Hrubší drnčení

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Milanosa007
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: stř lis 30, 2022 20:04

Hrubší drnčení

Příspěvek od Milanosa007 » stř lis 30, 2022 20:20

Ahoj potřeboval bych pomoct, měnil jsem spojku , já tedy ne, ale mechanik, když mi přijel s autem domů a projel jsem ho, divně to drnčelo a moc to nejelo, pak se to uklidnilo. Druhý den opět takové drnčení při volnoběhu, zjistil jsem , že jsem měl volné šroubky na filtru vzduchu,přestalo to asi na 14 dní a teď opět drnčí při volnoběhu , když dojíždím ke křižovatce , ke kruháči. Když trochu zahýbu s nádobou od filtru vzduchu , přestane to, šroubky jsou dotažené a celý ten filtr je upevněný šrouby, ale když to lehce přitáhnu k sobě nebo odtáhnu přestane to, upřímně mně to pěkně štve. Podotýkám ještě, že mechanik chtěl spojku vytáhnout vrchem a povolil jak baterku, tak právě možná i ten celou nádobu s filtrem.
Poradí mi někdo co s tím??? Děkuji Milan :D :D :D :D

kotasekh
Grafoman
Příspěvky: 5773
Registrován: sob říj 24, 2009 09:09

Re: Hrubší drnčení

Příspěvek od kotasekh » čtv pro 01, 2022 02:24

No zjistit, o co to mlati a opravit to :). Proste rozebrat a slozit znovu. Najit ten chybejici sroubek ;).
ex Renault Thalia Authentique 1,2 16V LPG
Najeto 317 000km, totálka při nehodě :(.
Nyní Renault Thalia 2012, Dacia Duster Prestige TCe100 LPG 2022

Milanosa007
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: stř lis 30, 2022 20:04

Re: Hrubší drnčení

Příspěvek od Milanosa007 » pon led 02, 2023 10:58

Tak jsem vše vymontoval a dal zpátky a je to ok. Bylo to asi opravdu v celém segmentu na vzduchovém filtru. Nádobu jsem pořádně přimontoval ke všemu, co mělo být a zvuk je pryč .Díky

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů