Led denní světla blikají.

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
wow
Junior member

Led denní světla blikají.

Příspěvek od wow » sob kvě 18, 2019 00:20

Zdravím,
mám malý problém s led světlem. Koupil jsem auto na kterém byly led světla. Fungovaly perfektně,ve dne svítí za šera mi senzor rozsvítil normální světlomety. Před rokem jsem srazil srnu,led světla vydržely a v servise mi je namontovali zpět na nárazník. Po nějaké době jsem si všimnul, že se led vypínají. Buď jedno nebo obě naraz. To probíhalo za jízdy, když jsem zastavil abych zjistil důvod opět svítily. Když jsem stal a nechal auto nastartované a koukal na ně tak se nic nedělo, vesele svítily. Vše se dělo jen za jízdy. Přisoudil jsem, že díky nehodě se mohlo něco v těch ledkách porouchat. Koupil jsem nové, stejný typ v Autokelly. Žlutý drát mám zapojen na parkovací světlo, bílý do pojistkové skříně na zapalování a černý jde na baterku na mínus. Po instalaci mi ty nové ledky dělají stejnou věc jako ty staré, vypínají se v průběhu jízdy.
Tak se chci zeptat na jakém principu fungují, myslím tím kdy ví ty Ledky že se mají rozsvítit a kdy zhasnout?
Děkuji.
Grand Scenic III,r.v.2010,1.5 dCi,81 kW
Megane III,r.v.2011,1.5 dCi, 66 kW.

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic III“