Spinani vetraku chladice s klimatizaci

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
kacer
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: pát led 11, 2013 06:47

Spinani vetraku chladice s klimatizaci

Příspěvek od kacer » stř čer 21, 2017 12:18

Ahoj,

mam Scenic 1.2 TCe ctvrtym rokem. Zda se mi, ze vetrak chladice se mi nespina tak casto,
jako driv. Byl jsem v servisu na letni prohlidce (v Prerove, chvalim pristup) a auto nechali
stat se zapnutym motorem - vetrak normalne naskocil po asi 10 minutach. Ale, ja si pamatuju,
ze jsem vetrak slysival i kdyz auto bylo studene a jen jsem zapnul klimatizaci. To se ted nedeje.
Tzn. vetrak chladi, kdyz ma chladit vodu. Ale drivejsi spinani vetraku se zapnutou klimou se nedeje.

Pojedu do servisu jeste na diagnostiku. Na jednom anglickem foru jsem nasel, ze ventilator se pustit
vzdy po zapnuti klimy.

http://www.renaultforums.co.uk/44-heati ... rking.html

Myslim, ze to muze souviset s problemem, ktery jsem jeste nevyresil a o kterem jsem psal zde:

viewtopic.php?f=85&t=90781

Omlouvam se za nove vlakno, ale nevim, jestli tyto veci spolu muzou souviset.

Tedy otazka zni. Spousti se vam vetrak chlazeni po zapnuti klimy i pri studenem startu?

Diky za jakoukoliv odpoved.

Uživatelský avatar
Vlado70
Starting member
Příspěvky: 82
Registrován: pát črc 17, 2009 07:59

Re: Spinani vetraku chladice s klimatizaci

Příspěvek od Vlado70 » pát čer 23, 2017 15:08

Áno pri zapnutej digitálnej klíme sa vždy točí ventilátor na prvú rýchlosť. Buď chladí alebo vysušuje vzduch.
Len doplním ventilátor na prvej rýchlosti nepočuť alebo je tichý, až dvojka je hlučná.
Dve rýchlosti zabezpečí odpor ktorý je priamo na ventilátore.

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti