Espace III 2.0 16V - koupím katalyzátor a benz. čerpadlo

Komerční inzerce je zakázána bez předchozího povolení klubu. (Aut mazani starych inz.)
Pravidla fóra
Vážení uživatelé,
vezměte, prosím, na vědomí, že inzerce zdarma je zde pouze pro soukromé využití. Pokud chcete inzerovat za účelem podnikání (bazar, vrakoviště, prodejna náhradních dílů, servis, e-shop, pojištění atp.), prosím, kontaktujte nejdříve klub na info@renaultclub.cz a vyžádejte si podmínky pro tento typ inzerce.
Děkujeme
Odpovědět
vlkovic
Starting member
Příspěvky: 78
Registrován: sob říj 17, 2009 16:10
Bydliště: Praha 9

Espace III 2.0 16V - koupím katalyzátor a benz. čerpadlo

Příspěvek od vlkovic » pát úno 23, 2024 09:52

Zdravím.
Chci po odmlce několik let uvést konečně k životu mého Renaultíka (ESP III 2.0 16).
Mylně jsem si celá léta myslel, že je v háji motor a ono je to podle kolegy asi jen palivové čerpadlo. Jenomže mezi tím mi auto obrali bezďáči o katalyzátor a nějaké další věci (světlo, blinkr, mlhovky.... ale něco už jsem z toho sehnal).
Sháním teď v rozumném stavu a ceně palivové čerpadlo (případně celou jednotku z nádrže) a ten katalyzátor. Až bych Renaultíka přivedl k životu a potvrdil tak domněnku, tak bych mu samozřejmě koupil nový katalyzátor i čerpadlo. Teď ale na to fakt nejsou prostředky.
Máte něco k mání?
Bydlím kus od Dobříše, ale pohybuji se i v Praze a samozřejmě mohu dojet nebo Zásilkovna....
Díky předem moc !

VIN: VF8JE0N0521848752

Odpovědět

Zpět na „BAZAR - Koupím“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů