Vyražený VIN kód Karoserie u Renault Megane 3 - Generation?

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
MR_megane_generation
Junior member
Příspěvky: 122
Registrován: pát kvě 27, 2011 18:06

Vyražený VIN kód Karoserie u Renault Megane 3 - Generation?

Příspěvek od MR_megane_generation » úte srp 27, 2013 09:42

Ahoj všem, dnes jsem byl s Meganem III na Evidenční prohlídce na stanici technické kontroly kvůli přehlášení auta. Ani jednomu z techniků ( celkem tam byli tři ) se nepodařilo najít místo, kde by byl na autě vyražený VIN kód. Hledali různě: v motorovém prostoru, na sloupcích, v kufru, pod koberci a nikde vyražený VIN nenašli. Ani pod kobercem na levé straně - druhá řada sedadel - tam kde je v koberci proříznuté okýnko - VIN karoserie nenašli ( toto místo jsem jim poradil já - u Megane 3 vyrobeného ve Španělsku by zde měl kód VIN být ). Nakonec mi provedli evidenční kontrolu i bez vyraženého VIN - spokojili se se štítkem, který je u čelního skla a samolepkou s VIN, která je nalepená na C sloupku u zadních pravých dveří. V manuálu k vozu se mluví jen o těch dvou štítcích, jak popisuji.

Kde máte u svého Megane 3 - Genarotion vyražené VIN přímo na karosérii?

totek
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: úte srp 27, 2013 16:05

Re: Vyražený VIN kód Karoserie u Renault Megane 3 - Generati

Příspěvek od totek » úte srp 27, 2013 16:11

tak podobný problém jsem měl také, když jsem před rokem procházel evidenčkou. U mého megane (do provozu 1/2011) je VIN v podlaze spolujezdce za pravým předním sedadlem. Je tam okénko, ale i po oddělání koberce nebyl VIN vidět, byl v horní části (směrem k přístrojové desce) zakryt tou izolační pěnou, která se musela trochu odhrnout.

Uživatelský avatar
Mára
Starting member
Příspěvky: 27
Registrován: stř bře 30, 2011 22:58
Bydliště: Č. Lípa

Re: Vyražený VIN kód Karoserie u Renault Megane 3 - Generati

Příspěvek od Mára » úte říj 29, 2013 19:08

na karoserii mezi panty předních levých dveří.
Megane III Grandtour 1,6 Advantage / Casiopee KNG

Odpovědět

Zpět na „Renault Megane III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů