Cidlo venkovni teploty

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
takito30
Junior member
Příspěvky: 100
Registrován: úte kvě 03, 2011 03:24
Bydliště: Mělník

Cidlo venkovni teploty

Příspěvek od takito30 » stř bře 29, 2017 09:48

Zdarec.
Asi mi odeslo cidlo. Nekdy se teplota zastavi, nekdy ukazuje o dost mene. Nebyl jsem schopny ho nikde objednat, tak jsem se obratil na renault melnik. Po nekolika mailech, kde jsem vysvetloval kde je cidlo umistene, ze neni soucasti kabelaze atd. mi technik odepsal, ze ho s pomoci (asi bozi) nasel :D Jeblo me u ceny... 1782kc. Na cidlu je pouze cislo 582622-2001 7YN. Na ebay mi jich par vybehne, akorat vetsinou z nejake suzuki... Coz o to, i za ty nekrestanske penize bych ho v rencku vzal, ale.... Mohp by to zpusobovat vadny odpor? Stare jsem vykuchal a je v nem pouze termistor. Takze nekde po ceste musi byt odpor, je tak? Otazkou je kde... Ty dva draty z cidla se asi po 50cm ztraci nekde v hlavnim svazku... V displeji je tolik soucastek, ze nemam tuseni ktery by to mohl byt...
Asi nemate nekdo tucha, co? Pripadne jestli by mohla korektne fungovat nahrada z jineho auta...
Diky :(

Edit:
Tak jsem vycetl tady i na jinem foru, ze by nejpresneji mela fungovat kombinace termistoru 3k3 s odporem 15k. Takze dnes objedu vrakace a zkusim jestli nebudu mit stesti a pokud ne, tak vyzkousim samodomo vyrobu...
Kdybych sehnal vylisky, tak zacnu cidla vyrabet v druhovyrobe. Neskutecny vyvar... :D :D
Koleos 09, 2.0 dci/110kW

Odpovědět

Zpět na „Renault Koleos“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti