Vaše Megany - barvy, úpravy, doplňky...

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
scarfa80
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: čtv kvě 23, 2013 21:42

Re: Vaše Megany - barvy, úpravy, doplňky...

Příspěvek od scarfa80 » pon črc 01, 2013 12:20

Jo, je jeste mokrej :lol:

Uživatelský avatar
Skippy87
Člen RCČR
Příspěvky: 924
Registrován: pát čer 19, 2009 09:11

Re: Vaše Megany - barvy, úpravy, doplňky...

Příspěvek od Skippy87 » sob zář 28, 2013 14:51

Ahoj, tak jsem se taky jednou dockal fungonovyho Meganka a koupil ho podle svych predstav. Kdyby to takhle jednoduse slo i s zenskejma :D
Naposledy upravil(a) Skippy87 dne sob zář 28, 2013 14:55, celkem upraveno 1 x.
Renault Scénic 1.9dCi (75kW)
Renault Megane II 1.5dCi (60kW)

Renault Megane III Grandtour GT line (1.2 Tce 115k) Malte modra
Renault Grand Scénic III 2.0 dCi Bose (118/160) FAP
Renault Megane IV GT 1.6 Tce BOSE (151/205) modra Iron

Uživatelský avatar
Skippy87
Člen RCČR
Příspěvky: 924
Registrován: pát čer 19, 2009 09:11

Re: Vaše Megany - barvy, úpravy, doplňky...

Příspěvek od Skippy87 » sob zář 28, 2013 14:53

Ahoj, tak jsem se taky jednou dockal fungonovyho Meganka a koupil ho podle svych predstav. Kdyby to takhle jednoduse slo i s zenskejma :D :D
Obrázek
Renault Scénic 1.9dCi (75kW)
Renault Megane II 1.5dCi (60kW)

Renault Megane III Grandtour GT line (1.2 Tce 115k) Malte modra
Renault Grand Scénic III 2.0 dCi Bose (118/160) FAP
Renault Megane IV GT 1.6 Tce BOSE (151/205) modra Iron

Uživatelský avatar
mudr.hematolog
Senior member
Příspěvky: 1024
Registrován: čtv zář 08, 2011 23:55
Bydliště: Košice

Re: Vaše Megany - barvy, úpravy, doplňky...

Příspěvek od mudr.hematolog » sob zář 28, 2013 19:57

Paraaada :shock: :D Vela stastnych km prajem :wink:
Megane 1.6 100k, Advantage, Glacier, 16" disky.
Ex-Ford Focus II 1.6 100k Trend-X, Aquarius, 15" disky.

fletino
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: ned čer 13, 2010 11:57

Re: Vaše Megany - barvy, úpravy, doplňky...

Příspěvek od fletino » sob pro 07, 2013 15:58

přidávám jednu výroční - byl to příjemný rok a na jaře příštího roku očekáváme přírůstek do R.S. rodiny, megouš dostane menšího červenýho brášku :)

Obrázek

Lachtis
Starting member
Příspěvky: 73
Registrován: ned pro 30, 2007 13:46

Re: Vaše Megany - barvy, úpravy, doplňky...

Příspěvek od Lachtis » sob pro 21, 2013 09:39

fletino píše:přidávám jednu výroční - byl to příjemný rok a na jaře příštího roku očekáváme přírůstek do R.S. rodiny, megouš dostane menšího červenýho brášku :)

Obrázek
Náááádhera, super mašina, velká závist :-D. Strašně rád bych z mého Megana coupe 2.0 Tce přešel na RS a snad se mi to povede...
Jinak ten menší bráška předpokládám, že mluvíš o novém Cliu RS? Jel si v něm? Co ten automat? Já řídil předchozí verze v CUPu, obyč a Gordini a to byla pecka, to spojení řidič a vůz neskutečný. perfektní podvozek, atmosférický motor... To se mi na Cliu líbilo, sice jsem fanda divize sport, ale tím přeplňováním a automatem to podle mne zabili, ale prodeje mluví jinak no..., ale už to není ten HOThatch :-(

Uživatelský avatar
wawe
Starting member
Příspěvky: 36
Registrován: úte pro 31, 2013 13:25

Re: Vaše Megany - barvy, úpravy, doplňky...

Příspěvek od wawe » úte pro 31, 2013 13:38

Ahoj bejci, jsem tu nový , dnes jsem složil zálohu na nového megane grandtour 1,6 :) ted čekačka do března

fletino
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: ned čer 13, 2010 11:57

Re: Vaše Megany - barvy, úpravy, doplňky...

Příspěvek od fletino » sob led 11, 2014 22:36

Lachtis píše:
fletino píše:přidávám jednu výroční - byl to příjemný rok a na jaře příštího roku očekáváme přírůstek do R.S. rodiny, megouš dostane menšího červenýho brášku :)

Náááádhera, super mašina, velká závist :-D. Strašně rád bych z mého Megana coupe 2.0 Tce přešel na RS a snad se mi to povede...
Jinak ten menší bráška předpokládám, že mluvíš o novém Cliu RS? Jel si v něm? Co ten automat? Já řídil předchozí verze v CUPu, obyč a Gordini a to byla pecka, to spojení řidič a vůz neskutečný. perfektní podvozek, atmosférický motor... To se mi na Cliu líbilo, sice jsem fanda divize sport, ale tím přeplňováním a automatem to podle mne zabili, ale prodeje mluví jinak no..., ale už to není ten HOThatch :-(

Jsem rád, že se líbí a držím palce, aby ti MRS jednou říkalo pane. Pro mě je to srdcovka veliká, už od první fotky tehdy ještě v Autocaru, se mi líbil, pak o rok později první svezení ve 250k verzi a následné čekání na vhodnou dobu a finance, vyšlo mi to hezky na verzi 265 vycházející z verze Trophy, takže po uvedení aktuálního faceliftu jsem ještě radši, že to tak vyšlo. Nový čumák je za mě škaredej, designově je to paskvil dvou stylů/jazyků, a je mi líto těch, co to nevidí. Navíc je oholenej o dříve sériovou výbavu, xenony nejsou možné ani za příplatek atd., prostě výběhový model. Dnes bych si jej takto nekoupil. Nové Clio R.S. je jiná písnička, mezi konkurencí patří spíš k těm pěkným autům a byť nemá už atmosféru, tak mi to vůbec nevadilo. Asi 200km mi trvalo, než jsme si sedli, ale pak už jsem mu přišel na chuť a bavilo mě. Automat není vůbec špatný, jak se často píše, pomalý taky není, v manuálním režimu sám nikdy nepřeřadí a zblbnout ho při blbnutí se mi taky nepodařilo. Starší R.S. bylo přímočaré, v podstatě cupové auto s interiérem, nové je pro širsí cílovku, což je pochopitelné - prodávat se musí, bez toho by nikdy nebyly ulítlé verze jako Clio V6, Mégane R26R v minulé generaci nebo nadčasový a raritní Spider. Nové je fajn na běžné denní ježdění, ale když je třeba, tak umí být stejně rychlé jako starší model, jen je ta rychlost dostupnější. Podvozek se pořád zábavný, zadek se umí slušně nadlehčit a ustřelit, ale vše je pěkně čitelné, moc se mi to líbilo. Třešnička na závěr, bude s ním jezdit moje 60 letá máma, která si nějak zvykla na pocit bezpečí pramenící ve výkonové rezervě a toho, že je to auto cítit pod rukama a zadkem, takže mění za Grand Scénica 1.4TCe a už se těší na Clio. Spotřebu bude mít v Cliu určitě nížší :) (Scénic bežně 10.5l/100km, MRS umí 7.5l/100km při bežném cestování mimo město, kdy rozhodně není brzdou provozu, kolem 10l po městě a přes 30l na okruhu, nejmíň jsem dal cestou z alp s dodržováním limitů 6.2l/100km, na půjčeném Cliu jsem najel něco kolem 800km ostřejším stylem, kdy mě udivilo, jak snadno se dostane na udávanou maximálku, a při vrácení tam bylo 8.5l/100km.. :)

Uživatelský avatar
simply
Junior member
Příspěvky: 106
Registrován: sob úno 27, 2010 08:46

Re: Vaše Megany - barvy, úpravy, doplňky...

Příspěvek od simply » ned led 19, 2014 13:00

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Renault Megane III Grandtour 1,4 TCe 96 kW/130 k Dynamique - Modra Extreme

maser86
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: pon bře 19, 2012 08:58

Re: Vaše Megany - barvy, úpravy, doplňky...

Příspěvek od maser86 » sob kvě 10, 2014 17:58

Koukam po novejsim meganu ta 6rychlostka je pecka

petstej
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: pon kvě 19, 2014 12:33

Re: Vaše Megany - barvy, úpravy, doplňky...

Příspěvek od petstej » čtv kvě 29, 2014 13:17

Ahoj,

Vrhnul jsem se do polepení plastů okolo radia a lišty u spolujezdce. Vypadát o opravdu dobře a chtěl bych i stejnou folii na plastový rámeček okolo mřížky výfuku vzduchu na středu palubní desky. Máte někdo zkušenosti s demontáží tohoto plastu? Nějak mi to nejde a nechci používat hrubou sílu

Fotky klidně pošlu =) je fakt lepší

Lachtis
Starting member
Příspěvky: 73
Registrován: ned pro 30, 2007 13:46

Re: Vaše Megany - barvy, úpravy, doplňky...

Příspěvek od Lachtis » čtv kvě 29, 2014 21:26

petstej píše:Ahoj,

Vrhnul jsem se do polepení plastů okolo radia a lišty u spolujezdce. Vypadát o opravdu dobře a chtěl bych i stejnou folii na plastový rámeček okolo mřížky výfuku vzduchu na středu palubní desky. Máte někdo zkušenosti s demontáží tohoto plastu? Nějak mi to nejde a nechci používat hrubou sílu

Fotky klidně pošlu =) je fakt lepší

Ahoj,

já jsem to měl celé sundané, včetně ofuků... Použij hrubou sílu, já jsem to udělal prstem (nehtem) jsem podebral plast mezi palubkou a pořádně zabral. Ze začátku se tomu nechtělo, ale jak povolila první "packa", šly i další. Nelekni se, že Ti to půjde i s ofuky, mně to aspoň tak šlo, ale pak se dá jednoduše ten plast vycvaknout.
Obecně všechny plasty jsou jen nacvakané a chce to použít hrubou sílu, má to svoje výhody, že jde vše celkem jednoduše. Bohužel toť důsledek vrzání, ale vše si řeším rozebráním a máznutím vazelíny, ta fakt skvěle funguje a má super výsledky.

petstej
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: pon kvě 19, 2014 12:33

Re: Vaše Megany - barvy, úpravy, doplňky...

Příspěvek od petstej » pát kvě 30, 2014 10:39

Ok díky tak já to zkusím a snad to neposeru. Chtěl jsem přidat fotky ale furt mi to píše
Omlouváme se, ale bylo dosaženo maximální velikosti příloh. a to ta fotka má 28kb :evil:

pethy1203
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: úte čer 14, 2022 13:06

Re: Vaše Megany - barvy, úpravy, doplňky...

Příspěvek od pethy1203 » úte čer 14, 2022 13:15

Predam stresny nosic na Megan 3
20,- eur
0903657123

Odpovědět

Zpět na „Renault Megane III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 5 hostů