Zatekani

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
osc
Junior member
Příspěvky: 212
Registrován: pon úno 23, 2009 15:37

Zatekani

Příspěvek od osc » pát črc 03, 2020 13:18

Ma stresni sibr nejaky odtokove kanalky/hadice?

Zacalo mi zatekat do auta pres horni cast u A sloupku na strane ridice... divne je, ze to dela jen nekdy, x krat slejvak jak hovado. a nic a vcera jen mirny dest a zase to teklo :/
Renault Megane grandtour III 2.0 TCe Privilege (+ ,17", zatmavena zadani skla, sibr, poloautomaticka brzda, navigace, xenony)

Drenty
Junior member
Příspěvky: 151
Registrován: sob zář 14, 2013 13:16
Bydliště: Brno

Re: Zatekani

Příspěvek od Drenty » úte črc 14, 2020 18:56

Mě zase teče voda do kastlíku pod nohama řídiče. Jak píšeš někdy prší celej týden a ani kapka a někdy tam mám rybník. Šíbr mám také a už jsem čistil odtokové kanálky ve předu. Když odděláš torpédo tak pod levým a pravým rohem okna ze spodu nahmatáš konec hadičky ve které je klapka, která ten bordel v ní drží. Tak jsem ji utrhl prolil horkou vodou a byl klid. Po asi měsíci v kastlíku zase rybník, ale už jsem se nato nedíval jestli to protíká jak má. Podle dialogysu by měli být ještě odtokové kanálky vzadu, ale na ty jsem ještě neměl čas :D Druhá varianta teda aspoň u mě, podezřívám těsnění pod hagusama.
Renault Megane III Grandtour 2.0 dci 118 kW GT
Renault Megane II Grandtour 2.0 dCi 110 kW
Renault Megane II Grandtour 1.9 dCi 88 kW
Renault Megane II Grandtour 1.6 16V 83 kW
Renault Laguna II Grandtour 1.9 dCi 88 kW

Odpovědět

Zpět na „Renault Megane III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů