Problémy s motorem

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Thor_1993
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: ned říj 02, 2022 12:25

Problémy s motorem

Příspěvek od Thor_1993 » ned říj 02, 2022 12:32

Zdravíčko
Mám renault scenic 3 1.5 dci automat za studena při rozjezdu nejdou otáčky víc jak 1500ot. Při vypnutí motoru a nastartování jede auto normálně. Nevíte čím to může být nepřišli na to ani v servisu renault diagnostika nic neukáže

frezer
Starting member
Příspěvky: 28
Registrován: ned črc 06, 2014 08:20
Bydliště: Bardejov

Re: Problémy s motorem

Příspěvek od frezer » čtv pro 29, 2022 19:58

Zdravim.

Mam tiez trocha broblem s motorom, ale nie s otackami ale ze niekedy mi taha a niekedy nie. Vsimol som si, ze ked je vonku vlhko alebo hmla tak auto ma problem tahat. Pridam a nic auto ledva 30 - 40 kmh. Potom zastavim niekde, pridam a taha ako raketa. Tomu nechapem. Bol som v Renault servise dali na PC a nic ziadna chyba. Mechanik sa bol previest a nic, hovoril ze taha normal. Nema niekto nejaky napad, co by to mohlo byt, alebo odporucit nieco na pripojenie do auta na citanie chyb, pdf atd.

Vdaka za odpovede
Renault Laguna 3 Grandtour 2011 - 1.5 dci - pod 5 litrov
Renault Scenic 3 2012- 1.5 dci automat - 6 litrov
exFleunce Exception - 2011, 1,6 81 kw -8,1 lit momentalne po tuhej zime, inak 7,0 lit
exRenault Thalia II Expression - 2011, 1,2 55 kw - 5,9 lit

glock69
Junior member
Příspěvky: 202
Registrován: ned dub 19, 2009 08:59

Re: Problémy s motorem

Příspěvek od glock69 » pát pro 30, 2022 07:56

Mě tento týden ráno (po nočním dešti) se rozsvítila (spíš problikávala) kontrolka emisi... Auto chvíli jelo, chvíli se snažilo jet, chvílemi pěkně vybrovalo. Do práce jsem nějak dojel. Odpoledne svítilo sluníčko, auto jak výměněné. Stavil jsem se v servisu, jen říká, může vlhkost někde být, asi šlo na 3 válce chvilkama. Mám přijet až bude znovu blbnout že pak má cenu napichnout na diagnostiku. Tak jsem doma aspoň prostrikl konektory k zapalovacím cívkám, včera jelo výborně. Uvidím časem...

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů