Poděkování správcům fóra

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Líbí se Vám nové fórum

ano, líbí
18
42%
nelíbí
19
44%
je mi to jedno
6
14%
 
Celkem hlasů: 43

Uživatelský avatar
elda
Experienced member
Příspěvky: 588
Registrován: pát lis 05, 2010 11:20
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od elda » úte bře 01, 2011 16:40

Marsus píše:Plne suhlasim s Gilom a jeho argumentaciou. Taktiež s ostatnými kamošmi z Flu, ktorí píšu vyššie. :!:
Aj ja plne suhlasim s Gilom, doteraz som si nasiel v tejto sekcii jednoducho co som potreboval, vymenil som si s clenmi skusenosti a poznatky a ked som nieco nenasiel/lebo nie je jednoduche vsetko precitat a pamätat si kde je co napisane/ tak mi tu ochotne poradili, takze z mojho hladiska to malo uroven a prehlad, teraz zacinam byt z toho mimo,moj nazor,dakujem :cry:
Renault Fluence Privilege, 1,6 16V (110k), sivá platine D69,zadný spojler,tmavé fólie,dodaný 9.3.2011, 46600km

http://polda026.rajce.idnes.cz/

Novotka
Senior member
Příspěvky: 1609
Registrován: sob dub 23, 2005 09:33
Bydliště: Pardubice

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od Novotka » úte bře 01, 2011 16:49

Já si myslím ,že každý si najde na foru odpověď na svuj problém v Technické sekci nebo tlachá v obecné diskuzi. Fluencáci to berou trochu jako sektu. Když sem já měl problém se čtečkou karty tak nikdo zbytečně nevypisoval problémy v technické sekci Espace ,ale hned mi poradili že v sekci Laguna II je už perfektně rozjeté vlákno. Je to o komunikaci a výměně zkušeností mezi všemi ,ne jen o modelu a napsat že mě jiné modely nezajímají. Až Ti klekne třeba ta mnou zmiňovaná čtečka tak v tématu Fluence toho moc nenajdete.
Nov
Megane Scenic Kaleido rv.99 1,6 16v 79kw prodano
Laguna Grandtour RXT rv.98 1,8 16v 88kw
Grand Espace IV rv. 04 2,0 T 120 kw Expression
http://novotkap.rajce.idnes.cz/obr/

Marsus
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: sob lis 06, 2010 15:08

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od Marsus » úte bře 01, 2011 16:54

Vdaka za nazor a pozdravuj „vedenie". :)
Toto co spominas tu robia skusenejsi clenovia Flu fora a vdacne poradia zaciatocnikom.
Je fakt tazke pochopit, ze novy clen nemusi mat sajnu, ze Flu ma vela spolocne s inymi modelmi a nemusi hned chapat, preco by mal citat kopec vlaken o inych modeloch, pripadne nema tolko casu?
Naposledy upravil(a) Marsus dne úte bře 01, 2011 17:17, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Gil
Advanced member
Příspěvky: 341
Registrován: sob črc 17, 2010 23:56
Bydliště: Brno

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od Gil » úte bře 01, 2011 17:06

Novotka píše: Až Ti klekne třeba ta mnou zmiňovaná čtečka tak v tématu Fluence toho moc nenajdete.
Nov
Jasně, ale až mi klekne čtečka, tak po zjištení, že mi v sekci fluence nikdo neporadí, použiji funkci "hledat" a začnu prolízat forum od a-z
Fluence 1,6 Exception Black- Prodáno
GSIII 2,0dCi Privilege

Uživatelský avatar
Duron1069
Starting member
Příspěvky: 59
Registrován: úte dub 13, 2010 20:40
Bydliště: Mladá Boleslav/Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od Duron1069 » úte bře 01, 2011 17:09

Novotka píše:Já si myslím ,že každý si najde na foru odpověď na svuj problém v Technické sekci nebo tlachá v obecné diskuzi. Fluencáci to berou trochu jako sektu. Když sem já měl problém se čtečkou karty tak nikdo zbytečně nevypisoval problémy v technické sekci Espace ,ale hned mi poradili že v sekci Laguna II je už perfektně rozjeté vlákno. Je to o komunikaci a výměně zkušeností mezi všemi ,ne jen o modelu a napsat že mě jiné modely nezajímají. Až Ti klekne třeba ta mnou zmiňovaná čtečka tak v tématu Fluence toho moc nenajdete.
Nov
A co se neptat a použít tlačítko hledání a jednoduše si to přečteš tam, kde se o tom píše. Celou diskuzi sem četl, neříkám že ve všem máme pravdu, ale opravdu mě zajímá jen Flu a jiné auta ne. Samozdřejmě že když sem hledal kola atd. tak sem použil hledání a přečetl jsem si potřebné info i na megane 3 foru a neměl jsem problém.

Pokud jsme všem trnem v oku tak nás prostě smažte a my půjdeme jinam.

Duron
Renault Fluence 1,5 dCi 78 kw, 8/2010, šedá Éclipse, výbava Exception + audio Arkamys 3D + xenony

Marsus
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: sob lis 06, 2010 15:08

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od Marsus » úte bře 01, 2011 17:23

Suhlas Duron, uz dlhsie som mal rovnaky napad, len som to tu nechcel hrotit. Keby ste kamosi z Flu mali nejaku moznost, dajte vediet. :)

Uživatelský avatar
Rado77
Moderátor
Příspěvky: 8003
Registrován: úte čer 03, 2008 21:37
Bydliště: Bratislava II

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od Rado77 » úte bře 01, 2011 17:27

Navyse ako prvy z prispevkov s prio "Oznameni" je info s odkazom, ze Flu je v mnohom spolocne s MII a MIII. Ja opakujem, ze teraz je situacia taka aka je lebo Flu je novy model a este sa na nom nic nekazi=technicke neriesi. Preto su tu temy vseobecneho charakteru. Ale to je normal a casom (o rok ci dva) to tu bude plne konkretnych technickych veci, presne ako v ostatnych sekciach :wink: Ja to tu skusim ukocirovat tak, ze tiez casom vzniknu "globalne" temy s prio "Dulezite", a dam max odkazov na existujuce riesenia v inych sekciach ak budem z hlavy vediet....okrem designu kasne je to vlastne hodne rovnake ako MIII
Momentalne Fluence 1.6 2013 + Grande Punto 1.4 8V 2013

Marsus
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: sob lis 06, 2010 15:08

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od Marsus » úte bře 01, 2011 18:07

No vdaka za pokus za konstruktivne riesenie, skoro som prekvapeny. :)

mildre
Junior member
Příspěvky: 134
Registrován: ned dub 11, 2010 10:24
Bydliště: Praha,Slaný

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od mildre » úte bře 01, 2011 18:22

Já jsem ale nic takového nenapsal, napřed si pořádně přečti, co jsem napsal a pak reaguj, nereaguji za moderátora, ale za svou osobu....

Vymysli systém, který bude fungovat s takovým množstvím uživatelů, s takovým množstvím aut, pak se domluv s adminama, aby jsi mohl vše za běhu předělat, přesunout příspěvky atd. Pokud vím, tak iniciativě se meze nekladou, ale kritizovat umí každej, přijít s něčím konstruktivním..... Zatím nikdo nic z Flu nenavrhl něco, co tu nebylo, případně něco co by bylo realizovatelné
Na co něco vymyšlet!!To co tu ještě před týdnem bylo perfektně fungovalo celý rok a všem to vyhovovalo.
fluence 1.5dci 78kw/105k bílá exeption,xenony,navi,alarm

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od DDT » úte bře 01, 2011 18:30

Víte, fluenčáci, ono se to hezky řekne: "My se tady vyznáme", jenže ...
... to platí právě jen pro toho, kdo tu je často a kdo chodí jen sem. Ostatní uživatelé fóra, kteří do této sekce také zavítají, jak si jistě všímáte jsou zvyklí na jiné schema.
Tím chci říct, a už to tady také zaznělo, že pokud někdo hledá odpověď na svou otázku, nehledá ji jen "u svého typu" ale využije zkušeností ostatních uživatelů v jné sekci.
Proto je třeba udržovat přehledné všechny sekce a nekomplikovat život ostatním "nefluenčákům"

Dnes je v této sekci 62 vláken a patří k těm nejmenším. V tom množství se ještě dá zapamatovat co mě zajímá a kde je, zvláště tehdy, když některá vlákna jsou doslova dílem jednotlivců. Až těch vláken bude přes tisíc - a fluence na to rozhodně potenciál má, ztratíte se v neorganizovaném chaosu.
Pamatujte, že k vám budou přibývat další a další majitelé stejného typu, z nichž někteří se budou rekrutovat ze stávajících uživatelů tohoto fóra. Bylo by sobecké jim nařizovat, aby se přizpůsobovali něčemu, co vyhovuje jen hrstce uživatelů.

Cílem tohoto fóra je být přehlednou studnicí informací pro každého, ne jen pro několik. A to informací, které pomohou při řešení nějakého problému.
Pokec je prima věc, ale když auto nejede, je možnost libovolně si o tom pokecat v nestrukturované diskusi jen slabou náplastí a auto to nerozjede.
Srdcem tohoto fóra jsou lidé, kteří mají know how a zkušenosti a jsou schopni a ochotni radit jiným.
Dokud řešíte jen bublinky na znaku a odskakující stěrače, je to sranda.
Se zvětšujícím se počtem najetých kilometrů a přibývajícími problémy oceníte vy i vaše peněženka, že informace tady obsažené mají nějakou strukturu.
Proto jsou sekce rozděleny tak, jak jsou.
Jsou mezi námi experti na audio a ti vám poradí v sekci audio.
Jsou tu profesionální gumaři, kteří vám jsou schopni poradit s pneumatikami. Jejich know how najdete zase v pneumatikách. Málokdo z majitelů jakéhokoliv typu je odborník na danou problematiku a tak se vyplatí nenutit ho, aby procházel jednotlivé sekce po modelech a hledal někoho komu může pomoct. To samé platí ale i obráceně.
Někdo z vás může mít cennou informaci o obutí pro majitele jiného vozu. Ten ji ale do vaší sekce nepůjde hledat. Půjde ji hledat do pneumatik. Když si ji budete syslit tady, ostatním nepomůžete.

To samé platí i o srazech.
Proč by někdo, kdo je majitelem fluence a nemá technický problém chodil do technické sekce hledat sraz, když je na to zřízena rubrika.
To všechno jsou důvody, proč je fórum rozděleno tak, jak rozděleno je.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

mildre
Junior member
Příspěvky: 134
Registrován: ned dub 11, 2010 10:24
Bydliště: Praha,Slaný

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od mildre » úte bře 01, 2011 18:49

Navyse ako prvy z prispevkov s prio "Oznameni" je info s odkazom, ze Flu je v mnohom spolocne s MII a MIII. Ja opakujem, ze teraz je situacia taka aka je lebo Flu je novy model a este sa na nom nic nekazi=technicke neriesi. Preto su tu temy vseobecneho charakteru. Ale to je normal a casom (o rok ci dva) to tu bude plne konkretnych technickych veci, presne ako v ostatnych sekciach Ja to tu skusim ukocirovat tak, ze tiez casom vzniknu "globalne" temy s prio "Dulezite", a dam max odkazov na existujuce riesenia v inych sekciach ak budem z hlavy vediet....okrem designu kasne je to vlastne hodne rovnake ako MIII
Určitě máš pravdu že ma Flu velmi společného s meganem ale je to auto vyráběné v jiném závodě a z jiných komponentů a u obou aut se projevují odlišné neduhy a mě opravdu nezajímají problémy majitelů MIII a naopak.Ono stačí že MIII a Flu mají společný manuál,kde nejsou dobře rozlišené obě verze a pro nováčka je dost obtížné se vtom orientovat.MIII má jiné motorizace ,poloaut.brzda a spousta jiných odlišností.Proto si myslím že je nejjednoduší zabrousit na vlákno toho daného modelu tam se všechno dozvědět než projíždět jiné sekce a odkazy.Mě fakt mrzí že se to tady pere když to tu celý rok perfektně fungovalo a mrzí mě že tu někteří a "dost nesmyslně "vyhrožují odchodem z tohoto fora.Moc nás tu(Fluenčáků)není a každého co to vzdá je škoda.
fluence 1.5dci 78kw/105k bílá exeption,xenony,navi,alarm

mildre
Junior member
Příspěvky: 134
Registrován: ned dub 11, 2010 10:24
Bydliště: Praha,Slaný

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od mildre » úte bře 01, 2011 19:02

Jěště jedna věc prosím když už si musíme zvyknout na toto nové schéma nešlo by alespoň řadit vlákna podle posledního příspěvku?Tohle je opravdu guláš!
fluence 1.5dci 78kw/105k bílá exeption,xenony,navi,alarm

Uživatelský avatar
Rado77
Moderátor
Příspěvky: 8003
Registrován: úte čer 03, 2008 21:37
Bydliště: Bratislava II

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od Rado77 » úte bře 01, 2011 19:05

To hej. Ale zase ked bude mat niekto problem s cievkami alebo presuvnikom na benzin motore, v MII sekcii su obe temy dopodrobna rozpitvane vratane fotodokumentacii. A ako som spominal, casom sa tu zacnu zhromazdovat prave tie technicke problemy, patriace Fluence
Momentalne Fluence 1.6 2013 + Grande Punto 1.4 8V 2013

mildre
Junior member
Příspěvky: 134
Registrován: ned dub 11, 2010 10:24
Bydliště: Praha,Slaný

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od mildre » úte bře 01, 2011 19:08

O.K Rado77 vzdávám to a slibuju že už nebudu remcat. :P
fluence 1.5dci 78kw/105k bílá exeption,xenony,navi,alarm

Uživatelský avatar
Rado77
Moderátor
Příspěvky: 8003
Registrován: úte čer 03, 2008 21:37
Bydliště: Bratislava II

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od Rado77 » úte bře 01, 2011 19:09

Ani ja :D
Momentalne Fluence 1.6 2013 + Grande Punto 1.4 8V 2013

Uživatelský avatar
Rado77
Moderátor
Příspěvky: 8003
Registrován: úte čer 03, 2008 21:37
Bydliště: Bratislava II

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od Rado77 » úte bře 01, 2011 19:28

mildre píše:Jěště jedna věc prosím když už si musíme zvyknout na toto nové schéma nešlo by alespoň řadit vlákna podle posledního příspěvku?Tohle je opravdu guláš!
Malo by to fungovat takto automaticky. Na prvej strane sekcie sa zobrazuju najprv temy oznacene ako "Dulezite" (to su zatial tie 2) a pod nimi vzdy skoci tema, v ktorej bol posledny prispevok pripisany... Alebo myslis nieco ine?
Momentalne Fluence 1.6 2013 + Grande Punto 1.4 8V 2013

Uživatelský avatar
THeBaNDiT
Starting member
Příspěvky: 78
Registrován: stř pro 01, 2010 21:52
Bydliště: Bardejov, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od THeBaNDiT » úte bře 01, 2011 19:38

asi ma na mysli to, ze tienove temy su tam akosi nahodne rozlozene...
Renault Fluence 1.6 Exception 110k (2010)
čierna metalíza, zvukový systém Arkamys, 17'' disky

>>> fotogaléria <<<

mildre
Junior member
Příspěvky: 134
Registrován: ned dub 11, 2010 10:24
Bydliště: Praha,Slaný

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od mildre » úte bře 01, 2011 20:00

přesně tak
fluence 1.5dci 78kw/105k bílá exeption,xenony,navi,alarm

Uživatelský avatar
bubuk
Junior member
Příspěvky: 144
Registrován: úte úno 24, 2009 18:26

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od bubuk » úte bře 01, 2011 21:31

mohol by mi niekto objasnit prečo bolo inovovane forum FLUENCE a forum Thalia II a Laguna III neee ?
absolutne sa v tomto novom chaose čo tu niekto prestaval nevyznam, neviem kto , kedy a do čoho prispieval..
nemam čas tu prebiehať vlákna...vždy som sem vbehol a mal som jasno, kto a kedy prispeval..TAK POPROSIM , zoradiť vlákna podľa TIME kedy sa príspevok objaví..
zdravím majiteľov fluence
Fluence Exception 1,5 dci 105 k , eclipse , 17" Monitor
http://bbubuk.rajce.idnes.cz/flu/

Marsus
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: sob lis 06, 2010 15:08

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od Marsus » úte bře 01, 2011 21:54

Čau Bubu, tak to tu vyzerá po reorganizácii, nedosiahli sme ani návrhmi ani vysvetľovaním skoro nič.

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od DDT » úte bře 01, 2011 22:58

THeBaNDiT píše:asi ma na mysli to, ze tienove temy su tam akosi nahodne rozlozene...
Umístění stínového tématu odpovídá času posledního příspěvku v okamžiku přesunutí. S tím nedokážeme nic udělat.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
THeBaNDiT
Starting member
Příspěvky: 78
Registrován: stř pro 01, 2010 21:52
Bydliště: Bardejov, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od THeBaNDiT » úte bře 01, 2011 23:12

skoda... pri ziadosti o tienove temy som sa mylne domnieval, ze i pri tienovej teme bude novy prispevok znazorneny oranzovou znackou a tym padom sa bude v sekcii spravat ako normalna tema... kedze to nefunguje, tienova tema sa casom odsunie dole a strati zmysel uplne... :?

(ale ako sa hovori: ak nejde o zivot, ide o h*vno (s prepacenim), a dakujem za ochotu ohladom tienovych tem)
Renault Fluence 1.6 Exception 110k (2010)
čierna metalíza, zvukový systém Arkamys, 17'' disky

>>> fotogaléria <<<

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od DDT » úte bře 01, 2011 23:26

Domnívám se, že tvůrci software počítali s tím, že stínové téma je jen pro toho, kdo ho špatně založil a odkáže ho na správné místo. Tím okamžikem de facto ztrácí stínové téma svou funkci, protože ten, kdo ho založil už ví, kam má jít.
V jiných částech fóra to používáme právě takto a po nějaké době to stínové téma smažeme a zůstane jen to správně umístěné.
Tady by se to hodilo trochu jinak, ale co naděláme...
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od DDT » úte bře 01, 2011 23:28

bubuk píše:mohol by mi niekto objasnit prečo bolo inovovane forum FLUENCE a forum Thalia II a Laguna III neee ?
Nevím sice, jak to souvisí se sekcí fluence, ale odpovím - Laguna III není třeba řešit, protože (až na drobné výjimky) funguje tak jak má.
Thalia II prochází rovněž úpravou.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
dismay
Advanced member
Příspěvky: 414
Registrován: stř srp 18, 2010 13:11

Re: Poděkování správcům fóra

Příspěvek od dismay » stř bře 02, 2011 08:21

Já už to také vzdávám.
Žádné připomínky už mít nebudu, protože to nemá smysl. Každý máme tu "svou pravdu".
Chodit sem určitě budu, protože nechci jednat unáhleně, ale myslím, že to zašlo zbytečně, opravdu zbytečně daleko a takhle to dopadnout nemuselo, což je jen můj názor.
Ono podle mě vlákno Fluence jak jsem už napsal by mělo sloužit prvotně majitelům tohoto typu a pokud by dotyčný majitel nenalezl potřebné věci v tomto vlákně, tak by teprve měl přejít na forum do technických sekcí (např. pneumatiky, motory, audio apod. a tady vyhledat podobný problém). Je jasné, že další věci, jako bazar, srazy a podobná témata všeobecného směru mají na foru smysl a toto nikdo nepopírá. Samotné forum je uděláno dobře a lidem, kteří tomu věnují svůj čas a elán patří díky, ale jinak si stojím za svým názorem, že vlákno Fluence bylo v původní verzi lepší, přehlednější a nyní je pro nás zbytečně komplikované, což není o lenosti a pohodlnosti, ale pouze o jednoduchosti.
Tímto jsem k této věci už opravdu skončil a nemíním sobě a ani ostatním uživatelům, včetně adminům, moderátorům otvavovat pořád dokola život.
Renault Fluence 1,6 16V 81 kW/110 k Exception, černá metal Nacre 676, zakoupen 17.8. 2O10 - už prodáno.

Odpovědět

Zpět na „Renault Fluence“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů