Navigace+ hands free

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Šuby
Junior member
Příspěvky: 246
Registrován: pon čer 23, 2008 18:47

Navigace+ hands free

Příspěvek od Šuby » čtv srp 01, 2019 05:50

Ahoj, mám Scenic r.v. 2011 navigace Tom Tom a od začátku mě nejdou hlasové příkazy. Ikdyž v nastavení zvolím hlas- jedno jaký jazyk, tak se rádio ztlumí, ale žádný hlas nevyjde, ikdyž v menu navigace je to nastaveno. V čem je chyba?
A další problém s HF- volat můžu bez problému, ale když volá někdo mě, tak se na displeji zobrazí jen nějaké cizí číslo a začne to něco mluvit, ale telefon nezvoní, to samé i u sms, auto jen něco zamluví a to je vše.
Děkuji za rady.

Uživatelský avatar
Geox
Junior member
Příspěvky: 212
Registrován: stř čer 06, 2012 23:03

Re: Navigace+ hands free

Příspěvek od Geox » čtv srp 01, 2019 22:41

Ja mam navigaci a tam se hlasitost navigace dá nastavit extra od hlasitosti radia apod. - tak jestli neni ztišená ? Ale pokud se ztlumí rádio tak tam asi info od navigace jde že bude hlásit, tak nevim jestli nejsou poškozeny soubory s nahrávkami hlasů, nebo zda zvukový výstup z navigace funguje (přenáší zvuk) - to mě jen tak laicky napadá od stolu. Zkusil bych změnit hlas (žena/muž) event. jazyk - co se stane.
_______________________________
Grand Scenic III 1,6 DCi Bose - 2015
Captur 1,0 - 2020

Šuby
Junior member
Příspěvky: 246
Registrován: pon čer 23, 2008 18:47

Re: Navigace+ hands free

Příspěvek od Šuby » stř srp 14, 2019 00:27

Problém s navi vyřešen, byl ztišený hlas. Stačilo během přehrávání hlasové ukázky přidat hlasitost na radiu a ono to vlastně přidá hlas na navi. Tak ještě pořešit HF a O.k.

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů