Arkamys

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Saint
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: pát říj 30, 2020 19:59

Re: Arkamys

Příspěvek od Saint » sob kvě 21, 2022 14:58

Ahoj. V NFA v0.6 zmením typ rádia z R1_08 na R2_08 s DDT4all v expertnom režime a stlačím "write conf", ale pri obnovovaní obrazovky po zápise zostáva typ na R1_08, aj keď pred obnovením vypnite rádio/navigáciu a znova ho zapnite. čo mi chýba? Robiť "tvrdý reset"? Je to bezpečné (nevyčerpáva sa mi GPS)? Mám nejaké obavy... ale veľmi rád by som vymenil rádio. Poznámka: pri zmene parametra rádia na NFA/GPS práve zapisoval parameter a ten sa uložil do rádia. Ďalšia pochybnosť: vždy, keď hľadám, v režime CAN2 sa zobrazia 2 ECU v zelenej farbe (Rádio R2_08 v3.81 a BIC) a navigačný modul - ale v tomto prípade neexistuje žiadna priama korešpondencia, je červená, manuálne vyberiem NFA v0.6). Je normálne byť takýto?

Saint
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: pát říj 30, 2020 19:59

Re: Arkamys

Příspěvek od Saint » sob kvě 21, 2022 18:33

Vážení, chápem čoraz menej.
Urobil som opäť zmenu z R1_08 na R2_08, vybral som kľúč, vystúpil z auta a zavrel ho. Potom som ho znova otvoril a na obrazovke sa objavilo „systém nie je nakonfigurovaný“. Išiel som do bieleho. Vrátil som sa k písaniu R1_08, vrátil som sa k písaniu, odstránil som rádio s bluetooth a vrátil som rádio späť bez bluetooth. Zavrel som auto a znova ho otvoril, GPS začalo opäť fungovať, ale nezobrazila sa mi lišta s rádiom. Rádio hrá, ale informačná lišta o stanici a podobne, nič. V DDT4all sa rádio R1_08 naďalej zobrazuje v NFA v0.6, čo je tá, ktorá je namontovaná. Prečo som bol bez lomítka, ak som nič nezmenil na rádiu a v NFA v0.6 tento R1_08? Ďalšou pochybnosťou je, že mapová karta, ktorú mám, je „pripravená“ mať aktuálnu mapu. Má to nejaký vplyv pri konfigurácii zmeny z rádia R1_08 na R2_08 (teda mám vykonať zmenu bez karty)? PROSÍM POMÔŽTE...

Saint
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: pát říj 30, 2020 19:59

Re: Arkamys

Příspěvek od Saint » čtv kvě 26, 2022 13:42

vie niekto s tym pomoct?
Porovnal som údaje, ktoré som si uložil v konfigurácii GPS pred vykonaním akýchkoľvek zmien, so SKENOM, ktorý som urobil včera... a VŠETKY parametre sú rovnaké, okrem iného vrátane rádiového displeja... čo môžem urobiť, aby som získal informácie na obrazovke? "Hard Reset"
Vážim si všetku pomoc, ktorú mi môžete poskytnúť.
Ospravedlňujem sa za preklad, je to od Googlu.

Saint
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: pát říj 30, 2020 19:59

Re: Arkamys

Příspěvek od Saint » čtv čer 02, 2022 19:36

Len aby som naznačil, že som problém vyriešil. S pomocou človeka, ktorý mi povedal, čo mám robiť.

Odpovědět

Zpět na „Renault Megane III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů