Verze software ve Fluence

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
Sekino
Junior member
Příspěvky: 184
Registrován: stř lis 17, 2010 10:00

Re: Verze software ve Fluence

Příspěvek od Sekino » stř úno 06, 2013 13:55

dnes som updatel ten novy firmware, v menu ziadna zmena, subjektivne mam ale pocit ze zvuk je kvalitnejsi a dynamickejsi, ale mozno je to len moje zbozne prianie :) treba skusit a zhodnotit
Renault Fluence 1,6 privilege, čierna Nacré, Monitor 17", Arkamys, STYLING PACK

Vlládík
Junior member
Příspěvky: 163
Registrován: sob bře 09, 2013 10:43

Re: Verze software ve Fluence

Příspěvek od Vlládík » čtv pro 05, 2013 15:38

Ahoj. Chtěl bych se zepat. Mám radio Radiosat s GPS a cca po pul roce se mi děje to, že když nastartuju auto, tak radio si nepamatuje vůbec nic. Uložené stanice ani kde skončilo přehrávání hudby na CD. Jediná věc která mě napadla, jestli to nebude pojistka, ale to by asi nešlo radio vůbec a navíc jsem koukal do pojistkové skříňky a pojistky jsou dost daleko a nedosáhnu na ně ani kleštičkama, které tam jsou. Nevíte někdo náhodou? Díky moc za případnou radu.

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Verze software ve Fluence

Příspěvek od Zefek » pát pro 06, 2013 10:13

Nevím, jak je řešena elektrika ve fluence, ale bývalo to udělané tak, že rádio má dva okruhy, aby se zapnulo po zapnutí zapalování, nebo v první poloze klíčku. Jeden okruh je přitom i pro napájení paměti. Tak jestli nemůže být problém tady a nebude to vážně problém s pojistkou.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Vlládík
Junior member
Příspěvky: 163
Registrován: sob bře 09, 2013 10:43

Re: Verze software ve Fluence

Příspěvek od Vlládík » ned pro 08, 2013 13:10

Tak pojistkou to neni. Tu jsem kontroloval a je OK. Jinak to vypada, ze radiostanice, ktere jsem tam kdysi ukladal si to pamatuje. Ale kdyz se radio vypne, tak po opetovnem zapnuti nepokracuje prehravani cd tam kde skoncilo, ale zacne hrat radio (radiostanice). Na CD musim premackat a to zacne hrat zase od zacatku. Jinak jeste jedna vec - nevim, zda to s tim souvisi, ale palubni pocitac mi take nenabehne na mnou posledni sledovanou hodnotu (napr. dojezd), ale vzdy se ukazou myslim celk. kilometry.

Tak jsem ted nedavno vymenil autobaterii a zatim to vypada, ze vse funguje, tak jak ma.

drivemaster
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: úte srp 26, 2014 19:50

Re: Verze software ve Fluence

Příspěvek od drivemaster » stř pro 13, 2017 11:31

Dobry den,
Nema este niekto z vas ten firmware, kedze tu stranku na stahovanie uplne zrusili. Dakujem.

Odpovědět

Zpět na „Renault Fluence“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů