Vymena sedadel

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
osc
Junior member
Příspěvky: 212
Registrován: pon úno 23, 2009 15:37

Vymena sedadel

Příspěvek od osc » stř říj 14, 2020 23:17

Chystam se na kompletni vymenu sedadel vpredu i vzadu. V pripade, ze bych koupil sedadla co maji vepredu vyhrivane sedacky a na strane ridice i el. ovladani polohy, pujde to zapojit do auta, ktery ani jedno z toho nemelo? Jde mi predevsim o to ovladani sedadla, bez vyhrivani to ve finale preziju, ale bez moznosti nastaveni sedadla moc ne :))


Diky
Renault Megane grandtour III 2.0 TCe Privilege (+ ,17", zatmavena zadani skla, sibr, poloautomaticka brzda, navigace, xenony)

JaRoY
Starting member
Příspěvky: 47
Registrován: ned črc 01, 2018 21:48

Re: Vymena sedadel

Příspěvek od JaRoY » čtv říj 15, 2020 21:53

zapojis, ale nebude fungovat, konektory su, ale kabliky nie.

osc
Junior member
Příspěvky: 212
Registrován: pon úno 23, 2009 15:37

Re: Vymena sedadel

Příspěvek od osc » pát říj 16, 2020 00:47

A da se to pripadne natahnout? Nvm jak je reseny to ovladani sedadla u ridice... popr.jestli to nejak spolupracuje s ridici jednotkou, ty tri pametove pozice ozelim klidne taky - jen aby fungovalo to napajeni pro ovladani sedadla
Renault Megane grandtour III 2.0 TCe Privilege (+ ,17", zatmavena zadani skla, sibr, poloautomaticka brzda, navigace, xenony)

Davidpokora
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: úte pro 15, 2020 18:14

Re: Vymena sedadel

Příspěvek od Davidpokora » úte pro 15, 2020 18:19

Zdravím, přemýšlím, jestli v autě rovnou vyměnit sedačky nebo vyzkoušet potahy dělané na míru. Máte s tím někdo zkušenost?

Romanvasa
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 16, 2020 21:35

Re: Vymena sedadel

Příspěvek od Romanvasa » stř pro 16, 2020 21:37

Koupil jsem si jako první potahy univerzální, které možná trochu na sedačce sedí, ale nedrží na nich. Proto jsem se naštval a objednal si potahy na míru, které jsem si mohl nechat vyrobit podle sebe barevně. Koupil jsem je pod 4 tisíce korun, takže to není zase tak velká investice, který by se nedala přežít

Davidpokora
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: úte pro 15, 2020 18:14

Re: Vymena sedadel

Příspěvek od Davidpokora » pát pro 18, 2020 15:41

To není úplně špatná cena. U koho jste si potahy na míru nechal vyrobit?

Romanvasa
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 16, 2020 21:35

Re: Vymena sedadel

Příspěvek od Romanvasa » sob pro 19, 2020 22:30

Nechávala jsem si je dělat od autohotarek .cz, kde jsem je objednal. Když si otevřete jejich stránky, tak si tam můžete nastavit filtr přímo na svoje auto, kde si potom vyberete i potahy na míru. Můžete si tam tedy pak volit i vlastní barevnou kombinaci potahů.

Odpovědět

Zpět na „Renault Megane III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 12 hostů