Check injection system/Check antipolution system

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Okap
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: ned pro 26, 2021 21:14

Check injection system/Check antipolution system

Příspěvek od Okap » pon pro 27, 2021 17:50

Zdravím, u Renault Grand Scénic 2.0 dCi 118kW (r.v. 2015) při -5 °C ranním startu se mi rozsvítila kontrolka service a dvě hlášky Check Injection system/check antipolution system - auto v prvním kopci na 3jku chvíli nemělo tah, ale posléze jsem ztrátu tahu nezaznamenal. Následně jsem jel trasu Olomouc/Brno po dálnici a kontrolka stále svítí - změna výkonu nezaznamenána. Také jsem si všiml, že na displeji přestala fungovat ta šipková nápověda k řazení dle otáček. Auto jezdí 90 % dálnice, naftu používám výhradně bez biosložky + aditivum. Přes OBD2 mám tyto chybové kódy: P0299, P2263(22), P1525(F3) a P0564(15). Otázka zní, jestli s tímto zajet do ověřenýho servisu, nebo autorizák? Děkuji za rady.

Uživatelský avatar
Geox
Junior member
Příspěvky: 212
Registrován: stř čer 06, 2012 23:03

Re: Check injection system/Check antipolution system

Příspěvek od Geox » úte pro 28, 2021 21:49

Já to řešil přes autorizák - k nějakýmu matlalovi co si koupil lepší diagnostiku a hraje si na profíka nemam odvahu. Měl jsem to samé, vyměnili čidlo za 3tis. a bylo hotovo a klid na duši.
_______________________________
Grand Scenic III 1,6 DCi Bose - 2015
Captur 1,0 - 2020

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů