Kolisanie a nizke otačky - studeny štart 1.2 55kw benzin

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Odpovědět
Mi_t_is
Starting member
Příspěvky: 79
Registrován: úte led 10, 2012 11:54

Kolisanie a nizke otačky - studeny štart 1.2 55kw benzin

Příspěvek od Mi_t_is » pát čer 22, 2018 11:43

Dobrý deň, mam nasledujuci problem ked auto stojí po noci (8hodín a viac) tak prvý štart na benzín je taký že auto pekne odpali ale potom sa asi 10 sekund trapi s otačkami na urovni 400ot, potom vyletí na 1500 a pomaly klesa k 1000 a vtedy to už je ok. Auto ide ako keby nerovnomerne a chcelo by zhasnuť ale udrží to.
Teply motor ide dobre aj lpg aj benzín.

Voz: Thalia II 55kw 1.2 lpg + benzín
vymenené: sviečky, cievka, kable od cievky, repas hlavy motora(gufera, sedla, ventily), očistená škrtiaca klapka,pretesnené zvody sania.

Jediné čo mna napadlo sú vstrekovače alebo benzinove čerpadlo, avšak pri jazde ide motor dobre tak sa mi to zdá len na vstrekovače, je ešte iná vec ktorá by to mohla sposobovať okrem vymenovaného? Ďakujem.

kotasekh
Grafoman
Příspěvky: 5773
Registrován: sob říj 24, 2009 09:09

Re: Kolisanie a nizke otačky - studeny štart 1.2 55kw benzin

Příspěvek od kotasekh » pát čer 22, 2018 13:51

Pokracuj ZDE. A priste se zkus aspon trosku podivat, jestli se nahodou neco podobneho neresi uz v jinem tematu, nez zalozis novy vlastni.
Pri provozu auta na lpg je treba mit v nadrzi cerstvy benzin. Jeho spotreba je minimalni, a tak starne. Ja beru jen 100 oktanovy benzin, ktery degraduje pomaleji a uz problem se studenymi starty nemam. Kolik benzinu si vozis v nadrzi, jak casto tankujes a co tankujes?
ex Renault Thalia Authentique 1,2 16V LPG
Najeto 317 000km, totálka při nehodě :(.
Nyní Renault Thalia 2012, Dacia Duster Prestige TCe100 LPG 2022

Odpovědět

Zpět na „Renault Thalia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů