SCENIC III JATCO 2.0 dci

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
fantomas_III
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: sob bře 03, 2018 00:22

SCENIC III JATCO 2.0 dci

Příspěvek od fantomas_III » pát kvě 25, 2018 21:53

Stal se mi kuriozni problem. Potreboval bych radu nebo tip, co s tim. Po prejezdu nerovnosti z kopce dolu pri mirnem pribrzdovani na nasich kvalitnic mestskych silnicich se auto zatraslo a vyskocila mi hlaska check esp, z nadobky se mi neznamo kudy uvolnila brzdova kapalina pres vicko (mozna dusledek predtim provadene vymeny lozisek, kdy nekdo zatlacil zpet brzdove pistky), po zastaveni a spustenem motoru mi pri presunu radici paky do polohy P zacal system hlasit take check gearbox. Po vypnuti motoru jiz neslo nastartovat. Paku nelze bez uvolneni nouzovym tlacitkem pod radici pakou vubec uvolnit pri stisku pedalu brzdy. Co by to mohlo byt? Diagnostika hlasi poruchu komunikace DTC 1525F3 a poruchu automaticke prevodovky DTC C10187. PRevodvka az do posledni chvile pred zatresenim vozu fungovala zcela bezvadne.
Renault Grand Scenic 2.0dCi 110kW 6st automat, Initiale Paris

fantomas_III
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: sob bře 03, 2018 00:22

Re: SCENIC III JATCO 2.0 dci

Příspěvek od fantomas_III » úte kvě 29, 2018 19:26

Tak zahada byla vyresena diky autoservisu DIVIS jiz v po rano. Jednalo se o uklepanou pojistku, ktera dostala posledni ranu po prejeti nerovnosti. Zajimave bylo to , ze o techto pojistkach nikdo nevi, nevyskytuje se zminka ani v manualech. jedna se o druhou desku pojistek, ktera je pod prvni deskou v motorovem prostoru. Tak po delsi dobe upravuji umisteni posjitek - neni to pod poj skrini v motor prostoru ale pod palubni deskou u ridice za viditelnymi pojsitkami.
Naposledy upravil(a) fantomas_III dne stř čer 14, 2023 00:02, celkem upraveno 1 x.
Renault Grand Scenic 2.0dCi 110kW 6st automat, Initiale Paris

fantomas_III
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: sob bře 03, 2018 00:22

Re: SCENIC III JATCO 2.0 dci

Příspěvek od fantomas_III » pát srp 24, 2018 03:07

zjisten i duvod utrepani pojistek - utrzeny horni zaves prevodovky
Renault Grand Scenic 2.0dCi 110kW 6st automat, Initiale Paris

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti