Zadny stierac

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Lizzard
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: sob srp 18, 2018 21:18

Zadny stierac

Příspěvek od Lizzard » sob srp 18, 2018 21:50

Zdravim,

Hned na uvod napisem ze som si najpr pozrel starsie prispevky ohladom chyby zadnych stieracov, nikdy sa nejednalo o Scenic III ale stale mam par otazok.
Moj problem je ze po otoceni packy sa zadny stierac ani nepohne a ani nevyda ziaden zvuk.
Co som urobil:
Na kabli ku motorceku som nameral na pine 2 (stredny) 6V.
Kable (Pin1 a 3) som odmeral (ohmicky) s kostrou auta, nameral som nejake hodnoty takze vylucujem zlomene kable v prechodke na piate dvere. (izolacia poskodena nie je).
Napojil som motorcek na autonabijacku ale ten len drnčal, zrejme prudova ochrana na nabijacke tak sa motorcek nerozbehol.
Pozrel som poistky na soferovej lavej strane.
Po otoceni packy pocujem cvaknutie, ked ju otocim druhy krat, ostane ticho. Musim vybrat kluc, pockaj 2-5min aby to cvaklo znova.
Voda tecie ako ma.

Moje otazky:
Ma Scenic III este niekde inde poistky, relatka ktore by mohli zapricinit nefunkcnost stieraca ?
Kable od stieraca vedu rovno do konfortnej jednodky ? (docital som sa v inych prispevkoch ze moze odist prave jednotka/relatko v nej)
Kde presne sa nachadza komfortna jednotka? Nikde som nenasiel ziadne video/postup.

Auto:
2.0l Diesel, r.v. 2012., 6-speed automatic.

Dakujem za akukolvek pomoc.
M.

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 7 hostů