Obcasne klepnutie s prednej napravy

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
smileboy
Starting member
Příspěvky: 27
Registrován: sob pro 21, 2013 18:57

Obcasne klepnutie s prednej napravy

Příspěvek od smileboy » úte říj 21, 2014 18:39

Ked auto nejaky cas postoji a potom sa rozhybem pri aj miernych nerovnostiach je pocut take klepnutie ci buchnutie, neviem odkial presne to ide ale je to s prednej napravy...Je vzdy po rozbehnuti a najdeni aj na miernu nerovnost.......inak sa mi nezda zeby nieco buchalo. Pride mi to akoby tlmic nebol dostatocne namazany a po chvili sa namaze a uz je klud. JE take nieco ale mozne? Mechanik (jeden z lepsich) mi kontroloval komplet podvozok a hovoril ze je vsetko v poriadku. Ked som presiel forum mam podozdenie na silentbloky prednej napravy ale neviem ako sa prejavuje vadny silentblok. Dakujem za odpovede
Renault Koleos, r.v. 2009, 2.0 dCi, 110 kw (kúpený 11/2013)

peto 1
Experienced member
Příspěvky: 938
Registrován: sob lis 27, 2010 18:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Obcasne klepnutie s prednej napravy

Příspěvek od peto 1 » stř říj 22, 2014 06:34

Najskôr si myslím, že tam bude niečo vybité. Treba to dať na zdvihák a poriadne pozaťahovať mont. pákou. Mal som niečo podobné na služobnom aute, počul som buchnutie len pri schádzaní z obrubníka a viackrát mi to pozerali a nikto nič nenašiel, až asi na štvrtý krát po pol roku, ked som presviedčal mechanika, že tam niečo musí byť, sadol vedla mňa a počul to aj on. Bol to spodný čap.
RENAULT MEGANE III 1,5 dCi Grandtour
RENAULT MEGANE II 1,4 16v 72 kW Grandtour
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Renault Koleos“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů