rada s objednání brzd a dalších komponentů

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
vlkodlak99
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: stř kvě 15, 2019 12:18

rada s objednání brzd a dalších komponentů

Příspěvek od vlkodlak99 » čtv srp 03, 2023 20:49

Možná se budu ptát jako úplnej blb dle některých ale prosím jen o seriózní odpověď…
Jsem vyučen automechanikem ,ale nedělám to už leta jen na svých autech ale nevím jaksi rady s objednáním dílu vyhledávám díly například na Auto Pema dle vin karoserie a přesto mě to například konkrétně u zadních kotoučů nabídlo varianty s různými parametry například Centrovací průměr: 30 mm a stejně tak 25mm … chápu že je to dáno tím že se může dle roku výroby lišit ale vinka by to mělo snad nabídnout jen jednu variantu která lze montovat … když jsem si dopisoval přes chat s prodejcem nabídnul mě několik tipu ale ne třeba i ty co byli shodné v popisu s tím co ně napsal … vím že nejlepší je objednat dle čísla OEM ale je nějaká jiná možnost jak zjistit parametry dílu aniž bych musel díl z auta demontovat přeměřit atd.. jelikož tohle si s časových důvodu nemůžu dovolit rozhodit auto a pak čekat další týden na díl
omlouvám se předem pokud někoho můj dotaz uráží :D

kotasekh
Grafoman
Příspěvky: 5794
Registrován: sob říj 24, 2009 09:09

Re: rada s objednání brzd a dalších komponentů

Příspěvek od kotasekh » pát srp 04, 2023 06:46

Aci.cz, sekce originalni dily, zadas svuj vin a budes mit kompletni nakresy vsech dilu na aute, kde si dohledas konkretni cislo dilu, podle ktereho uz najdes, co potrebujes.
ex Renault Thalia Authentique 1,2 16V LPG
Najeto 317 000km, totálka při nehodě :(.
Nyní Renault Thalia 2012, Dacia Duster Prestige TCe100 LPG 2022

vlkodlak99
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: stř kvě 15, 2019 12:18

Re: rada s objednání brzd a dalších komponentů

Příspěvek od vlkodlak99 » pát srp 04, 2023 19:22

úplně super přesně to jsem potřeboval .. moc moc moc moc děkuju

Odpovědět

Zpět na „Renault Megane III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů