Navigácia

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Adrián1997
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: stř pro 14, 2022 13:50

Navigácia

Příspěvek od Adrián1997 » stř pro 14, 2022 14:05

Dobrý deň.

Mám taký (menší problém) pri výmene autobatérie tak sa my navigácia nejako resetla. Takže keď zapnem auto tak v navigáci ukazuje čierna obrazovka v strede len čas a dole v pravo rohu koľko stupňu je . Žiadne mapy ani do nastavení nemôžem ísť. Mám ju nejako resetovat? Stláčal som tam všetko možné a nic. Aj som skúšal vybrať kartu a aj tak nepomoholo. Ďakujem za odpoveď predem

Renaulťák
Senior member
Příspěvky: 1318
Registrován: pon čer 15, 2015 20:19
Bydliště: Nitra

Re: Navigácia

Příspěvek od Renaulťák » pát pro 16, 2022 07:55

Predpokladam, ze ti ani radio nehraje. Tak vypada monitor pri vypnuti audio systemu. Normalne staci zapnout tlacitko zapnout/vypout audio system a melo by byt funkcni radio a nabehnout navigace. Az pak se da ovladat.
Rekl bych, ze normalne ma po aktivaci zapalovani a pak po starte aktivovat i audia system a tim i navigace. Nevim, jestli si pamatuje, ze byl system manualne vypnuta. Mozna ano.

Mrkl jsem do navodu pro navigaci a jedina porucha, co zodpovida te tvoji je tato:

Poruchy činnosti (1/2)
Systém
Opis Príčiny Riešenia
Nič sa nezobrazuje. Šetrič obrazovky je zapnutý. Skontrolujte, či je šetrič obrazovky zapnutý
Laguna III Coupe 2,0 dCi, 4control, 131kW/180k, tmavě červená metalíza
Megane III CC, 1,4 TCe, 96kW/130k, černá metalíza
Trafic II L2, 9 míst, 1,9dCi, 74 kW, modtrá

Odpovědět

Zpět na „Renault Megane III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 23 hostů