tekoucí nádobka ostřikovačů

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
velsak
Starting member
Příspěvky: 22
Registrován: pon kvě 28, 2012 13:16
Bydliště: Jilemnice

tekoucí nádobka ostřikovačů

Příspěvek od velsak » pon říj 01, 2018 15:31

Neřešil jste někdo kapání z nádobky ostřikovačů? Vzhledem k super přístupu ať koukám jak koukám nic nevidím jen slyším kap-kap-kap ..., no prostě slušná kadence ale zatím jsem nezjistil jestli teče samotná nádoba nebo (a to si myslím že spíš) nějaká z hadiček. Nahoře to těsnění mezi nalévacím hrdlem a samotnou nádobou to nebude, kape to i když je hladina pod touhle úrovní.

Já nevím proč mi vždycky před zimou začnou problémy s ostřikovačema .. loni mi nějaké zvíře vyštíplo cca 10cm hadičky nad podběhem a to jak pro zadní tak pro přední ostřikovače, no nechal jsem to na jaro a nevěřil vlastním očím. nicméně to šlo podběhem celkem lehce nastavit spojkama.
GS III 1.4Tce Dyn., 5 míst, 08/2009, cendre-HNK

michaltvrdy
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: pon led 14, 2019 14:01

Re: tekoucí nádobka ostřikovačů

Příspěvek od michaltvrdy » pon led 14, 2019 14:16

Ja som mal podobný problém. A zistil som, že nejaký génius v Renaulte vymyslel pri pripojení ostrakovača svetiel taký zbytočný plastový medzikus - proste silikonová hadička nie je priamo nastrčená do ostrekovača ale do toho medziku (konektoru :-)) a ten je potom pripojený do ostrekovača. A keďže je to asi z "kvalitného" plastu, tak to po čase praskne ... no a potom keď nalejem do ostrekovača tak sa nič nedeje, ale akonáhle ostretieknem svetlá, tak sa na princípe prúdenia kvapaliny (asi ako keď vycuciavate vodu z akvárka) vyprádni celá nádržka .... vyriešené vyhodením toho medzikusu a nastoknutím hadičky priamo do ostrekovača svetiel ....

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů