Číslo barvy Ivory + kde je štítek výrobní u Fluence

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
exFF
Junior member
Příspěvky: 202
Registrován: ned dub 07, 2013 21:17

Číslo barvy Ivory + kde je štítek výrobní u Fluence

Příspěvek od exFF » ned dub 03, 2022 11:17

Mám pár parkovácích škrábanců na Fluenci. Korekční lak z lahvičky moc nevydrží, tak bych chtěl zkusit sprej. Ale nějak nenacházím pod názvem D16
, to je i v techničáku a na korekční lahvičce. Ale nenalézám sprej v nabídce podle tohoto označení.
Chtěl jsem si ověřit, zda to nemá ještě nějaké jiné číselné označení, ale nemohu najít produkční štítek. Jen jsem našel na zadním blatníku ve dveřích štítek s VIN. I když teď když na něj koukám, je tam DVD16, tak jestli to není jediné označení té barvy...
Díky.
od 6/2013 Renault Fluence 1.5 dCi 81 kW Dynamique barva bílá Ivory. Spotřeba 5,5 l/100km
ex Ford Focus 1.6 kombi zešrotován na protiúčet za Škoda Kamiq 1/2022. Na práci slouží Fabia 1 SDI :)

Renaulťák
Senior member
Příspěvky: 1317
Registrován: pon čer 15, 2015 20:19
Bydliště: Nitra

Re: Číslo barvy Ivory + kde je štítek výrobní u Fluence

Příspěvek od Renaulťák » ned dub 03, 2022 11:49

Pokud vim, tak u vsech Renaultu je stitek s udaji, tedy i o barve na pravem sloupku B.
Kdyz zajedes k michaci barev, tak se zorientuje sam a pokud je seriozni, tak udela porovnani se vzorkovnikem. Bila se nezda, ale je hodne problematicka pro namichani, hlvne v malem mnozstvi.
Laguna III Coupe 2,0 dCi, 4control, 131kW/180k, tmavě červená metalíza
Megane III CC, 1,4 TCe, 96kW/130k, černá metalíza
Trafic II L2, 9 míst, 1,9dCi, 74 kW, modtrá

Odpovědět

Zpět na „Renault Fluence“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů