Buchotanie hlavovej opierky

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
peaso
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: čtv úno 04, 2016 23:22

Buchotanie hlavovej opierky

Příspěvek od peaso » čtv úno 04, 2016 23:38

Ahojte, kratka otazka:

ked nie je zatazene sedadlo spolujazdca, cize idem v aute sam, hrkoce hlavova opierka, ako keby tie nastavovacie lozka v ktorych je opierka ulozena mali privelku volu. Celkom ma to znervoznuje, nie je to sice nic tragicke, ale take dunive buchotanie ked sedi clovek sam v aute nie je bohvieco.. stretli ste sa s tym niekto? Ze ci to ma zmysel riesit este v ramci reklamacie, alebo neriskovat ze rozoberu sedacku a len si pustit hlasnejsie radio :)
Megane Grandtour 2014 1,5 dCi Zen

Uživatelský avatar
Rado77
Moderátor
Příspěvky: 8003
Registrován: úte čer 03, 2008 21:37
Bydliště: Bratislava II

Re: Buchotanie hlavovej opierky

Příspěvek od Rado77 » pát úno 05, 2016 09:12

Reklamuj ;-) MNe takto vymenili cely mechanizmus nastavovania vysky sedadla vodica, lebo ked som si sadol alebo vstal, tak to buchlo, bola tam vola par milimetrov a bez problemu na zaruku
Momentalne Fluence 1.6 2013 + Grande Punto 1.4 8V 2013

peaso
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: čtv úno 04, 2016 23:22

Re: Buchotanie hlavovej opierky

Příspěvek od peaso » pát úno 05, 2016 09:43

OK super, dakujem za info, snad to nebude az take komplikovane, vyskove nastavenie celeho sedadla je v poriadku, je to len ta opierka hlavy na spolujazdcovom sedadle. Tak hadam to teda zvladnu v ramci druhej garancnej prehliadky :)
Megane Grandtour 2014 1,5 dCi Zen

Uživatelský avatar
Rado77
Moderátor
Příspěvky: 8003
Registrován: úte čer 03, 2008 21:37
Bydliště: Bratislava II

Re: Buchotanie hlavovej opierky

Příspěvek od Rado77 » pát úno 05, 2016 14:06

Verim ze v pohode to spravia. Ja som reklamoval aj rezonujuci kastlik, a aj ten mi fixli
Momentalne Fluence 1.6 2013 + Grande Punto 1.4 8V 2013

pedroo
Experienced member
Příspěvky: 549
Registrován: ned dub 05, 2009 07:57
Bydliště: zlín

Re: Buchotanie hlavovej opierky

Příspěvek od pedroo » pát úno 05, 2016 19:36

Já jsem měl taky ten problém s uvolněnou opěrkou spolujezdce, po pár měsících jsem to reklamoval ,opravili a za chvíli to bylo znova, tak jsem to opravil sám: pod sedadlem najdeš gumové pásky odhákni je.. a záda sedačky v bocích jdou rozdělat je to jen zasunuté v takové kolejnici je to takový ten tvrdý pásek co vede od spodu sedačky nahoru - potahy na boku a záda sedačky se tím oddělí... zkus to nejdříve dole u podlahy a uvidíš že je to jednoduchý systém dát to zpátky ...potom uvidíš ten rám sedadla a opěrky ..já dal na ty vodící pouzdra opěrek gumové kroužky a je to..
8.2019- NOVÝ MEGANE GRANDTOUR IV, Modrá cosmos, 1.3 tce 103 kW

Uživatelský avatar
Libor Duriska
Starting member
Příspěvky: 71
Registrován: ned pro 04, 2016 20:58

Re: Buchotanie hlavovej opierky

Příspěvek od Libor Duriska » sob pro 08, 2018 18:42

Tiež mi na MIII trochu búcha hlavová opierka. Pred pár dňami som si prečítal o tomto probléme v súvislosti s LIII na facebooku RNews.cz. Dnes som sa do toho pustil, bohužiaľ sa mi nepodarilo vytiahnuť vodiace puzdra. Zobáčik je len na jednej strane vodiaceho puzdra, stlačiť sa nedá. Dokonca ľavé a pravé vodiace puzdro má pravdepodobne každé iný zobáčik. Na šoférovej sedačke je to tiež tak, každé puzdro je iné. Ak som dobre videl, tak materiál vodiaceho puzdra zaberá asi len 3/5 obvodu tyče hlavovej opierky. Máte nejaký tip, ako dostať puzdra zo sedačky von? Skúsil som použiť silu, avšak dával som si pozor, aby som niečo neurval, takže sa mi to nepodarilo. Díky
Renault Megane III Grandtour 1,4 TCe, Dynamique, 04/2010
Renault Megane II Grandtour 1,6 16V, Expression, 09/2003

Odpovědět

Zpět na „Renault Megane III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů