají jediný cil: hlavně at to funguje jinak než na Windows :D
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
DarkTower
Starting member
Příspěvky: 71
Registrován: pon čer 14, 2010 12:50
Bydliště: Brezno
Kontaktovat uživatele:

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od DarkTower » stř zář 20, 2017 11:05

Njn, vzhladom na kapacity ulozisk iPhonov a nemoznost pouzit SD kartu totok neriesim. FIlmy mam obvykle v HD kvalite a to sa mi tam toho zmesti len malo :) A stahovat si kvoli telefonu duplicitne filmy v nizsej kvalite mi pride ako zbytocnost. Mam rad velky televizor a kvalitny obraz. Primarne mi staci hudba, obrazky. A to ci uz cez Dropbox, alebo wifi drive appku poriesim uplne k spokojnosti
...
NEW Renault Megane IV. Intens 1.6 SCe 115 (r.v. 2017) Obrázek
EX Renault Clio III. Ice 1.2 16V Grand Tour (r.v. 2010)
EX Renault Clio II. Dynamique 1.2 16V (r.v. 2004)
EX Renault Thalia (r.v. 1998)
...

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od niky79 » stř pro 06, 2017 07:20

DarkTower píše:
sob zář 09, 2017 22:04
Mne Apple CarPlay funguje bezvadne (R-Link v 3.3.16.946, iPhone 5S, iOS10.3.3).
Mě se teda CarPlay nepodařilo rozchodit vůbec. Android Auto bez problémů, ale CarPlay ani omylem.

- připojil jsem přes BT telefon, sparoval, pisnicky jely, telefon byl vidwet.
- zapojil telefon kabelem, zacal nabijet, Siri aktivní... a prostě nic.
- když jsem vlezl do Nastavení > Obecné > CarPlay > Auta k dispozici, tady jsem své auto nevidel, jen se pořád točilo kolecko.
- restart telefonu, vypnuti/zapnuti Rlinku nepomohlo.
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
DarkTower
Starting member
Příspěvky: 71
Registrován: pon čer 14, 2010 12:50
Bydliště: Brezno
Kontaktovat uživatele:

Re: APPLE CAR PLAY

Příspěvek od DarkTower » čtv pro 07, 2017 23:40

niky79 píše:
stř pro 06, 2017 07:20
DarkTower píše:
sob zář 09, 2017 22:04
Mne Apple CarPlay funguje bezvadne (R-Link v 3.3.16.946, iPhone 5S, iOS10.3.3).
Mě se teda CarPlay nepodařilo rozchodit vůbec. Android Auto bez problémů, ale CarPlay ani omylem.

- připojil jsem přes BT telefon, sparoval, pisnicky jely, telefon byl vidwet.
- zapojil telefon kabelem, zacal nabijet, Siri aktivní... a prostě nic.
- když jsem vlezl do Nastavení > Obecné > CarPlay > Auta k dispozici, tady jsem své auto nevidel, jen se pořád točilo kolecko.
- restart telefonu, vypnuti/zapnuti Rlinku nepomohlo.

Pouzil si originalny kabel od iPhonu? Ten biely, ktory dodava Apple priamo v baleni s telefonom? Pretoze mne to s inym nez originalnym kablom neslo.
...
NEW Renault Megane IV. Intens 1.6 SCe 115 (r.v. 2017) Obrázek
EX Renault Clio III. Ice 1.2 16V Grand Tour (r.v. 2010)
EX Renault Clio II. Dynamique 1.2 16V (r.v. 2004)
EX Renault Thalia (r.v. 1998)
...

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů