Zájem o GS III

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
LONGER
Senior member
Příspěvky: 1203
Registrován: pon lis 03, 2008 23:35

Zájem o GS III

Příspěvek od LONGER » úte kvě 14, 2019 17:10

Zdravím ve spolek gs iii. Pokukuji po tomto modelu. Vyhlídl jsem si jednoho,který se nachází v autosalonu Škoda plus v Kladně. Po odeslání mejlu prodejci jsem obdržel milou odpověď že vozidlo je na prodej a kdy mě mužou očekávat. Bydlím v Děčíně a do Kladna to mám cca 100km. v týdnu o práci to nestíhám a v sobotu jsem měl jinou práci.Vůz má údajně servisní knížku,první majitel a koupen v ČR. K vozu je cerifikám od slavné cebie. Bohužel jsem si všiml že tento cáár papíru je vystaven v loni červnu kdy mělo mít auto 222878 km. nyní má vozidlo 222935km... To je divné... Psal jsem prodejci mejl,stím že bych rád viděl servisní knihu.Jestli mi ji může poslat oskenovanou na mejl,a vysvětlí mi nesrovnalost těch km. Dnes mi došel mejl,že vůz bude zítra prodán a mohu se porozhlédnout po jiném voze u nich nabízene...

Toto mi nepřijde jako normální jednání seriozního prodejce Škodovek. Nejste někdo z Kladna? Že bych poprosil o kukačku na tento vůz,pokud tedy ještě bude v nabídce. Přijde mi zvláštní že po mém dotazu se hned někdo ozval a kupuje tento vůz.

Jestli to je někdo odsud tak bych rád varoval před možnou podezřelou koupí.

odkaz:
https://www.tipcars.com/renault-grand-s ... 04703.html
https://www.tipcars.com/renault-grand-s ... 04703.html
ex:SCENIC 1.6 16V RXE r.v. 2000 LPG okolo 8L plynu
ex:ESPACE 2.0 16V r.v. 2000 facelift LPG okolo 10L plynu
ex:TWINGO 1.2 43kw r.v. 1999 polokabrio okolo 6L naturalu
SCENIC 2001 1.6 16V ve stříbře,v kůži,6pytlů,digiklima...
ex:TRAFIC GENERATION 2.5DCI r.v. 2005 okolo 7L ropy
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů