Chybná karta Renault ?

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
michaltvrdy
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: pon led 14, 2019 14:01

Chybná karta Renault ?

Příspěvek od michaltvrdy » pon led 14, 2019 15:30

Objavil sa mi problém s Kartou (kartami) renault.
Problém je nasledovný : Auto sa nedá odomknúť ani zamknúť - a to ani v režime keyless ani pri použití tlačidiel na karte. Po zasunutí do čítačky v aute však karta funguje, auto normálne naštartuje ... ale pri odchode zasa musím zamknúť auto manuálne lebo karta nejde.
Toto sa mi stalo u obooch kariet (nafunguje ani jedna - ani tá, čo som používal, ani tá, čo som mal doma odloženú).
Auto je 2013, karta 4-tlačítková.
V servise mi tvrdia, že sú zlé karty. Ale aby sa rovnaká závada objavila u oboch naraz sa mi zdá viac než nepravdepodobné. A objednávať za cirka 200 € novú kartu aby som čakal, či je problém v karte alebo niekde v aute, to rozhodne nemusím.
Viete mi poradiť :
- kde by mohol byť problém
- existuje firma, ktorá by mi skontrolovala, či je karta funkčná (len načítať, či funguje pri stlačení tlačítka alebo nie, .... ) Aby som vedel, či sú fakt obe karty zlé alebo je chyba niekde v aute.
- ak je vadná karta, nejakú firmu, ktorá by mi vyrobila novú za nie astronomických 200 € (to je fakt na totálku uletená cena).

Vopred vďaka za akúkoľvek radu ...

plhubq
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: ned dub 22, 2018 16:48

Re: Chybná karta Renault ?

Příspěvek od plhubq » pon úno 18, 2019 10:57

ked som mal starsieho scenica tak pri probleme mi dobre poradili na autoklucebodkask. skus im napisat mozno to uz niekomu opravovali
Renault Megane Scenic I 2,0 RT 1998 - odisiel do automobiloveho neba

Renault Scenic III 1,5 dCi 81 kW/110 k FAP Advantage 2011

Obrázek Spotřeba RENAULT Scénic III

Uživatelský avatar
jozin z bazin
Junior member
Příspěvky: 192
Registrován: pon srp 09, 2010 12:21

Re: Chybná karta Renault ?

Příspěvek od jozin z bazin » úte úno 19, 2019 15:19

Hmm, a skusil si vymenit bateriu v karte ?
history : GS III, 5m, 1.4 TCe :smajlici5:
now : das Auto :?

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti