Centrál bez/na DO do Thálie.

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Odpovědět
Mirčislávek
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: ned kvě 29, 2016 13:19

Centrál bez/na DO do Thálie.

Příspěvek od Mirčislávek » ned kvě 29, 2016 13:26

Zdravím všechny fanoušky a vlastníky vozidel Renault,

pro začátek chci jen říct, že jsem velmi překvapen a spokojen, jak mi má Thalie krásně slouží. Ale přejdu rovnou k věci.

Zajímalo by mne, jestli neznáte v Praze či okolí nějakého schopného, vyzkoušeného technika/servis, který za rozumný peníz dokáže do Thalie, r.v. 2007, doinstalovat centrální zamykání, případně i na DO. Moje Thalia je uplné holátko, dokonce ani klimu nemá. Nicméně, ten centrál bych si určitě rád nechal udělat, jelikož mě maličko už přestává bavit pořád po každém domačkávat čudlík na dvěřích.

Jsem mezi řidiči v podstatě uplně nový, takže na mě mluvte prosím česky a laicky. :D

Předem děkuji za případné reakce a omlouvám se, že oživuji tak staré téma.

PS: Je-li to samozřejmě vůbec možné, je možné doinstalovat případně i elektrická okna/klimu či jiné vymoženosti? Děkuji za odpovědi.

Uživatelský avatar
jarda19
Grafoman
Příspěvky: 2123
Registrován: ned led 17, 2010 19:25
Bydliště: Havířov

Re: Centrál bez/na DO do Thálie.

Příspěvek od jarda19 » pon kvě 30, 2016 11:47

Domontovat jde samozřejmě cokoliv. Ale nebylo lepší než dávat dotaz sem, tak napsat do seznamu,, centrální zamykání,,. Vysype ti to tisíce centrálu např: http://www.auto-moto-elektronika.cz/s-d ... -1110.html
A pokud nejsi úplně levý, tak si to namontuješ sám. Pokud umíš jenom nalít benzín nebo naftu pak plať v servise zloděje.
Lagu II 2.2 dci plná výbava
Mám k dispozici diagnostiku Clip.....kdyby někdo potřeboval něco....

Uživatelský avatar
varec1
Starting member
Příspěvky: 98
Registrován: pát črc 05, 2013 11:32
Bydliště: Háj u Duchcova

Re: Centrál bez/na DO do Thálie.

Příspěvek od varec1 » pon kvě 30, 2016 15:35

Doporučuji Stualarm.cz,mají smluvní servisy k montáži alarmů,centrálů.
S klimou nepočítej s dodatečnou montáží,bylo by to náročné finančně.
Laguna 2.2dCi GrandTour, automat, r.v.4/2004. Výbava Privilege, černé kožené sedadla s alcantarou, xenony,atd.

Odpovědět

Zpět na „Renault Thalia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů