Renault NETÁHNE a Kouří se z motoru

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Aipok
Starting member
Příspěvky: 8
Registrován: ned říj 16, 2016 18:37

Renault NETÁHNE a Kouří se z motoru

Příspěvek od Aipok » ned říj 16, 2016 19:26

Zdravím všechny odborníky na Renaulty.
Mám prosbu, jsem již docela zoufalý z mého miláčka Renault Megane II 1.5 DCI rv.2007

Před cca týdnem jsem na dálnici uvařil motor. Prý odešlo nějaké čidlo tak mi to ani neukazovalo že jsem bez vody. Z motoru se zakouřilo a auto dojelo. Už jsem ho nenastartoval.
1. oprava
Vyměnili mi v servisu vodní pumpu a udělali rozvody. Vše se zdálo být OK. Omyl byl pravdou. Únik oleje jako sv...ňa.
2. oprava
Tak prý bude hlava v háji nebo těsnění pod hlavou. Ok. Udělali celý repas motoru. Výměna Gufera, Kliky, Kroužky, Vybrus hlavy, Těsnění pod hlavou, atd.
Po opravě mi sdělili ať to netúruji a jezdím opatrně. Což jezdím celou dobu. Spíš jezdím na spotřebu. Po cca 300km. auto přestalo táhnout do kopce, pří více než 2000 otáček se auto dusí.
Po 500 km. nová výměna oleje, že kdyby zůstali nějaké např. piliny z toho broušení. OK.
Po výměně se auto stále při větších otáčkách a přidání plynu do kopce dusí a přidal se k tomu kouř z motoru a obrovský zápach do vozu.
Kolem turba je malý unik oleje, ale to byl i před tou opravou. A fungovalo dobře. Při cca 2000 otáček se vždy turbo seplo a bylo cítít zrychlení. To se nyní neděje. Už jsem z tom fakt na prášky.
Nemáte někdo s tímto zkušenosti.
Aby mi jen netahali peníze z kapsy.Už jsem v tom tak za ranec.

Všem předem moc Díky

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů