Problém s Bluetooth scenic 2011

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Vinar
Starting member

Problém s Bluetooth scenic 2011

Příspěvek od Vinar » ned srp 11, 2019 17:47

Zdravím, před rokem jsem koupil grand scenic 1.9 tdi s navigací a Bluetooth. Vše funguje jak má, jen spotřebu dle manuálu nemohu dosáhnout, jezdím max. Za 6.7l a to přidávám aditiva. Co mě trápí je navigace která občas ztratí polohu a ukazuje nesmysly - vyřeší to aktualizace? Dále mě začalo zlobit rádio - když zapnu Bluetooth, začne mi periodicky vypadávat stanice - jako by ztrácel signál. Dělalo mi to i u staršího scenic 2005, ale jen krátce a u jedné stanice. Tady to však ruší všechny. Když Bluetooth vypnu je po problému.

adbcomp
Starting member

Re: Problém s Bluetooth scenic 2011

Příspěvek od adbcomp » úte srp 13, 2019 12:57

Jaký připojený telefon máš? Manželce to dělá také a má Huawei (android 9). Chvíli hraje rádio, odpojí ze BT a začne připojovat (mezera v hraní rádia) a pak hraje... do minuty se to opakuje dokola pořád. Pokud připojím svůj Pixel 2 XL funguje normálně. V Espace fungují oba v pohodě...:-(
RENAULT ESPACE V 1.8TCE Initiale Paris rv2018, RENAULT GrandScenic III 1.5dCi Privilege rv2010, (RENAULT Scenic I 1.9dCi Expresion rv2002 prodán)

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic III“