Auto nestartuje - uplne se zblaznilo

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Auto nestartuje - uplne se zblaznilo

Příspěvek od niky79 » ned lis 22, 2009 22:41

Zdravim, prijel jsem nekam autem, a pri odchodu jsem nechal kartu v aute a pustene radio (aby pritelkyne mela co poslouchat). Za cca pet minut jsem se vratil a chtel nastartovat, ale auto se uplne zblaznilo - zacaly blikat LEDky, neco cvakat (zamykani volantu?), dokonce se i sam zapnul sterac atd. Je slyset, jak se motor snazi naskocit, ale nejde to a cca po sekunde se stane vse vyse uvedene. Vetraky a radio pri zmackutem Start (ale bez spojky pro nastartovani) funguje.

Jsem z toho vylekany jak svina. Auto je asi 4,5 toku stare.

Narazil jsem na toto tema:

viewtopic.php?t=23989&postdays=0&postorder=asc&start=0

Zitra vyzkousim tu baterku, modlim se, at je to ono...

Uživatelský avatar
SATO1
Junior member
Příspěvky: 149
Registrován: sob kvě 02, 2009 18:01
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od SATO1 » pon lis 23, 2009 01:55

uff az mi zabehlo... uz som myslel ze ide o MIII. :D mno treba to presunut do sekcie MII. :wink:

mozno by to chcelo restart... teda vybrat baterku chvilku pockat a naspat napojit... aspon na starom aute (Espere) co som mal to tak fungovalo :)
30tkm, 6,2l/100km

rousini
Senior member
Příspěvky: 1287
Registrován: ned bře 08, 2009 23:09
Bydliště: Táborsko

Příspěvek od rousini » pon lis 23, 2009 09:20

niky79: Já ti držím palec, ať to dobře dopadne, ale jinak informační hodnota v této sekci je jako kdyby jsi napsal, že v Holešovicích dnes dopoledne praskl vodovod...
Bývalý majitel MIII 1,6i/100HP

Odpovědět

Zpět na „Renault Megane III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů