Přední sklo

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Kobyla
Starting member
Příspěvky: 79
Registrován: čtv pro 25, 2008 11:29
Bydliště: Karlovy Vary

Přední sklo

Příspěvek od Kobyla » ned lis 02, 2014 19:30

Stala se mi nepříjemná záležitost, která se stává velice často. Od protijedoucí vozidla v mém případě Oktavia 3 stříbrná, odlétl kamínek a prasklo mi sklo. Mám pojištěné všechna skla a hned jsem kontaktoval pojišťovnu. Ta naprosto operativně zařídila výměnu i doporučila firmu. Domluveno vše během jedné hodiny a těšil jsem se na výměnu. Přistavil jsem svého "Kolosea" (30.10.) s pojistkou i okopírovaným TP a odjel. Za 5 minut volal sklenář, že nemůže výměnu udělet, protože mám akustické sklo .... nechápal jsem o co jde a tak opět zpět. Sklenář názorně ukázal, poklepal sklo u svého Ducata a na mého "Kolosea" a pochopil jsem. Na čelním skle dole vlevo - čelní pohled je malá ikonka s uchem i teploměrem - určeno pro antarktidu :D . Výměna se o něco málo prodraží, ale za to ticho se určitě vyplatí. Mám výměnu limitovanou do 10000.-Kč. Sklenář nafotil přední sklo i stav tachoměru.
Tak dnes 3.11. výměna skla a doplatek 440.-Kč, pojišťovna uhradí 10000.-Kč a za 2 hodiny jsem si auto převzal včetně záručního listu a odjel.
Auto je jen stroj a tak má sloužit.
Renault Megane2 Grandtour F1 r.07 1,6l 82kW, prodanej 22.12.2013
Renault Koleos r.11 2.0l 110kW, koupenej 22.12.2013

Odpovědět

Zpět na „Renault Koleos“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti