Check Anti poluttion system

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
renaultfrajky
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: stř kvě 22, 2013 17:55
Kontaktovat uživatele:

Check Anti poluttion system

Příspěvek od renaultfrajky » ned čer 30, 2013 10:37

Po zobrazení hlášky na Renault Fluence "Check Anti poluttion system" společně s rosvíceným motůrkem a klíčem jsem byl zoufalej .Žádný rozdíl při jízdě jsem nepozoroval (možná trochu zvýšená spotřeba,ale to může být jen můj pocit). Auto necelý rok starý a hned toto!! Po různém laborování ,které nikam nevedlo (stále stejná hláška) jsem rozpojil a pročistil konektor od lamdasondy. A světe div se, pomohlo to ,po následném startu hláška zmizela .
lambda.jpg
RENAULT Fluence Techno Feel 1,6 16V 81kW
(A/C klima . 16" kola . tempomat)
spotřeba průměr 6,4 l / 100km ( 10% město/90% meziměsto, zatím rychlost max 90km/h)
http://www.cars.usoft.cz

TomoTT
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: úte říj 17, 2017 19:53

Re: Check Anti poluttion system

Příspěvek od TomoTT » úte říj 17, 2017 19:58

Zdravím,
mne dnes nahdoilo presne rovnaku chybu. Tak som sa potesil vasemu prispevku, ale mne vycistenie nepomohlo. Skusam zohnat nejaku diagnostiku, aby som nacital, kde by mohol byt problem. AKo ste prosim vas konektor cistili? ja som ho len vyfukal a utrel, trochu vykefoval, ale popravde moc spinavy nebol. Ak by niekto mal rovnaky problem, budem rad za kazdu radu.

Odpovědět

Zpět na „Renault Fluence“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů