Výměna zpětného zrcátka u řidiče

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Jakubzem
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: sob kvě 03, 2014 11:56

Výměna zpětného zrcátka u řidiče

Příspěvek od Jakubzem » sob kvě 03, 2014 12:02

Čau všichni,

při vyjíždění z brány jsem nešťastně brnknul zrcátkem o zeď a urval jeho plastový roh. V servise mi řekli, že budu muset vyměnit celé zrcátko, protože je zasažen hlavní plastový obvod a ten se nedá vyměnit samostatně. Za nové zrcátko mi řekli 9 tis s čím jsem je poslal do ...
Nové jsem už objednal u auto kelly a vyměním si ho sám. Chci se zeptat, jestli někdo neví, jak se vyměňuje. Nové zrcátko je včetně kloubu, který je připevněný ke dveřím, musím to teda odšroubovat zevnitř dveří?
Díky všem

jozef1979
Starting member
Příspěvky: 42
Registrován: pon led 13, 2014 17:36

Re: Výměna zpětného zrcátka u řidiče

Příspěvek od jozef1979 » sob kvě 03, 2014 21:32

Ahoj.
Osobne by som asi kontaktoval člena s nickom ,,speedy11".
Ten by ti vedel najskôr najlepšie pomôcť.
Renault GS III 2.0dCi 110kW,6 A/T,Privilege.r.v.2010.

Misso
Starting member
Příspěvky: 23
Registrován: čtv čer 16, 2011 18:30

Re: Výměna zpětného zrcátka u řidiče

Příspěvek od Misso » ned kvě 04, 2014 10:10

Mě se stalo totéž, plastový rám byl přerušenej na několk kusů.Kkamoš má jakousi svářečku na plast a zrcátko spravil - finanční náročnost minimální

Jakubzem
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: sob kvě 03, 2014 11:56

Re: Výměna zpětného zrcátka u řidiče

Příspěvek od Jakubzem » ned kvě 04, 2014 10:52

Misso píše:Mě se stalo totéž, plastový rám byl přerušenej na několk kusů.Kkamoš má jakousi svářečku na plast a zrcátko spravil - finanční náročnost minimální
O něčem podobném jsem taky přemýšlel, jenže já ten plast, který se vytrhnul už nenašel...

Misso
Starting member
Příspěvky: 23
Registrován: čtv čer 16, 2011 18:30

Re: Výměna zpětného zrcátka u řidiče

Příspěvek od Misso » ned kvě 04, 2014 12:02

Jakubzem píše:
Misso píše:Mě se stalo totéž, plastový rám byl přerušenej na několk kusů.Kkamoš má jakousi svářečku na plast a zrcátko spravil - finanční náročnost minimální
O něčem podobném jsem taky přemýšlel, jenže já ten plast, který se vytrhnul už nenašel...

To by neměl být problém - ta hmota se dá doplnit . prostě se tam navaří takové pásky plastu. Dá se to udělat docela pěkně, že to není na první pohled poznat.

Fild@
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: pon čer 04, 2018 12:07

Re: Výměna zpětného zrcátka u řidiče

Příspěvek od Fild@ » pon čer 04, 2018 12:21

Zdravím, chtěl bych poprosit o radu, jak dotáhnout celé zpětné zrcátko u spolujezdce? Lze se k uchycení dostat jinak, než po sundání vnitřní výplně dveří? Díky za info, Filip

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů