Odcházející světla, podsvícení desky

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
wurf
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: čtv srp 22, 2013 19:39

Odcházející světla, podsvícení desky

Příspěvek od wurf » čtv srp 22, 2013 19:43

Zdravím mám dotaz a potřebuji poradit.


Poslední dobou mi začali nějak rychleji odcházet žárovky, nejdříve přední H7, pak obrysové W5W. Jedno obrysové světlo i po výměně žárovky nesvítí. A dnes jsem hrůzou zjistil, že mi na jedné straně odešli všechny tři zadní obrysová světla. K tomu všemu mi přestalo fungovat nastavení podsvícení palubní desky.

Zkoušel jsem se podívat na pojistky pod palubní deskou, ale ty jsou v pořádku.

Prosím o radu...díky


Mám Megane III Grandtour 2011, 1,6 74KW.

Díky

pkey
Advanced member
Příspěvky: 348
Registrován: sob zář 12, 2009 08:19

Re: Odcházející světla, podsvícení desky

Příspěvek od pkey » čtv srp 22, 2013 21:34

Regulace dobíjení, svěřit servisu.
Mégane III 1.4TCe Dynamique Červená Dyna - metalíza [nnj] (Pipin krátkej) ex 2018
Clio Zen 1.0 TCe 100 74 kW červená Flamme 12.2019

Lokki
Junior member
Příspěvky: 131
Registrován: stř bře 07, 2012 20:57

Re: Odcházející světla, podsvícení desky

Příspěvek od Lokki » pát srp 23, 2013 10:05

kdyz jsme u tech svetylek, prosim o radu - kdyz chci menit zarovku pro denni sviceni (nemam LED), tak musi ven cely svetlo? A druhej dotaz - zvladne to naprosty amater? :D
Megane Coupé - 1.4 TCe Monaco GP

Uživatelský avatar
radar77
Experienced member
Příspěvky: 519
Registrován: stř led 26, 2011 14:26

Re: Odcházející světla, podsvícení desky

Příspěvek od radar77 » pát srp 23, 2013 10:13

Lokki píše:kdyz jsme u tech svetylek, prosim o radu - kdyz chci menit zarovku pro denni sviceni (nemam LED), tak musi ven cely svetlo? A druhej dotaz - zvladne to naprosty amater? :D
ano zvladne to kazdy, svetlo se povysune pro lepsi pristup k zarovkam. Je tam schovany takovy nastroj (na vnejsim okraji svetla) pro odsroubovani 2 sroubu aby mohlo svetlo dopredu.... na youtube http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... n8YnDWhsJM
| Renault Megane III Grandtour 1.6 16V 74kW (K4M 848) | Advantage 2011 / 16" kola, digi klima, tempomat, auto daylight, bluetooth, sunset atd. |

Juandev
Starting member
Příspěvky: 35
Registrován: úte říj 30, 2018 19:20

Re: Odcházející světla, podsvícení desky

Příspěvek od Juandev » sob pro 29, 2018 02:31

pkey píše:
čtv srp 22, 2013 21:34
Regulace dobíjení, svěřit servisu.
Super, mám něco podobnýho. Přestala mi svítit přední obrysovka pravá, zadní obrysovka pravá, zadní směrovka pravá, podsvícení klimatizace, podsvícení jasu a možná další věci (nevím co všechno má podsvícení). Když jsem začal měnit žárovky, zjistil jsem, že ta stará je v pořádku. Přesto jsem ji vyměnil - a zase nic. Tak jsem zkontroloval pojistiky a dobrý. Když jsem zjistil, že nesvítí takový množství věcí, tak jsem usoudil, že chyba nebude v popraskaných žárovkách, ale jinde. Doufám, že nebude na Silvestra v servisu zavřeno.

Odpovědět

Zpět na „Renault Megane III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů